Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintos. Valandą ieškoti vietos automobiliui. Ar taip gali būti?

61162018_2247059285370947_3761296516887609344_n/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Eilinę penktadienio dieną eiliniame Širvintų miesto kieme įvyko visiškai eilinis eismo įvykis. Važiuodamas automobilis nubraukė kito automobilio kampą. Rodos, nieko čia sudėtingo, vairuojant kiekvienam gali nutikti nelaimė, bet susirandi nukentėjusįjį, užpildai eismo įvykio deklaraciją ir išsiskirstai. Dažnai būna, kad neradęs nukentėjusiojo palieki jam raštelį už valytuvų su kontaktais. Arba praneši policijai. Tačiau šį kartą viskas vyko kitaip.

     Eismo įvykį mačiusios liudytojos pasakoja, kad vairuotojas skubiai pasišalino iš kiemo.

    Viena iš eismo įvykį mačiusių moterų užsiėmė savo darbais namuose, kita – ėjo į grožio saloną, nes jos jau laukė specialistė. Natūralu, kad į grožio saloną ėjusi moteris, pamačiusi tokį įvykį, tuojau pat ima pasakoti jos laukusiai specialistei. Pokalbio viduryje specialistė susivokia, kad gal būt kalbama apie jos automobilį. Nuojauta neapgauna – išėjusi į kiemą mato nukentėjusį savo automobilį. Moteris piktinasi, nes tai jau ne pirmas kartas, kai nukenčia jos aikštelėje stovintis automobilis. Ji kviečia policiją. Pastaroji atvykusi ir sužinojusi kaltininko pavardę ima skambinėti. Niekas neatsiliepia. Tuomet eina į šalia esančią minėto asmens darbovietę. Galiausiai kaltininkas, jis gi ir Tarybos narys, ateina

      Tiek nukentėjusioji, tiek liudininkės pajunta, kad kažkaip labai jau draugiškai Tarybos narys bendrauja su pareigūnais ir net nebendrauja su nukentėjusia moterimi. Apie pabėgimą iš įvykio vietos niekas nekalba. Nors KET labai aiškiai parašyta: “222. Jeigu dėl eismo įvykio padaryta tik turtinė žala ir nukentėjusio asmens eismo įvykio vietoje nėra, su eismo įvykiu susijęs eismo dalyvis privalo nedelsdamas pranešti apie eismo įvykį nukentėjusiajam, o jeigu tai neįmanoma, – policijai.“

     Deja, kaltininkas policijai nepranešė, net išvažiavo iš kiemo. Liudininkų pasakojimu, sugrįžo tik po to, kai pareigūnai jo ėmė ieškoti.

    Apie įvykį teiravomės BPC ir Širvintų rajono policijos komisariato. Širvintų policija, naujajam viršininkui atostogaujant, į paklausimą neatsakė. BPC atsakė pagal policijos paaiškinimą: patikrinus mūsų informacinės sistemos duomenis matyti, kad skambutis apie Jūsų minimą techninį eismo įvykį buvo gautas gegužės 24 d. 12 val. 14 min.

Pranešėja nurodė, kad prieš valandą buvo apgadintas aikštelėje stovėjęs automobilis. Nors pažeidėjas iš įvykio vietos pasišalino, įvykio liudininkai spėjo įsidėmėti automobilio valstybinį numerį, kuris buvo nurodytas policijai perduotame elektroniniame pranešime.

Informacinėje sistemoje taip pat matome policijos informaciją, kad, policininkams atvykus į įvykio vietą, automobilių savininkai pildėsi deklaracijas. Anot policijos, stovėjusį automobilį apgadinęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos nepasišalino, o tik patraukė savo automobilį, kad netrukdytų kitų transporto priemonių eismui.

Daugiau informacijos apie šį eismo įvykį neturime. Plačiau pakomentuoti galėtų Širvintų rajono policijos komisariatas.

Nuotraukose rasite ir įvažiavusiojo vairuotojo bei valandą Širvintose ieškojusio, kur saugiai pastatyti automobilį atsakymą.

