Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintos. Birželio 19-25 d. įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. BIRŽELIO 19 D. – BIRŽELIO 25 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

polic2019 m. birželio 19 – birželio 25 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 13, iš jų: dėl šmeižimo -1, dėl  turto sunaikinimo ar sugadinimo – 1, dėl vagystės – 1, dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 7, dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 3. Buvo sulaikyti 7 asmenys.

Šmeižimas

2019 m. birželio 19 d. gautas pareiškimas, kad socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino nuotrauką, kurioje yra atvaizdas ir prie jo prierašas „pripažinta pirkusi rinkėjų balsus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 154str. 2 d.

Turto sunaikinimas ar sugadinimas

      2019 m. birželio 19 d. gautas D. Ž, gyv. Vilniaus r., Avižienių sen., Bendorių k., pareiškimas, kad laike nuo 2019-06-15 18.00 val. iki 2019-06-19 20.00 Širvintų r., Širvintų sen., Dainių k., esančiuose pasėlių laukuose, buvo nuverstas ir sugadintas medžioklės bokštelis. Dėl įvykio patirta 1200 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Vagystė

      2019 m. birželio 11 d.  gautas S. K. B., gyv. Vilniuje ir S. L., gyv. Vilniuje, pareiškimas dėl jų žemės sklype, esančiame Širvintų r., Jauniūnų sen., Blendės k., išpjautų bei pavogtų medžių, išrautų kelmų ir užsėto sklypo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

  Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

     1. 2019 m. birželio 20 d. užregistruotas G. J., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., pareiškimas, kad neblaivus sugyventinis J. M., po žodinio konflikto, ne mažiau kaip du kartus trenkė jai į veidą ir galvos sritį, bei apdraskė, tuo sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. J. M. sulaikytas.

    2. 2019 m. birželio 21 d.  gautas G. G., pareiškimas, kad 2019-06-22 apie 07.20 val. namuose, esančiuose Širvintų r., Kernavės mstl., sūnus P. G., paėmęs jai už plaukų, nemažiau kaip šešis kartus sudavė kumščiu į nugarą, tokiu būdu sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

     3. 2019 m. birželio  23 d. gautas S. V., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Kabaldos k. pareiškimas, kad namuose neblaivus sūnus J. V., ne mažiau kaip šešis kartus kumščiais ir kojomis sudavė jam į galvos sritį ir šonus, tuo sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. J. V. sulaikytas.

     4. 2019 birželio 23 d. gautas S. S., gyv. Širvintose pareiškimas, kad namuose neblaivus sūnus S. S. ranka trenkė jai per pakaušį, tuo sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. S. S sulaikytas.

      5.  2019 m. birželio 23 d. gautas L. A., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad namuose neblaivus vyras E. A., pradėjo konfliktuoti ir paėmęs peilį sužalojo jai dešinę ranką, tuo sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

     6. 2019 m. birželio 25 d. gautas A. J., pareiškimas, kad 2019-06-24, apie 15.00 val., gyvenamojo namo bendrame kieme, adresu Bartkuškio k., Jauniūnų sen., Širvintų r., V, B., galva smogė jam į apatinę veido dalį (burnos sritį), tuo sukeldamas fizinį skausmą. Nuo smūgio jis nugriuvo ant žemės ir smarkiai susitrenkė galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

    7. 2019 m. birželio 25 d. gautas J. V. pareiškimas, kad 2019-06-25 apie 23.15 jam būnant savo namuose, adresu Širvintų r., Širvintų sen., Kabaldos k., pas jį į namus atėjo jo pažįstamas R. G., gyv. Širvintų r., Kabaldos k., J. V. išėjus į gyvenamojo namo kiemą, R. G. be jokios priežasties rankos kumščiu vieną kartą trenkė jam į skruostą, po ko jis griuvo ant kieme gulinčių lentų ir į lentoje esantį vinį susižalojo ranką. Dėl R. G. veiksmų  J. V. patyrė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

  Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

      1. 2019 m. birželio 21 d. užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad 2019-06-21 20.00 val. A. J., gyv. Širvintų r., Dailidžionių k., vairavo automobilį Opel Astra, Širvintose, Vilniaus g., kai nustatytas daugiau kaip 1,50 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.  A. J. sulaikytas.

      2. 2019 m. birželio 23 d. užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Kernavės sen., Kernavės mstl., ant „Balto kalno“, V. B., gyv. Širvintų r., Kernavės sen., Ardiškio k., vairavo automobilį FORD FOCUS, neblaivus, kai nustatytas daugiau kaip 1,51 promilių girtumas (alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 2,45 promilių girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d. V. B. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

 2019 m. birželio 25 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019-06-25, 14.34 val. automagistralės Vilnius-Panevėžys 42-ame km. susidūrus transporto priemonėms: krovininiam automobiliui Scania, su priekaba Krone SDP27, vairuojamam A. B., gyv. Kupiškyje; krovininiam automobiliui Mercedes Benz, vairuojamam A. V., gyv. Vilniuje, ir lengvajam automobiliui BMW, vairuojamam T. G., gyv. Ukmergėje, žuvo automobilio Scania vairuotojas A. B., krovininio automobilio Mercedes Benz, vairuotojui  A. V. nustatytas kaklo patempimas (išleistas gydytis į namus), automobilio BMW, vairuotojui T. G.  krūtinės ląstos sumušimas (išleistas gydytis į namus). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Transporto priemonės vairavimas neturint teisės vairuoti, vairavimas, kai vairuojančiam asmeniui atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones, arba transporto priemonės perdavimas tokiam asmeniui vairuoti .

        2019 m. birželio 22 d.  J. Š., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Žemųjų Viesų k., vairavo automobilį MAZDA 323, neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, Širvintų r., Širvintų sen., Senųjų Viesų k. Su rašytas protokolas pagal LR ANK 424 str. 4 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. Taip! sako:

  “KAŽKAS (KAI KAS)” – Mūsų laikų didvyris
  Dievas yra didis – didis visur ir visada.

 2. Kodeksas sako:

  Socialiniame tinkle „Facebook“ KAŽKAS (KAI KAS)išplatino nuotrauką, kurioje yra JOS atvaizdas ir prie JOS atvaizdo prierašas „pripažinta pirkusi rinkėjų balsus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 154str. 2 d.
  Šiaip tyrimas yra pasibaigęs, kas dalyvavo teismo posėdžiuose, tikriausiai girdėjo nuteistųjų pokalbių slaptus įrašus, kuriuose jie kalbasi “KAIP IR UŽ KIEK PIRKTI JAI BALSUS” Nieko naujo. JI niekur savo parašo nededa, ir nieko konkrečiai nenurodo. Tik LABAI AIŠKIAI DUODA SUPRASTI. Taip kad, akli vergai, dėkite savo parašus kuo daugiau- VYKDYTOJAI labai reikalingi.

 3. Ką tai reiškia? sako:

  2019 m. birželio 19 d. gautas pareiškimas, kad socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino nuotrauką, kurioje yra atvaizdas ir prie jo prierašas „pripažinta pirkusi rinkėjų balsus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 154str. 2 d.

Jūsų komentaras:


keturi + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]