Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas    Informavo ar neinformavo apie Vyriausybės atstovo reikalavimus?   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Palaikomajame skyriuje sužeista pacientė

   močiutė/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Ar gali žmogus taip susižeisti? Tokiu klausimu širvintiškis kreipiasi viename socialiniame tinkle ir prideda savo garbingo amžiaus mamos nuotrauką. Komentatoriai netrukus pasiskirsto į dvi stovyklas. Vieni tiki, kad gali susižeisti nukritęs, kiti gi tvirtina, kad tai yra sumušimas. Abejoja ir pats posto autorius, nes mama sakosi nugriuvusi.

     Telefonu nukentėjusiosios sūnus pasakoja, kad pirmadienį mama paguldyta Širvintų ligoninės Palaikomajame skyriuje. O štai ketvirtą dieną stacionare ji jau randama sužalota. Vyras paskaoja, kad namuose mama nėra niekada taip susižeidusi, todėl jo abejonės dar stiprėja. Jis piktinasi nepriežiūra. Sakosi aiškintis ėjęs pas vyriausią gydytoją, tačiau neradęs ir ruošiasi eiti dar kartą. Vyras prasitaria sulaukęs skambučio ir iš savivaldybės.

       VšĮ Širvintų ligoninės laikinai direktorės pareigas einanti Elona Pečiukaitienė rašo: “labai gaila, kad artimieji nebendravę nei su personalu, nei su močiutės palatos kaimyne, manau, nepaklausę netgi  močiutės,  nepagrįstai platina tokią informaciją. Močiutei naktį, keliantis eiti į tualetą, apsvaigo galva ir užsigavo skruostą į šalia  esančią spintelę. Žiniai: Galvos svaigimui ir mėlynių atsiradimui įtakos turi ir žmogaus medicininės ligos.”

     Nukentėjusios močiutės sūnus sakosi ketinąs kreiptis į policiją. Jam neramu, kad vyksta tokie dalykai ir jis nori, kad specialistai atsakytų į jo klausimus.

     Nesiimame spręsti, kas teisus, o kas ne. Tačiau faktas akivaizdus, Palaikomajame skyriuje susižeidė arba buvo sužeista pacientė. Klausimas kitas. Ar galima buvo išvengti tokių sužeidimų ten, kur žmonės negali savimi pasirūpinti?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Tam kur - Kaip bus šį kartą??? sako:

  Ten konkurentas buvo. O čia statytinė. Jaučiat skirtumą? Tai ko klausinėjat?

 2. Lola sako:

  Deja mano patirtis irgi tokia pati, kalbant tiek apie Sirvintu palaikomaji, tiek apie Vilniaus. Paskutine stotele… Tiek gydytoju, tiek viso personalo poziuris, kad jeigu atvezet, tai tuoj tuoj, jeigu ne siandien tai labai greit, mes pasistengsim….. :( (((

 3. Kaip bus šį kartą??? sako:

  Pradėtas tyrimas dėl senolės sužalojimų Parapijos globos namuose
  2015.04.29
  Šiandien, šalies žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie Širvintų parapijos globos namuose sužalojimų patyrusią senolę, šioje globos įstaigoje apsilankė laikinai mero pareigas einanti Tarybos narė Živilė Pinskuvienė, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Deimantė Oršauskaitė. Susitikus su valdytoju Sigitu Kirtikliu, socialine darbuotoja Asta Lipeikiene, buvo pareikalauta išsamaus paaiškinimo apie incidentą. Živilės Pinskuvienės teigimu, abejonių kelia ir medikų atsakingumas, dėl jų veiksmų būtinas išsamus tyrimas.

  Merė telefonu kalbėjosi su sužalojimų patyrusios senolės dukra, situaciją aptarė su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais.

  Įvykis nutiko mūsų rajone, mūsų rajono gyventojai, todėl Savivaldybė privalo pareikalauti atsakomybės iš atsakingų asmenų. Incidentą išsamiai tirs Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 4. birutes sako:

  tai jau ne pirmas atvejis kai susizaloja ar suzaloja senyvus zmones,butinai Viliau issiaiskink

 5. Močiūčių kraštas sako:

  Ką tik turėjom gerą laiką pasiklausydami ditirambų ir oracijų merei. Kaip puikiai ji paruošia ne tik tarybos narius, bet aukščiausios klasės skaitovus, būsimus tarybos narius. Svarbu žmogus gerai moka skaityti į rankas paduotą tekstą. Kaip mat ir ŠĖ.KĄ. parašo tekstuką Nr. 057. Nedaug reikia išmonės, kad atspėti, jog kitą savaitę ŠĖ.KĄ. bus tekstukas apie nuostabius, nuostabiai vadovaujamus medikus, tikrus senelių globėjus. O gal netgi anksčiau. Juk šiomis dienomis vyksta balsavimas, o seneliai tokie naudingi…Tinka visi, net ir iš lovos iškritę. Svarbu, kad valdžios skverno laikytųsi.

