Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

“Krašto naujienos” išbandė 40 laimingų valandų su Tallink

61581824_1329292647211361_5149162735564488704_o/ VILMA GUDEIKAITĖ /

     Vasara – atostogų ir kelionių metas, dovanojantis laiką, kurį galime skirti sau ir pailsėti nuo darbų. Tačiau daugelis iš mūsų dalį atostogų skiriame kelionėms, kurių pasiūlymų spektas – itin platus. Vienus vilioja kelionės po Lietuvą, kitus – karštieji kraštai, o dar kitus – kelionės jūra.

     Viena tokių kelionų jūra – kruizas Baltijos jūra Ryga–Stokholmas–Ryga, kurias organizuoja savo veiklos 30-metį Baltijos jūroje švenčianti įmonė Tallink, o kruizas Ryga–Stokholmas–Ryga mini 13-ąjį gimtadienį. Ta proga kruizo svečiams tarptautinės laivybos kompanija siūlo kartu praleisti 40 laimingų valandų ir pasimėgauti atostogų malonumais. Tai – 3 dienų kruizas visiems, kuriems patinka trumpos, tačiau įsimintinos atostogos.

    61770113_335922040656101_6564018816492240896_nLaivybos kompanija Tallink per 13 veiklos metų perplukdė beveik 6 mln. keleivių. Įmonė didžiuojasi, kad kelionės jūra tampa vis populiaresnės ir pritraukia vis daugiau norinčiųjų, tad įmonės veiklos perspektyvoje, be dabar turimų 4 kruizinių laivų, dar vienas naujas kruizinis laivas, kuris į jūrą planuoja išplaukti po 2 metų.

    40 laimingų valandų – tikrai laimingos. Malonus personalo aptarnavimas, asmeninės dovanos ir dėmesys kiekvienam, kajutės su vaizdais į jūrą ir daug kitų malonių netikėtumų. Kiekvienas keleivis gali smagiai leisti laiką vakarodamas, šokdamas, atsipalauduodamas saunoje, dalyvaudamas kitose pramogose. Ypač daug dėmesio sulaukia vakaro loterija, kurios metu dalijama daugybė vertingų prizų.

     61079068_1796757340425539_6499750497832927232_oMėgstančiuosius apsipirkti kviečia laive įsikūrusi parduotuvė, siūlanti platų, gerai žinomų prekinių ženklų kosmetikos, maisto ir kitų prekių asortimentą. Tuo tarpu, kai suaugusieji pramogauja, mažieji keliautojai gali smagiai leisti laiką jiems skirtose žaidimų erdvėse.

     Keleiviai, plaukiantys kruizu – be galo vertinami ir branginami. Jiems siūlomos įvairios pramoginės ir kultūrinės programos. Šiuo metu kruize – Azijos ir Mongolijos artistų pasirodymai. Kultūrinė programa keičiama kas tris mėnesius. Įmonė siekia, kad kiekvienas svečias pasijustų ypatingu, todėl jų aptarnavimui įmonės personalas skiria labai didelį dėmesį. Taigi, spalvingomis šou programomis, gyva šokių muzika bei kitomis pramogomis kruizo svečiai gali mėgautis iki pat ryto. Visa tai yra įskaičiuota į bilieto kainą.

     Kruizinio laivo svečiams siūlomas ne tik platus pramogų, bet ir meniu pasirinkimas. Kruizo restoranai kviečia paragauti gardžių patiekalų, o balandį atnaujintas A la Carte restoranas dar ir pasimėgauti akį džiuginančais vaizdais į Baltijos jūrą.

    20190524_113714_HDR Sky baras – dar viena puiki vieta kuriziniame laive. Tai kruizo svečių labai mėgiamas baras paskutiniame laivo aukšte. Šiame bare vyksta karaoke vakarai, kur kiekvienas norintis gali pasinaudoti galimybe parodyti savo dainavimo gebėjimus ir pajusti scenos skonį

     Dar viena 40 laimingų valandų dalis – pažintis su Švedijos sostine Stokholmu. Kruizo keleiviai šiai pažinčiai turi visą dieną ir gali pamatyti sostinės senamiestį ir jo siaurąsias gatveles, pasivaikščioti pro Karališkųjų rūmų teritoriją, parką, paskanauti įviariausių skonių švediškų vaflių, nusipirkti lauktuvių ir pasigrožėti vienu gražiausių Europos miestu.

     20190523_212158_HDRPo pažinties su Švedijos sostine – kelionė atgal. Atsipalaidavimas ir vakarinė programa. 40 laimingų valandų tirpsta, bet dar yra laiko negalvoti apie kasdienius rūpesčius, pabendrauti su įdomiais žmonėmis ir pasidovanoti sau smagių atostogų akirmirkų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]