     Ir čia visai nesvarbi pavardė, pareigos. Liūdna, kai nėra elementaraus žmogiškumo. Kiekvienas vairuojame tokį automobilį, kokį galime sau leisti. Juo vežame vaikus į mokyklas, darželius, būrelius, vykstame į darbus, pas artimuosius… Ir niekas neturi teisės mūsų turto gadinti. Net jei jis būtų pastatytas ne vietoje. Beje, juk ir mes apvažiuojame kelio kliūtis… Čia reikėtų pastebėti, kad pareigūnai nukentėjusiajai nepateikė priekaištų dėl galimai ne vietoje pastatyto automobilio.

      Liudytojos ir pati nukentėjusioji piktinasi, kodėl pareigūnai pasišalinimo valandai nelaikė pabėgimu iš įvykio vietos? Ar tai tik Tarybos nariams leidžiama?

    Klausimų daug. Kadangi yra liudininkų, nuotraukų, kadangi kiemas filmuojamas, tikimasi, kad šį įvykį plačiau išsiaiškins Lietuvos policija. Ne Širvintų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Tai sako:

  Kažin kas pavaduoja atostogaujantį policijos komisariato viršininką? Gal po atostogų jam(jai) reiks eiti į pensiją, o gal nukentės eiliniai?

 2. Nesiseka sako:

  Pastaruoju metu nesiseka jam. Tai kieme i kaimyno masina ivaziavo, tai dabar dar ir miesto aikstelej issisukt nepasiseke

 3. Rėmyga sako:

  Gal ir prigąsdins, gal ir papirks…Bet vis vien žinom, kas įvažiavo, žinom, kad Širvintų MĖNTAI bandys išsukti.

 4. Bobkatas sako:

  Žentas su uošviu gali pakalbėti apie žmoną ir dukrą. Būna kad yla iš maišo lenda, būna kad plastikinis butelis.

 5. Bobkatui sako:

  Ir ką gali žentas uošviui pasakyti?

 6. Penkta kolona sako:

  Ar pastebite, kas “Kleopatra 5″ tyli. Todėl, kad veisiasi savivaldybėje, todėl, kad yra Širvintų penkta kolona. Kleopatra 5, tai pasakyk gi ką nors protingo. Ar valdovė išvažiavus, ir liepė tylėti, kol sugrįš ir viską sutvarkys?

 7. Aras sako:

  Ačiū už atsakymą.

 8. Interviu sako:

  Žurnalistas Remyga ima interviu iš tarybos nario Remygos: “Klausykite itin mierės gerbiamas tarybos narį Remyga, ką jūs manote apie eismo įvykio dalyvį Remygą, kuris nuvažiavo sau vietos gyvenime pasiieškoti?”

 9. Rėmigijus Bobkatas sako:

  Labai gaila. Daugiau tokių įvykių. Visi net griūdami bėgote balsuoti už valdančiuosius ir Merę. Taip, kad nieko nemokamo nėra. Siūlau nepraustaburnę nukentėjusiąją užmėtyti…. Bučiuoju merei ranką.

 10. Kalba sako:

  Visas miestas kalba apie tarybos nario žurnalisto pabėgimą

 11. Bobkatas sako:

  Pasvarstom broliai kurmiai. Grožio salonų Širvintose nėra daug, o kad dar šalia dirbtų tarybos narys- viso labo vienas. Jeigu policija meilikavo- tarybos narys nepriekaištingos reputacijos daugumietis. O ką ŠK tuo klausimu pasakytų? Manyčiau ŠK ponios merės turėtų paklausti… “Į ŠK klausimus sutiko atsakyti ponia MERĖ”.

 12. Duomenų apsauga sako:

  Žmogus tampa kaltu tik po teismo sprendimo

 13. Taigi sako:

  Pažeidėjo pavardė neturi būti slepiama

 14. Gera mintis! sako:

  Prieš teismą tiek mašinų užstoja kelią. Reik Zuoko tanketės ir per jas važiuot. Juk ne vietoj stovi – savininkai patys kalti

 15. Tai sako:

  Gal Širvintų „karalystėje„ ir policijoje kiti įstatymai?

 16. Aras sako:

  Ir vis tik ,kas jis(ji) ?

Jūsų komentaras:


× vienas = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]