Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Riboženklis paliktas nebaigtas, bus demontuotas (PAPILDYTA)

Foto V.Sarpausko

Foto V.Sarpausko

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukų autorius V.SARPAUSKAS /

     Dar praėjusiais metais buvo viešai džiaugiamasi, kad visai netrukus Širvintų miesto įvažiavimas pasipuoš originaliu ženklu – briedžiu. Ta proga Baltojo vasaros pikniko metu net rinktos lėšos. Vėliau paskelbtas konkursas.

    Reikia pripažinti, darbai vyko sparčiai ir teikė vilties, kad visai netrukus jie bus baigti. Tiesiog akyse augo skulptūros pagrindas (pamatas), kurį statė UAB Ukmergės keliai. Greitai iškilo ir pats briedis. Tačiau vis nėra žadėtų užrašų.

    Akivaizdu, kad darbai nevyksta, o ženklas, kaip ožkytė toj pasakoj – pusiau skustas, pusiau luptas ne tik kad nepuošia miesto, bet net ir gadina vaizdą.

    Pasidomėjome savivaldybės administracijos, kodėl sustojo darbai ir kada bus baigtas ženklas. Įstatymai reglamentuoja, kad tokie paklausimai atsakomi per vieną darbo dieną. Deja, atsakymo nesulaukėme.

PAPILDYTA 2019-05-16 d. 08.54 val. Šįryt gavome savivaldybės atsakymą. Kuriame teigiama, kad “Vykdytojas, dalyvavęs paslaugų pirkime, nesugebėjo laiku ir tinkamai įvykdyti sutarties nustatytu terminu joje numatytomis sąlygomis. Sutartis nutraukta. Laukiama, kol vykdytojas demontuos statinį.” Visą atsakymą rasite prie nuotraukų.

Foto V.Sarpausko

Foto V.Sarpausko

Šiandien dar vieną paklausimą parašėme UAB „LED reklama“, kuri gamino ir statė riboženklį. Gal užsakymo vykdytojai bus atviresni? Gavę atsakymą publikuosime.

PAPILDYTA 2019-05-16 d. 06.00 val gavome paklausimo patvirtinimą (žiūrėti prie foto) ir pažadą netrukus atsakyti. Atsakymas bus skelbiamas

     O kol kas prisiminkime faktus:

 • 2017 birželio 1d. Širvintų savivaldybės administracijos direktorius, įsakymas Nr.9-435.
 •  2017 m. birželio 9 dieną vyko  “Baltas vasaros piknikas mieste”. Vakarėlio metu Širvintose buvo renkami pinigai – “Surinktos lėšos bus skirtos įvažiavimo į Širvintas apipavidalinimo idėjos konkursui”.
 • 2017 rugsėjo 1d. Širvintų savivaldybės administracijos direktorius, įsakymas Nr.9-684. Sudaroma komisija.
 • 2017 m. rugsėjo 1-11 dienomis pasiūlymai eksponuojami savivaldybės pastate.
 • 2017 m. rugsėjo 14d. vyksta konkursas.
 • 2018 m. rugpjūčio 13d.  pasirašoma “Širvintų miesto ribas žyminčio ženklo pagaminimo ir pastatymo paslaugų teikimo sutartis Nr.S-256″
 • 2019-01-31 administracijos direktorė pasirašo įsakymą dėl darbo grupės sudarymo. Kaip rašoma įsakyme: „siekdama išsiaiškinti Širvintų miesto ribas žyminčio ženklo pagaminimo, ir pastatymo paslaugų sutarties vykdymo aplinkybes…“

     Apie statomą riboženklį jau esame rašę:

https://www.krastonaujienos.lt/2018/09/statomas-sirvintu-miesto-ribozenklis/

https://www.krastonaujienos.lt/2018/11/ivaziavima-i-sirvintas-pazymejo-nauju-ribozenkliu/

https://www.krastonaujienos.lt/2019/02/sudaryta-nauja-darbo-grupe-del-sirvintu-ribozenklio/


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Klėopatrai 5 sako:

  Syben, syben, ai liū, liū. Eins, zwei. Tai sakot, skylutes aptikot, ir jos matysis. Tai žinokit, jos jau visiems matosi. Tai jūsų kompetencijos skylės. Ir ta skarda plona, kaip jūsų liežuviai, kuriais plakat. Ir tie skardos dažai, tikriausiai Kalvarijų sendaikčių turguje pirkti. O merė su admindirektore valią ugdo, taip nenori valdžios, bet dėl žmonių aukojasi.

 2. Aras sako:

  Eilinė kliūrka

 3. tikrai sako:

  šimtmečio darbai ir statybos.

 4. riboženklis sako:

  O, Kleopatra vėl apsireiškė!Ir vėl “pro šalį”- bet uoliai, tame pačiame stiliuje. Ir kaltininką tuoj rado, bet gi ir vėl nepataikė. Nu vargas moteriškei, kai reikia kažką parašyti, o supratimo 0.

 5. Kleopatra 5 sako:

  Jums viskas blogai tegul sarpauskas užbaigia labai jam norisi valdzios

 6. Amžiaus staybos sako:

  Po 4-5 darbininkus prie kiekvieno objekto dirba. Svarbu buvo pinigus įmerkti. Gerai kad valdžia perrinkta, nėra ką kaltinti, kad viskas merdi. Gali būti iki kitų rinkimų tęs darbus. Tada vualia – žiūrėkit kiek padarem

 7. cit sako:

  cit praščiokai- ponia žino ką daro. norės- leis pabaigt pastatyt, nenorės- kitą baltą pikniką susikvies ir nuo kitos pusės kitaip pastatys. ko keliat bangas?
  man tai labjiausiai patiktų einantis karavanas su lojančiais šunim- nuo Širvintų vieno galo, iki Širvintų kito galo. ir pirmoji karavaną veda ponia.

 8. Tomui sako:

  Jūs čia rimtai? Negi gali taip būti?

 9. Tomas sako:

  Plyteles ardo dėl to, kad ne ta puse suklojo.

 10. riboženklis sako:

  Ar verta stebėtis tokia “smulkmena”, kai visas miestas tarp apkasų ir tranšėjų? Juk nei vieno objekto neužbaigė iš pirmo karto, va ir dabar mačiau, ardo trinkeles prie seniūnijos (gal iš naujo kloja).

 11. oi sako:

  oi, kaip netikėta. kaip ir su šimtmečio terasa ant vandens. gal kas panašaus ir su tiltu per marias laukia ar baseinu

 12. O sako:

  Gal dėl „otkato” procentų nesusitarė?

Jūsų komentaras:


+ keturi = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]