Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikai nuoširdžiai džiaugėsi Moterų klubo dovanomis

     Traybos nario

DSC_0188

     

     Vaikystė yra tas metas, kai tikima kiekvienu sutiktu žmogumi, kai džiaugiamasi kiekvienu svečiu, kai net ir menkiausia smulkmena suteikia daug džiaugsmo.  Vaikų emocijos nebūna suvaidintos.

    Gražiausiomis vaikų emocijomis teko pasimėgauti aplankius Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos vaikų darželių skyrius: priešmokyklinukų klasę, darželį Musninkuose ir darželį Vileikiškiuose.

     Vos akimirkai vaikai sustingo, pamatę viešnias. Tačiau joms prakalbus ėjo artyn, smalsiai žiūrėdami, ką jos turi rankose. O rankos išties nebuvo tuščios: pasakų, spalvinimo ir net lipdukų knygelės, piešimo priemonės, plastelinas, akvareliniai dažai, kamuolys, badmentono raketės… Vaikai dovanas apžiūrinėjo sulaikę kvapą, o kiti atvirkščiai, garsiai reiškė savo emocijas.

    1559047596599_DSC_0167 Jau šį rudenį į pirmąją klasę žengsiantys vaikai, paklausti, kokia artėja šventė, vienbalsiai ištarė – metų bitės. Paaiškėjo, kad ši jau tradicinė mokslo metų užbaigtuvių šventė yra laukiama ir būsimų pirmokų, mat joje pasirodo kiekviena klasė. O būsimi pirmokai taip pat priimami linksmintis kartu – taip parodoma, kad jie laukiami mokykloje.

      Būsimi mokinukai pademonstravo savo žinias. Su naujuoju kamuoliu žaisdami jie parodė, kad jau moka atskirti žodžio pirmąją raidę ir ją įvardinti. Viešnios įvertino – šie vaikai jau pakankamai užaugę ir pasirengę keliauti į mokyklą. Vaikų net akytės suspindo, išgirdus tokį verdiktą.

      DSC_0174Įėjusios į Musninkų darželio patalpas viešnios ne iš karto buvo pastebėtos. Vaikučiai su auklėtojomis ir muzikos vadove mokėsi dainelę apie abėcėlę. Tad viešnios turėjo galimybę akimirką pasimėgauti vaikučių dainele. Mažieji drąsiai domėjosi dovanomis, atsakinėjo į klausimus, rodė savo kėdutes, loveles… Mergaitės net sukrykštė radusios knygelių su lipdukais, vienas berniukas ėmė derėtis, kad dalį dovanų norėtų parsinešti namo, keli mažiausieji pasičiupo knygelę ir čia pat ant kilimo atsisėdę ją vartė. Vaikai viešnių lengvai neišleido. Pakvietė kartu padainuoti. Nuo šiol ir viešnios mokės dainelę ABC – tu išmokai ABC…

     Vileikiškių darželyje vaikai žaidė pasklidę po kelias patalpas, tačau atvykus viešnioms iškart visi sugužėjo į vieną kambarį. Oi kaip džiaugėsi dovanomis… kas knygelėse dinozaurų, kas robotų rado, mergytės ypatingai džiaugėsi iškerpamomis lėlėmis ir jų rūbeliais. Kad viešnios pataikė su dovanomis, rodė ir vieno berniuko reakcija. Pasičiupęs plasteliną iškart ėmė lipdyti šautuvą. Paklaustas, ką darys su šautuvu, vaikas nesutriko: „saugosiu dovanas“. Viešnios kartu su vaikais apžiūrinėjo dovanėles, kalbėjosi lyg su senais bičiuliais. Viena mergytė panoro padeklamuoti eilėraštuką, ja pasekė ir kiti vaikai. Tad viešnios išgirdo visų vaikučių išmoktus eilėraštukus.

    DSC_0141 Nuošalyje stovinčios auklėtojos tarpusavyje šnabždėjosi, kad vaikai kuriam laikui užmirš žaisliukus, nes kiekviena naujovė yra ypatingai jiems svarbi ir įdomi. Vaikai nerimo, iškart ėmė derėtis dėl pasakos iš naujos knygelės.

       Atsisveikindami mažieji kvietė tetas dar atvažiuoti ir žadėjo jų laukti.

      Tokią staigmeną kaimo vaikams Vaikų gynimo dienos išvakarėse dovanojo Širvintų LSDP skyriaus atstovės. Vaikus lankė aukščiausias skyriuje pareigas užimančios moterys: Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė ir LSDP Širvintų skyriaus pirmininkė Anna Kuznecovienė, atsakingoji sekretorė Edita Tviragienė, Moterų klubo pirmininkė Elvyra Ramaneckienė.

      DSC_0180Skyriaus pirmininkė ir Tarybos narė Anna Kuznecovienė džiaugėsi aktyviais partiečiais ir šaunia Moterų klubo iniciatyva. Pasak jos, vaikai – didžiausias mūsų turtas ir rūpindamiesi savo ateitimi turime rūpintis visais mažaisiais piliečiais. Kiekviena galimybė juos nudžiuginti teikia džiaugsmo ir suaugusiesiems. Linksmi vaikai auga laimingais žmonėmis. Taip ir buvo nutarta nudžiuginti pačius mažiausius – darželinukus. Juo labiau, kad tai nėra pirma tokia akcija. Žiemą buvo aplankyti miesto darželinukai, ateityje Širvintų socdemai vyks pas kitus kaimų darželius lankančius vaikus.

      Moterų klubo pirmininkė Elvyra Ramaneckienė džiaugėsi visais, prisidėjusiais prie akcijos. Ypatingą ačiū ji taria Moterų klubo narėms Laurai Meškutavičiūtei ir Alinai Bilotienei. Elvyra pasakojo, kad Moterų klubas turi ne vieną sumanymą ir tikrai dar nustebins ne tik vaikus.

      „Tačiau kol kas lai planai lieka paslaptyje. Juos atskleisime įgyvendinus,“ – paslaptingai šypsojosi Anna, Elvyra ir Edita.

       Už nuotraukas dėkojame „Krašto naujienoms“.

Širvintų LSDP skyriaus informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Šaunuolės sako:

    Graži iniciatyva. Vaikas grįžęs pasakojo apie dovanas ir tetas. Ačiū

Jūsų komentaras:


šeši + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]