Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Taryba nauja – bėdos senos (VIDEO)

sdr/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/Foto ir video autorės /

     Tarybos posėdžio pabaigoje pasisakyti buvo užsirašęs Vytas Šimonėlis. Tad jam, vadovaujantis Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamentu, suteiktas žodis.

     Vytas Šimonėlis priminė, kad vasario mėnesio Tarybos posėdyje prašė leisti susipažinti su savivaldybės reprezentacinėmis lėšomis. Tačiau nei kovą, nei balandį tokia galimybė jam, kaip Tarybos nariui nebuvo suteikta.

      Čia skaitytojams norėtume priminti, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamento 234.6.3. punktas teigia: ”jei paklausimas pateikiamas Savivaldybės tarybos posėdžio metu, posėdžio pirmininkas nusprendžia, ar į Savivaldybės tarybos nario paklausimą atsakoma tame pačiame posėdyje žodžiu, ar atsakymas pateikiamas raštu per 20 darbo dienų;”

    Praėjo du kartus po 20 darbo dienų, o atsakymo nėra. Kodėl? Ar kažkas nesugeba kompetetingai atsakyti? O gal kažkas yra slepiama? Negali žinoti. Tačiau tokie elementarūs atsakymų vengimai verčia abejoti lėšų naudojimo skaidrumu. Ir dar, jei atsakymo negauna Tarybos narys, tai ko tikėtis eiliniam rajono gyventojui?

     O juk Širvintų rajono savivaldybės tarybos reglamento 208 punkte teigiama,Savivaldybės meras yra atskaitingas Savivaldybės tarybai ir Savivaldybės bendruomenei už savo ir Savivaldybės veiklą.”

     Pasisakymo video čia:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Tau birutes sako:

  Ar įsitikinusi, kad rinkimai pralaimėti? Manau, kad labai klysti, viskas dar priešakyje, “laimėtojai” labai greit gali tapti pralaimėtojais, nes gyvenimas eina pirmyn, o yla iš maišo tyliai, bet lenda. Kai “laimėtojai” miega ant laurų, tyliai, tyliai daug visokių dalykų vyksta, ir bus matyt

 2. birutes sako:

  pralaimejot rinkimus ir sedekit po sluota tyliai,vistiek is jusu jokios naudos tik intrigas pinat

 3. Aras sako:

  Matyt,jau tiek prisidirbusios,kad į elementariausius klausimus nesugeba atsakyti.Tokių nesamonių Širvintose dar nebuvo.Kur plaukioja biudžeto pinigai privalo žinoti VISI gyventojai,o čia net tarybos nariai nežino!Kokie absurdai ateity?

 4. RŪTAI sako:

  Pasisakantiems ne is tribunos tarybos nariams ( ypač tiems, kurie nekeliaklupsciaujantys) mikrofonai neirengti. Bendri mikrofonai sustatyti taip, kad tu tarybos nariu net nesigirdetu, o susodinti jie taip, kad ju ir nesimatytu, kad net is lupu judesio negaletumete suprasti kokius nepatogius valdanciosioms klausimus jie uzduoda

 5. Rūta sako:

  Pasisakantys tarybos nariai, ar jūs galit mikrofoną palenkti ir kalbėti į jį. Nieko nesigirdi ką ten poteriaujat.

 6. Savivaldybei sako:

  Kodėl tiesioginė transliacija nutraukta prieš pasisakymą? Cenzūrą įvedėt?

 7. Vytui sako:

  Būtų viskas tvarkoj, parodytų. O čia…

Jūsų komentaras:


aštuoni × = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]