 6. Tiesiog sako:

  Mokesčius mokame, kad būtų teikiamos KOKYBIŠKOS paslaugos. Jei to nesugeba, reik keist vadovą. Naujas įves tvarką

 7. Anonimas sako:

  Savo tevais privalo pasirupinti vaikai, o jeigu nesugeba arba nenori, tai reikia dekoti tiems, kas priziuri, o ne pretenzijas kelti. Medikai irgi zmones ir labai lengva uzsipulti neprieziura, jeigu blogai tegul patys vaikai prisiziuri, o ne kazkokiam skandalingam laikrasteliui skundziasi. Geda ir dar karta geda.

 8. Rimui sako:

  Taip, sutinku. Tada i seneliu globos namus suleke ir koki triuksma sukele neva del neprieziuros. O dabar matai visai kiti vertinimai, dabar nera ant ko rekti. Visur juk savi

 9. Laima sako:

  Kaip visada: dvigubi standartai

 10. Rimas sako:

  Keista kai senelių namuose buvo kažkas panašaus ką pinskes sutve darė? O čia neliečiamieji?

 11. širvintiškis sako:

  Norint ir prie stulpo galima prisikabinti ,odar nežinant tikrovės juolabiau. Juk senyvo ir netik žmonės griūnair lygioje vietoje ir dėl nepriežiūros nereikia kaltinti personalo ,kuris tikrai atsidavęs savo darbui ,maloniai ir nuoširdžiai bendrauja ,galu gale maitina ,nors šalia stovi dukra ar giminaitis ,juk senolė pati pasakė, kad griūvo ,kam tie kaltinimai-ar senolei bus lengviau.Man skyrius patiko ,tvarka ,švaru,personalas paslaugus ,rekomenduosiu savo pažįstamiems, kuriems reikalingaslaugos paslaugos

 12. Širvintiškis sako:

  Mes šiuo metu turime sunkų ligonį namuose. Slaugomas artimųjų visą parą. Yra griuvęs ir ne kartą. Ačiū Dievui, lūžių dar nebuvo. Kadangi patys slaugome, tai nieko ir neapkaltinsi, žmogui kartais per sekundės dalį apsvaigsta galva. Senatvės nepergudrausime. Ir kaltų dėl to nėra

 13. medikas sako:

  Kas per straipsnio pavadinimas ??? – Sužeista!!!
  O jei bobutė krito, ar iš tikro sumušė veidą į spintelę, lyg bobutės namuose nekrenta, nesusimuša, nesusilaužo kojų.
  Kam daryt kriminalą nieko nežinant. O personalo tiek nėra kad prie kiekvienos bobutės stovėtų ir visą naktį budėtų.
  Nepatinka priežiūra – pasiemat namo ir patys prižiūrit

 14. Jei mama brangi sako:

  Greit pasiimkit. Visais laikais, nepriklausomai nuo valdžios ar ligoninės pabuvę palaikomajame greit išeina anapilin. Turiu ne vieną pavyzdį iš artimos aplinkos. Pavyzdžiui. Mano močiutę prieš 14 m paguldė trumpam “vaistų pareguliuoti”, išsivežėm karste… Ir Vilniuje tas pats palaikomuosiuose skyriuose. Giminaitė, pati medikė, paguldė dėl šeimyninių apilinkybių tėvą. Staigiai pradėjo bloget, pastoviai apdujęs būdavo. Parsivežė namo ir atsistatė diedukas.

 15. Liūdna sako:

  Nužmogėjome…

 16. Žiauru sako:

  Palaikomajame guli savim pasirūpinti negalintys žmonės. Todėl ten jais turi rūpintis personalas. Ir patalpos turi būti įrengtos taip, kad neužsigautų

Jūsų komentaras:


devyni × = aštuoniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]