Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kai savo kieme nesi šeimininku

DSC_0379/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/Pagal skaitytojų pastabas /

    Šiandien sulaukėme skambučių, kad prie buvusių laidojimo namų vėl ardomas padarytas pėsčiųjų takas. Iš skambinusiųjų pasakojimų susidaro toks vaizdas, kad ardoma gal net ir trečią kartą. Skambinusieji piktinasi neūkiškumu, juk kiekvienas ardymas ir perdarymas kainuoja pinigus.

      Taip, kiekvienas darbas kainuoja. To nepaneigsi.

     Tačiau Širvintų rajono gyventojams norėtųsi priminti, kad kiekvieną kartą, kai kreipiamės dėl broko ar ardymo/taisymo, savivaldybės administracija atsako, jog projekto vykdymo metu už objektą atsako rangovas.

    DSC_0384Situacija tokia. Savivaldybė perka statybų paslaugą su projektavimu ir iki objekto pridavimo visa atsakomybė tenka rangovui. Kiek kainuoja brokų taisymai – sudėtinga pasakyti, nes niekas to greičiausiai neskaičiavo. Oficiali valdžios pozicija, kad rangovas broką taiso iš savo pajamų. Va taip ir nutinka, kad savo kieme nesi šeimininku.

    Tačiau logiškai pagalvojus, gal čia ir slypi didelių kainų bei papildomų pasirašytų sutarčių paslaptis? Juk iš anksto numačius papildomas pajamas broko taisymui, nuostolio galėtum nepatirti. Ką gali žinoti, gal taip ir daroma? Deja, šito nesužinosime. Galime tik spėlioti.

     Skaitytojams primename, kad projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“ vertė yra beveik du milijonai, o jei tiksliau – 1 965 481,03 Eur. Bent jau tokia suma buvo pradinėje stadijoje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. INGA sako:

  atvykite po poros metu,gal pakeisit nuomone.apgailestauju. .

 2. oi sako:

  tik nereikia juokint. viskas “zakonno”, jei tiek laiko ir taip naglai viskas daroma. Čia kaip su Amerikos pagalba Lietuvai buvo- jūs partizanaukit, o pagalba bus jau ryt, jau po savaitės, jau tuoj tuoj…Ir Širvintose tas pats- pakentėkit- tuoj viešą interesą apginsim, tuoj vienas premjeras, tuoj kita prezidentienė, tuoj teisingumo ministeris kažką pakeis. Niekas nesikeičia, absoliučiai. Nes visi viena virvute surišti ir mūsų veikėjos net nekibina.

 3. Vytas sako:

  Šio objekto kaina jau senokai perkopė 2 milijonų eurų suma. Kai rangos sutartis pasirašoma ir darbai atliekami keletą metų, rangovas pats rengia techninį projektą, subrangovai keičiasi, tai belieka pasirašinėti papildomų darbų sutartis, kad visiems pinigų užtektų.

 4. Trečias rajoninis sako:

  Pirmas Pasaulinis karas vyko 1914 m. liepos 28 d. – 1918 m. lapkričio 11 d. daugiausia Europoje. Antrasis pasaulinis karas vyko 1939 m. rugsėjo 1 d.- 1945 m. gegužės 8 d. Dabar vyksta lokalus trečiasis rajoninis karas. Prasidėjo 2015 kovo 1d. Be jokios abejonės bus pats ilgiausias šiuolaikinis karas. Tik… Kas karą pradeda. tas jį pralaimi. Kas bus karo žėrtvos nujaučiam…

 5. iš Anglijos sako:

  Per Jonines po kelių metų pertraukos apsilankiau Širvintose: vaizdas kaip po karo.

Jūsų komentaras:


+ septyni = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]