Sudie, gražuole vasara    Vasaros palydų šventė Musninkuose    Bočių kelionė į Varšuvą    Skundė ar neskundė Tarybos nariai projektą prieš miesto šventę?    Algirdas Kuzma ir Širvintų rajonas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ukmergės rajonas vilios nauja pramoga

    v_uuu001-23531Gegužės 3-iąją Užulėnio kaime, prie prezidento Antano Smetonos rezidencijos duris atvėrė kavinė „Lėno uostas“. Naujakurius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Lolita Gerulskienė, Ukmergės turizmo, verslo ir informacijos centro direktorė Lina Baublienė.

    Beveik 600 kv. m ploto pastatą – buvusį kumetyną – trejiems metams išsinuomavusi Birštone registruota bendrovė „Ostina“ žada čia teikti ne tik apgyvendinimo ir maitinimo, bet ir Ukmergės rajone kol kas dar naujas – vandens pramogas. 

  Po trijų savaičių turėtų atsirasti plaukiojantis „viešbutis“ dviems – ant pantoninės platformos, beveik stiklinis, elektrinį variklį turintis  laivelis su būtinais baldais apstatyta kajute, terasa ir tualetu. Tokių laivelių planuojama turėti 5-6. 

    Po trijų savaičių prie prezidento A. Smetonos rezidencijos esančiame Lėno ežere turėtų atsirasti plaukiojantis „viešbutis“ dviems – ant pantoninės platformos, beveik stiklinis, elektrinį variklį turintis  laivelis su būtinais baldais apstatyta kajute, terasa ir tualetu.

     „Kadangi tokių laivelių planuojame čia turėti 5-6, teks įrengti ir prieplauką“, – sakė bendrovės „Ostina“ įūrėjas Vladas Raišys.

     Pasak jo, bendrovė „Ostina“ būtent nuo turistų plukdymo pradėjo savo verslą 2011 metais. Jau 8-ąjį sezoną savo pirmuoju, pačiu pasigamintu laivu „Justina“ žmones plukdo Nemunu ir Vekne. Šį sezoną startuos plaukiojantis 3 kambarių namas, baigiame gaminti ir plaukiojančią pirtį“, – kalbėjo V. Raišys.

     Išalkusius turistus sočiai ir nebrangiai žada pamaitinti kavinė „Lėno uostas“, kuriai vadovauja ukmergiškė Nijole Giedraitienė, o jai talkins sūnus Dovydas. Šios kavinės pagrindinė virėja – Gileta Laskauskienė.

     Tiems, kurie nenori plaukioti ežere, bet nori ilgiau pasigrožėti vietos kraštovaizdžiu, „Lėno uostas“ pasiūlys jaukiai įsikurti tame pačiame pastate esančiuose 8 kambariuose.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Ukmergės rajono savivaldybės administracija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Vietiniam sako:

    Labai jums pritariu. Nesaugom to, ką turim natūraliai gražaus. Virstam trinkeliniu, plastikiniu, metaliniu – tokiu tiesiog butaforiniu miesteliu, tarsi iš filmavimo aikštelės, kur viskas – tik laikinos dekoracijos.

  2. Vietinis sako:

    Iš gražios gamtos dovanos – tvenkinio padarytas balaganas….Linksminkimės ir džiaukimės…. Kai civilizuotas pasaulis kiek įmanydamas saugo kuo natūralesnę aplinką, mes nemokšiškai „urbanizuojamės“ ir tuo labai džiaugiamės ir didžiuojamės. Pasaka ir rojus, tik, kaip kažkas teisingai komentavo, pasakose visada laimi kvaileliai…

  3. Pastaba KN ir NT sako:

    Nerašykit tokių dalykų. Nukopins. Ir taip iš mūsų pliažo košė virto. Visko daug, neaišku, kur galvą kišt

Jūsų komentaras:


septyni + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]