Pranešimas dėl galimų pažeidimų Širvintų rajono savivaldybės taryboje    Kviečiame į dvidešimtą cepelinų balių Kiaukliuose    Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

„Ukmergės balandžiai“ kviečia pažinti Ukmergę žaidžiant!

    opera_4GXeRh3VWqUkmergę garsinantys nepriklausomybės šimtmečio balandžiai šią vasarą kviečia pažinti Ukmergę žaidžiant, o „pagavusių“ visus Ukmergės balandžius laukia vertingi prizai.

     Eilutė “Balandžių daug Ukmergėj…” iš vienos grupės „Antis“ dainos, sukurtos prieš tris dešimtmečius, Ukmergėje virto realybe. Visą pulką balandžių miestui sukūrė 2016 m. vykusio tarptautinio menininkų plenero dalyviai. Prie idėjos taip papuošti miestą prisijungia vis daugiau miestelėnų ir čia veikiančių įmonių. Įvairiausiose miesto vietose šiuo metu yra nutūpę net 13 balandžių.

     Kiekvienas balandis šalia savęs turi lentelę su autoriaus pavarde bei QR kodu, kuris slepia nuorodą į konkrečiam balandžiui priskirtą visiems gerai žinomą dainą. Be muzikinių linkėjimų, balandžiai turi ir magiškų galių, todėl atlikus trumpus ritualus galite prisitraukti sėkmę bei gerovę įvairiose gyvenimo srityse.

      opera_hAymFJgXSJŠią vasarą Ukmergės balandžiai taps dar interaktyvesni – Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, kartu su kelionių po Lietuvą portalu www.pamatykLietuvoje.lt sukūrė interaktyvų žaidimą – maršrutą. Maršrute specialiai nepateikiamos žemėlapyje tiksliai pažymėtos balandžių vietos. „Siekdami, kad iššūkis būtų dar įdomesnis ir smagiai paklaidžiotumėte po Ukmergę, pateikiame tik užuominas apie balandžių vietas. Jomis vadovaudamiesi ar tiesiog paklausinėję ukmergiškius, tikrai rasite visus balandžius.“ – teigia Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė.

opera_DR4O2AdjNhKaip žaisti?

     Atsidarykite žaidimo maršrutą savo telefono interneto naršyklėje. Maršrutą rasite portale pamatykLietuvoje.lt arba paspaudę čia: www.pamatykLietuvoje.lt/balandziai.

     Vadovaudamiesi maršrute pateiktomis užuominomis suraskite visus 13 balandžių ir prie jų pasižymėkite.

    „Pagavę“ visus balandžius gausite prizo kodą, kurį užregistravę dalyvausite žaidimo prizų lošimuose. Gegužės 2-ąją dieną prasidėjęs interaktyvus žaidimas vyks visą vasarą, iki rugpjūčio 31 dienos. Paskutinę žaidimo dieną, burtų keliu iš visų žaidimo dalyvių bus išrinktas pagrindinio prizo – poilsio sodyboje „Sodyba dviems“laimėtojas, o viso žaidimo metu žaidėjams bus išdalinta dar bent 10 vertingų prizų, kuriuos įsteigė Ukmergės verslininkai – žydiškų patiekalų degustacija, vakarienė jauniausiojo Lietuvos šefo restorane, dovanų kuponas, kviečiantis apsilankyti gerai žinomoje ir stilingoje drabužių parduotuvėje, pramogos, aktyvus laisvalaikis, ekskursijos, edukacijos, ekologiškų ir tautinio paveldo produktų rinkiniai.

VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras
Kęstučio a. 2 LT-20130, Ukmergė

Direktorė
Lina Baublienė

Tel: 8-340-56260, mob. 8 646 43734
[email protected]

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni × devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]