Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ką gali tikras bendruomeniškumo jausmas?

    DSC_0446 „Kokios Joninės be maudynių! Jei mes neturime paplūdimio – mes jį pasidarome. Nes mes, Taujėnų miestelio bendruomenė, niekada nestokojome bendrystės jausmo įgyvendinant bet kurį projektą, bet kokią veiklą, bet kurią idėją. Nuo 4 mėn. Elenos iki mero Rolando – visi kaip vienas kumštis. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo krašto žmonėmis.“ – sako bendruomenės pirmininkas Vidmantas Krikštaponis.

     Joninių šeštadienį taujėniškiai susibūrė į talką – susitvarkyti paplūdimį, esantį prie Taujėnų užtvankos. Idėja imtis tvarkymosi darbų gimė keletui aktyvių bendruomenės tarybų narių, kurie dažnai čia maudosi. Paplūdimys buvo apaugęs nendrėmis, likusi tik siaura atkarpa nueiti į vandenį. Keletą dienų prieš šeštadienį visos nendrės buvo nukastos ir atvežta smėlio. Talkos dieną susirinko nemažas būrelis pačių aktyviausių bendruomenės narių. Vieni vyrai rovė nendrių likučius, rinko akmenis, kiti – pjovė žolę, dar kiti – mūrijo naują laužavietę, frezavo tinklinio aikštelę, moterys rūpinosi  pietų gaminimu. Mažieji taujėniškiai irgi neatsiliko nuo savo tėvelių.  Po talkos buvo valgoma žuvienė, lauže keptos bulvės, žaidžiamas tinklinis, vaikai maudėsi užtvankoje.

    64815461_2506280782715362_7437931514609795072_nViskas negali būti padaryta per vieną dieną, todėl artimiausiu metu bus atvežta dar daugiau smėlio, padaryta persirengimo kabina bei supynės mažiesiems.

    Iš tiesų, kiekviena bendruomenė turi narių, tačiau tikrą bendrystę parodo pačių narių bendruomenės gerovei atlikti darbai. Dažnai reikia tik bendruomeniškumo jausmo ir darbščių rankų.

Taujėnų miestelio bendruomenės pirmininko pavaduotoja Milda Auglytė

Nuotraukos Linos Krikštaponienės ir Ramūno Krikštaponio


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × = septyniasdešimt du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]