Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pirmosios vasariškos pramogos vaikams patiko

62428911_2320307321544084_4677357490017402880_nPrasidėjusią vasarą ir vaikų gynimo dienos šventę Bagaslaviškio vaikų dienos centro vaikai kartu su tėveliais sutiko Kaune. Vaikai turėjo svajonę aplankyti Kauno zoologijos sodą ir pasivaikščioti po invests.

     Taip sutapo kad VO “Gelbėkit vaikus”  Bagaslaviškio dienos centrui padovanojo pasiplaukiojimą laivais Kauno mariomis. Vaikams tai buvo didelė šventė – jų norai išsipildė.

     Zoologijos sode vaikai su tėveliais ir lydinčiais juos savanoriais, turėjo galimybę pamatyti beveik 2000 tūkstančius gyvūnų. Zoosodas veikia jau 81 metus. Jame daug paukščių, žuvų, roplių ir įvairių žinduolių. Zoologijos sode daug erdvės, supynių, karuselių, tramplynų. Taigi vaikams buvo kur išlieti savo energiją. Susipažinę su zoologijos sodo gyventojais ir prisipramogavę vaikai su tėveliais vyko prie Kauno marių pas kapitoną Ramūną. Ten jų laukė pasiplaukiojimas katamaranu ir jachta.

    62146224_631790550622304_7466381966389018624_nKaitriai švietė saulutė, tad gaivus vėjelis ir vanduo atgaivino iškylautojus. Kauno mariomis plaukiojo valandą laiko. Laivai lenktyniavo tarpusavyje . Plaukiojimas laivais vaikams paliko didžiulį įspūdį.
Bagaslaviškio dienos centras dėkoja VO”Gelbėkit vaikus” kapitonui Ramūnui, vairuotojui Mantui, lydėjusioms savanorėms Jolantai ir Alinai , už smagią, įsimintiną kelionę.

Bagaslaviškio vaikų dienos centras


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]