Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Prie Musninkų apvirto automobilis

     1696_b8273fc4d7b9fdca092eb406a54167f6Vakar apie 18.08 val. Širvintų rajone, nuo kelio Jauniūnėliai–Musninkai nuvažiavo ir griovyje ant stogo apvirto automobilis „BMW 525D“. Šalia automobilio buvo neblaivus ir nesunkiai nukentėjęs 23 metų vaikinas. Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo 42 metų moteris.

     Eismo įvykių informacinės sistemos duomenimis, birželio 17 d., pirmadienį, užregistruota 11 eismo įvykių, sužeista 17 žmonių, tarp jų – 3 nepilnamečiai (16 metų motociklo vairuotojas, 9-erių dviračio vairuotojas, 3 metų pėsčioji). Esant šlapiai kelio dangai įvyko 4 eismo įvykiai. Užregistruoti 5 transporto priemonių susidūrimai, 2-uose iš jų dalyvavo dviračių vairuotojai. 4 įvykiuose Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje nukentėjo 4 žmonės, Palangoje ir Vilniaus rajone įvyko po 2 eismo įvykius. Popietę Vilniaus rajone, nuo kelio nuvažiavus ir apvirtus keleiviniam autobusui, nukentėjo ir į ligoninę nuvežti 6 keleiviai. Pėsčiųjų perėjose (Panevėžyje ir Palangoje) į įvykius pateko dvi 70-metės moterys, mažametę pėsčiąją (Palangoje) kliudė elektriniu paspirtuku važiavęs vaikinas.

    Prieš vidurdienį Panevėžyje, Marijonų gatvėje (danga šlapia), į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją įėjusią 75 metų moterį partrenkė automobilis „Toyota Corolla Verso“, kurį vairavo 48-erių moteris. Nukentėjusiai pėsčiajai gydytojai suteikė pirmąją pagalbą.

    Pavakarę (16.08 val.) Palangoje, Vytauto gatvėje, 59 metų vyro vairuojamas taksi automobilis „Dodge Grand Caravan“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 73 metų moterį, ji paguldyta į ligoninę. Tuo pat metu (16.13 val.) šiame mieste, taip pat Vytauto gatvėje (aikštėje), elektriniu paspirtuku važiavęs 20-metis vaikinas nepastebėjo bėgusios mažylės ir ją parbloškė. 3 metų mergaitė po įvykio paguldyta į ligoninę.

     Apie trečią po pietų Vilniaus rajone, Pikeliškės kaime, Paberžės gatvėje, Vilniaus kryptimi važiavusio autobuso „SETRA S315“, esant šlapiai kelio dangai (lyjant), nesuvaldė 26 metų vyras. Autobusas tiesiame ruože nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Juo važiavo 13 keleivių. Sužeidimus patyrė ir į ligoninę nuvežti 6 asmenys (22-ejų vaikinas, 44-erių, 52-ejų, 60-ies, 61-erių ir 74-erių moterys). Pirminiais duomenimis, visiems paskirtas ambulatorinis gydymas.

    Vakare (18 val.) Vilniaus rajone, Kuprioniškės kaime, Minsko plente, esant šlapiai kelio dangai, 26 metų vyras automobiliu „Audi A3“ kliudė važiuojamąja kelio dalimi transporto priemonių važiavimo kryptimi bėgusį žmogų. Po įvykio į ligoninę pristatytas 37 metų vyras, jis, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus (2,48 promilės), vėliau iš ligoninės jis pasišalino.

    Prieš septintą vakaro Panevėžio rajone, Čiūrų kaime, kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, 45 metų vyras, vairuodamas „BMW“ markės automobilį, nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir į dešinę sukusį automobilį „BMW M3“, vairuojamą 31 metų vyro, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo abu vairuotojai, jie nuvežti į ligoninę.

     Vakare (prieš devintą) Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Vilniaus gatvėje, susidūrė ta pačia kryptimi važiavę automobilis „BMW 320D“, vairuojamas 60 metų Vokietijos piliečio, ir motociklas „Yamaha“. Nukentėjo ir į ligoninę paguldytas dviratę transporto priemonę vairavęs 16 metų paauglys (teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę jis turi).

     Apie pusę dešimtos vakaro uostamiestyje, Liepojos gatvėje, gyvenamojoje zonoje, į 27 metų vyro vairuojamą automobilį „Škoda Octavia“ atsitrenkė dviračiu važiavęs mažametis. Nukentėjęs 9 metų berniukas paguldytas į ligoninę.

    Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį ir prašo vairuotojų ypatingo dėmesio važiuojant per sankryžas, sukant į kairę, keičiant važiavimo kryptį ar kitaip manevruojant. Be to, įvertinkite važiavimo sąlygas ir važiuokite tik saugiu greičiu. Visi eismo dalyviai atidžiai stebėkime eismo aplinką. Suaugusieji, pasirūpinkime ir užtikrinkime nepilnamečių saugumą kelyje.

     Eismo įvykių informacinės sistemos duomenys (iki 2019-06-17 imtinai):

2018 metai

2019 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, skaičius

1 245

1 386

141

11,3

Žuvo

83

66

-17

-20,5

Sužeista žmonių

1 427

1 683

256

17,9

Lietuvos policija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. pinokis sako:

    melagiai del avarijos prie musninkų.mentukai dangsto mentukus.iš bemso nieko mat neliko o apie 42 moterį nieko nieks nežino.jaunuolis dirba policijoj ko reikėjo laukt 5 val įvikio vietoje jei niekas nenukentėjo.gavęs pūst jaunuolis buvo isodintas i patruliu mašina ir buvo laukiama kol sulėks “valdžia”.MELAGĖLIAI JUS

  2. Tau kas sako:

    Kokias nesąmones rašinėji?

  3. Keturiasdešimtmetė sako:

    Nemeluosiu, kad pasisėdėjimas kavinėje su naujuoju pažįstamu baigėsi lengvu nekaltu flirtu. Tai buvo pamišusi savaitė. Bučiniai kopose, kai burnoje susimaišo aistros skonis ir druska, dar ilgesnės karštos naktys, kada vėl pasijutau moterimi. Ne boba, ne išėjusia iš galiojimo preke, o tikra, gyvybės kupina moterimi.

Jūsų komentaras:


− du = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]