Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vanduo į baseiną leidžiamas kelis mėnesius, kada įleis lankytojus?

Krašto naujienų archyvo nuotrauka

Krašto naujienų archyvo nuotrauka

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Dar prieš Savivaldos rinkimus Širvintų rajono savivaldybė, vadovaujama merės Ž.Pinskuvienės, paskelbė, kad į naująjį Širvintų baseiną jau yra leidžiamas vanduo. Skelbiant buvo leista suprasti, kad jau visai netrukus širvintiškiai galės naudotis baseinu ir jo teikiamais malonumais.

    Laikas bėga. Baigėsi Savivaldos rinkimai, atėjo ir baigėsi Prezidento bei ES parlamento rinkimai, o baseinas vis dar neįsileidžia lankytojų. Gyventojai juokauja, neva baseinas arba labai didelis, arba kiauras, kad tiek laiko vanduo leidžiamas ir neprileidžiamas.

     Juokai juokais, tačiau mums svarbi reali situacija. Tad paklausėme Širvintų rajono svaivaldybės administracijos – projekto užsakovo – kokia situacija yra šiandien ir kada bus atidarytas baseinas.

     Širvintų rajono savivaldybės atsakymai į „Krašto naujienų“ pateiktus klausimus:

1.       Ar jau naujasis baseinas paruoštas naudojimui?

Taip, naujasis baseinas naudojimui jau yra paruoštas.

2.       Kada, pagal projektą, jis turi būti atidarytas?

Sutartis dar yra nesibaigusi.

3.       Kada Širvintų gyventojai galės naudotis naujojo baseino paslaugomis?

Šiuo metu yra vykdomos I etapo statybų pridavimo procedūros. Kiek jos užtruks nuo Širvintų r. savivaldybės administracijos nepriklauso.

4.       Daugumoje Lietuvos mokyklų vykdomos akcijos, baseinuose vaikams primenamas elgesys vandenyje, mokoma plaukimo pradmenų. Ar Širvintų rajone vaikams bus tokios pamokos? Kada? Jei nebus – kodėl?

Apie visas baseine vyksiančias akcijas ir pamokas informuosime, kai naujasis baseinas pradės teikti savo paslaugas.

* * * * *

          Plačiai žiniasklaidoje skambėjo, kad savivaldybių sprendimu, prieš vasarą baseinuose vaikai mokomi saugiai elgtis vandenyje. Kodėl Širvintose to nėra? Juk senasis baseinas vis dar dirba ir darbuotojai algas gauna.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Vytas sako:

  2018 -10-09 internetiniame potale alfa.lt Živilė Pinskuvienė parašė, kad dar šiais metais (2018 m.) atidaromas naujas baseinas. Tai buvo akivaizdus melas, Krašto naujienose buvo straipsnis šia tema „Merė jau maudosi baseine? Kur keliauja Širvintų sporto kompleksui skirti pinigai?
  Tuoj ateis ir 2019 pabaiga, bet baseine maudytis, ko gero, neteks. Vietoj veikiančio baseino pasirašinėjamos šimtatūkstantinės sumos papildomiems darbams.

 2. Vytas sako:

  Vytas>Labai įdomu.
  Viešai paskelbti tik pirkimo dokumentai, kuriuose yra projektavimo užduotis ir rangos darbų sutartis. Projektavimo užduotyje dėl atsinaujinančių energijos šaltinių jokių reikalavimų nėra. Techninių projektų Širvintų savivaldybė neskelbia, jų nematė ir Tarybos nariai. Tai kas suprojektuota ir kiek kartų keistas techninis projektas,žino tik saujelė žmonių. Tai vienintelė tokia savivaldybė Lietuvoje, kur statybos vykdomos kaip nuosavam UAB.

 3. Naivuoliams sako:

  Juk turėjote suprasti, kad tai buvo reklama prieš rinkimus.

 4. Tai sako:

  Apie kokį vandens leidimą gali būti kalba? Pasižiurėkite kokia to „baseino” aplinka, ten tikras savartynas (bardakas).

 5. Juozui sako:

  Nesuprantat, kad ne apie tai kalba. Merė feisbooke vasario 27 dieną prieš pat rinkimus apsiskelbė: “Opozicijai rekomenduoju nežiūrėti – neatlaikys. Į naująjį Širvintų baseiną jau leidžiamas vanduo, vyksta sistemos bandymai”

  Tai visi prisimena tą apsimelavimą, nes kažkaip nelogiška leisti vandenį ir bandyti sistemas ketvirtą mėnesį

 6. Nu nesvaik sako:

  Su tokiu nešvariu vandeniu pliažas tuščias turi būt. Keista, kad prie vandens nėra informacijos apie grėsmes

 7. Kam sako:

  Kam vasarą baseinas? Pležas vietoj

 8. Juozui sako:

  Kaip nesikišti, jei ten yra bendras visų gyventojų interesas. Bus tada kaip ir su aikšte prie „Intos” kiek laiko jau daroma? Nefaktas, kad šiemet užbaigs…..

 9. Juozas sako:

  Kisat nosi ten kur visai nesigaudot. Jei nezinot kaip vykdomi statybu projektai tai visai neklausinekit durnu klausimu. Kada ar tada kai bus viskas patvirtinta ir priduota su visais parasais ir antspaudais tada ir atidarys.

 10. Rimas sako:

  Kam tas baseinas? Vat musu gražuola demontavo riboženklį galimai kapeikas susižėrė ir išpypino i turkija

 11. Labai įdomu sako:

  Gerb. Žurnaliste. Man labai įdomu, kokios iš atsinaujinančių energijos šaltinių buvo panaudotos naujo baseino eksploatacijoje. Visi dabar kalba apie ekologiją, net privatūs namai yra skatinami naudoti mažiau gamtą teršiančiom šildymo priemonėm. O ar pasikeitė kas mūsų savivaldybėj. AČIŪ

 12. atsilikėliams sako:

  varykit turkijon suaugusių viešbutin. ten merė tūsinasi. ko jūs negalit? nereiks nei pliažo su 100 fekalijų, nei baseino kiauru dugnu. vis negerai ir negerai.

Jūsų komentaras:


du + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]