Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergė. Birželio 7-13 d. policijos suvestinė

unnamed2019-06-13, apie 22 val. 30 min. Ukmergės m., Gedimino ir Medelyno g. sankryžoje patruliai sustabdėme automobilį BMW , kurį vairavo akivaizdžiai neblaivi moteris (gim. 1983 m.) . Alkoholio kiekio matuokliu vairuotojai nustatytas 1.58 prom. girtumas.

2019-06-13, apie 13.10 val. VĮ “REGITRA” specialistas pranešė, kad į įstaigą kreipėsi pilietis (g.1987 m.),  gyv. Ukmergės m., kuris pageidavo įregistruoti l.a. priekabą. Sutikrinus identifikavimo numerius, kilo įtariamas, kad priekabos VIN yra suklastotas.

2019-06-12 apie  11.38 val. greitoji medicininė pagalba atvežė iš namų Ukmergės gyventoją (g. 1951 m.) su durtine žaizda pilvo srityje. Paguldytas į reanimaciją. Buvo sulaikyta įtariamoji sugyventinė (g. 1967 m.). Jai pareikštas įtarimas.

2019-06-12, apie 10 val. buvo gautas VĮ “REGITRA” darbuotojo pranešimas, kad į įstaigą kreipėsi pilietis (g. 1990 m.), gyvenantis Ukmergėje, kuris pageidavo registruoti automobilį BMW 318. Patikrinus duomenų bazėje paaiškėjo, kad šio automobilio dokumentai yra ieškomi Belgijoje.

2019-06-09 apie 23.00 val. J. Basanavičiaus g., Ukmergėje, vyras (gim. 1993 m.), vairuodamas automobilį Opel Vectra, įvažiuodamas į Vytauto g. – J. Basanavičiaus g. sankryžą, nedavė kelio Vytauto g. važiuojančiam automobiliui VW Passat, kurį vairavo vyras (gim. 1985 m.), ir su juo susidūrė. Opel Vectra vairuotojas vairavo automobilį būdamas neblaivus. Pareigūnai tikrinimo metu nustatė, kad jo iškvėptame ore yra 2,08 promilės etilo alkoholio koncentracija. Eismo įvykio metu nukentėjo Opel Vectra valst. keleivis (gim. 1995 m.).

2019-06-09, apie 19.40 val. sodyboje, Siesikų mstl., Siesikų sen., Ukmergės r., vyras (gim. 1963 m.), būdamas neblaivus, vieną kartą įspyrė į dešinę šlaunį savo sutuoktinei (gim. 1966 m.), pastūmė, dėl ko ji atsitrenkė į koklinę krosnį, taip pat kumščiu sudavė moteriai į galvos sritį. Tokiais savo veiksmais vyras savo sutuoktinei sukėlė fizinį skausmą. VŠĮ “Ukmergės ligoninė” priėmimo skyriuje apžiūrėję medikai diagnozavo galvos srities paviršinį sužalojimą.

2019-06-08, apie 18.40 val. namuose, Ukmergėje, išgertuvių metu, vyras (gim. 1990 m.), būdamas neblaivus, vieną kartą kumščiu sudavė savo motinai (gim. 1966 m.) į apatinę lūpą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

2019-06-07, Ukmergės r. PK gautas Ukmergės rajono savivaldybės administracijos raštas, kad 2019-06-04 atliekų surinkimo konteinerių aikštelėje, esančioje Radiškio k., Žemaitkiemio sen., Ukmergės r., gaisro metu (galimai padegimas) sudegė du antrinių žaliavų konteineriai. Dėl šio įvykio Ukmergės rajono savivaldybės administracijai padaryta 787,47 eurų turtinė žala.

-- 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos poskyrio specialistė
Asta Krogertienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ penki = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]