Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pavasario žydėjimai

   20190511_135134 Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmas pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas… kiek daug telpa į šį žodį!

     Į šeimos dienai skirtą koncertą ,,Pavasario žydėjimai‘‘ vepriškiai ir svečiai rinkosi šventiškai nusiteikę. Pirmasis scenoje pasirodė Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis ,,Intermezzo‘‘. Skambanti subtili muzika privertė žiūrovus suklusti, pasiduoti garsų magijai. Ansamblyje groja vadovas Edvardas Ratautas su dukra Jurgita Kardauskiene ir vaikaite Airita Ratautaite, taip pat Rėjus Ginatas, Tautvydas Pakėnas ir Meinardas Bagdonavičius.

     20190511_122704Jaunoji pianistė iš Lyduokių Otilija Varnaitė nukėlė visus į  ,,Paryžiaus prisiminimus‘‘. Pasvajoję apie Paryžių klausėmės šeimyninio trio iš Dainavos skyriaus. Mums dainavo  Loreta Tolutienė su dukrytėmis Kotryna ir Samanta. Šaunųjį trio keitė  Austėja Jackūnaitė  iš Taujėnų skyriaus.

     Scenoje pasirodę Valų skyriaus saviveiklininkai, vadovaujami Alės Ališauskienės, suvaidino šeimyninio gyvenimo intermediją. Kolektyve dalyvauja graži šeima Stasė ir Vidas Šepečiai.

    20190511_120920Vepriškių Antano ir Lionės Šimatonių šeimyninis duetas puikiai pagrojo savo jaunystės melodijas. Veprių skyriaus folkloro ansamblis ,,Geldutė‘‘, vadovė Algimina Uselienė, dainavo skambias lietuvių liaudies dainas, o armonika pagrojo Stanislovas Šikšnys.

    Koncertą pabaigė linijinių šokių kolektyvas ,,Nenuoramos‘‘ iš Dainavos skyriaus, vadovė Drąsutė Kaselienė. Kolektyve šoka teta Ligita Toropovaitė, dukterėčia Brigita Burokaitė ir draugė Fausta Jeknytė.

       20190511_120942Koncerto dalyviai gavo dovanų senovinį desertą, kurį dar XIV amžiuje sugalvojo Lietuvos kunigaikštis Jogaila, tai žali agurkai ir medus.

       Dėkojame renginį rėmusiems Ukmergės Kultūros centrui ir Egidijai ir Broniui Zareckams.

    Po koncerto kultūros namų kiemelyje norintieji  stebėjo Krikštėnų skyriaus edukacinę programą ,,Lino kelias‘‘ ir Veprių skyriaus edukacijas ,,Bitutė ratuota ‘‘ , ,,Pinsiu juostą margaraštę‘‘. Labiausiai išalkę vaišinosi lauke kepta kiaušiniene ir namine gira.

UKC Vepių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]