Legendinis roko festivalis – jau šį savaitgalį: suburs garsiausias žvaigždes    Scenarijus kartojasi arba kai mesti šešėlį yra svarbiau nei rasti sprendimą    Susitikimas Dzięcioluvkoje    Seimo kontrolierė: savivaldybių darbuotojai naudojasi teisės aktuose paliktomis spragomis    Šalto vandens kainos Širvintų rajone ir aplinkiniuose rajonuose   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintos. Birželio 5-11 d. įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. BIRŽELIO 5 D. – BIRŽELIO 11 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

policija2019 m. birželio 5 – birželio 11 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 6, iš jų: dėl viešosios tvarkos pažeidimo – 1, dėl smurto artimoje aplinkoje – 1, dėl vagystės – 2, dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimo, laikymo arba realizavimo – 1, dėl rastų lavonų – 1.  Buvo sulaikyti 2 asmenys.

Viešosios tvarkos pažeidimas

2019 m. birželio 5 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad apie 20.40 val. E. B., gyv. Širvintų r. Širvintų k. būdamas neblaivus (1,28 prom.),  viešoje vietoje, J. M., gyv. Širvintų r., Daciūnų k. ne mažiau kaip du kartus kumščiu sudavė į veidą, tokiu savo elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal 284 str. E. B. sulaikytas.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2019 m. gegužės 9 d. gautas J. A., gyv. Širvintų r. Čiobiškio sen., Lapelių k. pareiškimas, kad apie 17.55 val. S. A., gyv. Širvintų r., Čiobiškio sen., Lapelių k. apkabinęs iš nugaros, kairę ranka, ją smaugė taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal 140 str. 2 d. S. A. sulaikytas.

Vagystės

   1.  2019 m. birželio 10 d. gautas D. L., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., pareiškimas, kad 2019-06-09 pastebėjo, jog išlaužtos garažo, esančio Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., durys. Iš garažo pavogta benzininė vandens pompa, kurios vertė 120 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

  2.  2019 m. birželio 11 d. gautas Širvintų rajono savivaldybės administracijos pareiškimas, kad Širvintų r., Širvintų sen., yra pavogti 4 vnt. kaimų ribas žymintys kelio ženklai. Žala 273,60 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

      Netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimas, laikymas arba realizavimas

    2019 m. birželio 10 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019-05-25 į AB „Lietuvos paštas“ Širvintų padalinį, esantį Širvintose, buvo gauta netikra 50 eurų kupiūra. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 213 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

1. 2019 m. birželio 8 d. K. P., gyv. Širvintų r., Širvintų k., vairavo dviratį  Širvintose, Zibalų g., neblaivus, kai nustatyta 2,14 promilės.

2. 2019 m. birželio 8 d.A. M., gyv., Širvintų r., Viršuliškių k., vairavo dviratį Širvintų r., Musninkų mstl., Vilniaus g., neblaivus, kai nustatyta 1,64 promilės.

3. 2019 m. birželio 8 d.A. L., gyv. Širvintų r., Kunigiškių I k., vairavo dviratį Širvintų r., Kunigiškių I k., neblaivus, kai nustatyta 0,88 promilės.

4. 2019 m. birželio J. Ž., gyv. Širvintų r., Avižonių k., vairavo dviratį Širvintų r., Kielių k., neblaivus, kai nustatytas 1,65 promilės girtumas.

 Rasti lavonai

2019 m. birželio 7 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad savo namuose, adresu Širvintų r., Alionių sen., Trapelių k., rastas S. R. lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti pagal LR BK kodą 555000.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]