Demokratija Baltijos kelyje    Užbūrė Pakruojo dvaro gėlių kompozicijos, jų įvairovė, spalvingumas    Prevencija, skirta gyventojų turto apsaugai    Žolinėje – saugumas    Mes tikrai mylim Lietuvą...   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintos. Gegužės 1 – 7 d. įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. GEGUŽĖS 1 – GEGUŽĖS 7 D. ĮVYKIŲ SUVESTIN 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

pol ž2019 m. gegužės 1 – gegužės 7 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 5, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje – 2, dėl vagystės – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1, dėl viešosios tvarkos pažeidimo – 1. Buvo sulaikyti 2 asmenys.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

1. Užregistruotas S. K., gyv. Anykščių r., Kavarsko mstl. pareiškimas, kad 2019-05-04 apie 2. 40 val. būnant Širvintose, Kalnalaukio g. bute, kartu su draugu E. M., gyv. Ukmergės r., Vaitkūnų k., atėjo į butą nepažįstami trys, jauni vaikinai, iš kurių vienas, vieną kartą koja spyrė S. K. į galvą, dėl ko jis buvo praradęs sąmonę. Po to minėtas vaikinas ir kiti trys su juo atėję vaikinai sudavė į galvą E. M. ne mažiau kaip 5 smūgius rankomis, dėl ko jiems sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

2. Užregistruotas D. D. skundas, kad apie 2019-05-04 apie 19.00 val. kartu su mama M. D. grįžo namo, adresu Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., Namuose rado girtą mamos sugyventinį K. L. Tarp D. D. ir jos mamos sugyventinio įvyko žodinis konfliktas, po kurio K. L. vieną kartą kumščiu trenkė D. D. į veidą, tuo sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vagystė

Užregistruotas A.R. pareiškimas, kad 2019-05-03 apie 14.30 val. jam būnant kieme, iš neužrakintų namų  Širvintų r., Gelvonų sen., Mikalajūnų km., dingo mobilaus ryšio telefonas, televizoriaus priedėlis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

1. V. U. gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g. Surašytas protokolas pagal ANK 428 str. 7 d.

2. A. S., gyv. Širvintų r., Alionių sen., Pajuodžių k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Alionių sen., Pajuodžių k. Surašytas protokolas pagal ANK 428 str. 7 d.

3. S. M. gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių II k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen., Motiejūnų k. Surašytas protokolas pagal ANK 428 str. 7 d.

4. A. V. gyv. Molėtų r., Pusnės k., būdamas neblaivus, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vairavo automobilį VW SHARAN, valst. Nr. DEV 508, Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k. Surašytas protokolas pagal ANK 422 str. 5 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

Širvintų r., Širvintų sen., Puorių k., R. B., gyv. Širvintose, neblaivus, kai nustatytas daugiau kaip 1,50 promilės girtumas (alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 1,61 promilių girtumas) ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones, vairavo automobilį FORD FOCUS, valst. Nr. GDJ 285. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Viešosios tvarkos pažeidimas

2019-05-01 Širvintų r., Širvintų sen., Avižonių k., viešoje vietoje, vyriškis R. A., matant kitiems asmenims, vieną kartą peiliu dūrė N. V. ir taip ją sužalojo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 284 str. Vyras sulaikytas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi × = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]