Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Su „Metų bitėmis“ žengtas žingsnis į atostogas

aDSC_0197/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/Nuotraukos ir video autorės /

    Darbščiosios bitės ilgai dirba, aplanko ne vieną gėlės žiedą, kol suneša medų. Taip ir vaikai. Visus metus dirbo, mokėsi, kol įveikė dar vienos klasės slenkstį.

    Besibaigiančių mokslo metų proga Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi šventė „Metų bitės“. Jos tikslas – apibendrinti visų mokslo metų pasiekimus ir pagerbti darbščiausius moksleivius.

   DSC_0044Šis renginys dar kartą parodė, kad kultūros namų ir gimnazijos bendra salė jau per maža. Prireikė ir papildomų kėdžių, buvo ir stovinčių, kai kurie šventę stebėjo iš lauko.

   Šventės jaukumas užbūrė visus. Ją pradėjo pradinukai smagiu vaikišku šokiu. Juos keitė darželinukai. Taip taip, mažuosius draugus moksleiviai priima į savo šventes. Tad jie, atėję į pirmąją klasę, jaučiasi drąsūs ir pasitiki savo jėgomis.

   Klasė keitė klasę: vieni dainavo, kiti šoko, treti grojo. Akivaizdu, kad be mokslų šioje gimnazijoje rūpinamasi ir vaikų kūrybiškumu, meniniu ugdymu.

    DSC_0101Gimnazijos direktorė Palmira Kvietkauskienė apdovanojo visų klasių pirmūnus. Jiems įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi. Kartu buvo kviečiami ir pirmūnų tėveliai. Visi pirmūnai fotografavosi atminimui.

    Gimnazijos bendruomenę pagerbė miestelio seniūnė Birutė Jankauskienė, kuri linkėjo vaikams negalvoti vasarą apie mokyklą, o tiesiog smagiai leisti laiką su draugais. Gimnazijos tarybos pirmininkas Aidas Kazlauskas džiaugėsi aktyvia bendruomene ir linkėjo visiems gerai pailsėti. Miestelio bibliotekininkė Janina Rolienė padėkas įteikė aktyviausiems skaitytojams. Tarp jų ir būsimas pirmokas Tadas, kuriam knygeles skaitydavo mama, bet jau ir pats mokantis skaityti. Kita aktyvi skaitytoja pradinukė Jelizaveta.

    DSC_0135Kiekvienas pasirodęs apdovanotas didžiuliais aplodismentais. Taip mokiniai išreiškė palaikymą vieni kitiems. Apdovanotos ir visos klasės. Joms dovanėlės trauktos iš bičių avilio. Visai bendruomenei dovanotas didžiulis tortas su bitutėmis.

    Tradiciškai renginį įgarsino mokytojas Stasys Gelažauskas ir jo jaunieji padėjėjai, kurių būrys vis didėja.

     Išeidami iš salės svečiai matė labai įdomią parodą, bet apie ją parašysime kiek vėliau.

    Kiekvienam mokytojui, kaip dėkingumo ženklą, mokiniai užrišo po draugystės apyrankę, kurias jie pagamino laisvalaikiu.

    DSC_0156Visi kartu po šventės susirinko gimnazijos foje, kur jų laukė vaišės: kibinai, saldumynai, vanduo su citrina, arbata. Vaikai po šventės noriai vaišinosi ir čiauškėjo. Tėveliai bendravo su savo vaikų bendramokslių tėveliais, su buvusiais savo klasės draugais, mokytojais. Ir tik geltonieji autobusiukai, nebyliai ragino sukti namolio…

     Bendras mokytojų, mokinių ir tėvelių derlius davę saldžius vaisius ir puikią nuotaiką, kurią išsinešė į vasarą, į atostogas…

    Šventės prasideda ir baigiasi, jau kitą dieną vaikai išskubėjo į didįjį nuotykį – vasaros atostogas. O mokykla, kaip mama, lauks jų sugrįžtančių su naujais įspūdžiais, naujomis svajonėmis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]