Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kuo satinas skiriasi nuo paprastos medvilnės ?

opera_0aBQKPHvNX    Išsirinkti naują patalynės komplektą tampa vis sunkiau. Reikia išsirinkti iš gausybės raštų, tipų ir skirtingos tekstūros variantų. Jei reikėtų rinktis tik pagal kurią nors vieną ypatybę, tuomet būtų daug paprasčiau, bet dabar norime gauti geriausią vaizdą už geriausią kainą su kitomis geriausiomis audinio savybėmis. Jei kada nors rinkotės patalynės komplektus, turbūt pastebėjote, kad kai kurie gaminiai yra pagaminti iš satino. Kartais klaidingai manoma, kad satinas yra specialus sintetinis pluoštas, bet tiesa ta, kad tai medvilnė. Tad kyla klausimas, kuo ši medvilnės rūšis skiriasi nuo kitų?

    Pagrindinis skirtumas. Galime patvirtinti, kad tiek satinas, tiek drobinė medvilnė yra visiškai natūralios medžiagos. Drobe dažniausiai yra vadinama tiesiog medvilne. Jų būna įvairių tankių ir jos audžiamos drobės pynimu. Tai labai paprasta įsivaizduoti, medvilnės siūlai eina horizontaliai bei vertikaliai. Tuo tarpu satino siūlai eina įstrižai.

    Satino gamybos procesas. Satino gamyba išsiskiria tuo, kad pavyksta išgauti dar švelnesnį bei tankesnį pluoštą. Satino tekstūra yra kur kas tankesnė nei drobės, todėl jis yra ilgaamžiškesnis ir tvirtesnis. Kai kurie audiniai yra apdorojami sviestine technologija, todėl turi išskirtinį spindesį. Satino patalynė turi savybę vėsinti, todėl palanku ją rinktis vasarai. Satinas vertinamas ir dėl gerų naudojimo savybių. Lengva šį audinį skalbti, nes skalbimas nepakeičia struktūros. Jis nelinkęs glamžytis ir lengvai lyginamas. Medžiaga be vargo džiūsta ir daugeliui patinka ją liesti.

    Satino rūšys. Ši medžiaga taip pat gali būti kelių tipų. Turbūt esate matę linijuotą medžiagą, kurios juostelės spalvos labai mažai skiriasi tarpusavyje. Tai yra žakardinis satinas, kuris audžiamas specialiu būdu. Skirtingų atspalvių efektas išgaunamas ne nuspalvinant linijas, tai yra grynai kitokio audimo pasėkmė. Šios rūšies satinas jau kurį laiką labai mėgiamas viešbučiuose, nes išlaiko savo formą dar ilgiau ir yra labai atsparus skalbimui. Viskas ko reikia viešbučiui, nepriekaištinga išvaizda po reguliaraus ir ilgo naudojimo. Žinoma, visiškai galima jį naudoti ir namuose, ką daugelis sėkmingai ir daro.

    Neapsigaukite ! Rinkoje galima rasti ir sintetinio satino. Šis terminas labiau apibrėžia audimo būdą, todėl atsiranda, kas gamina panašius sintetinius audinius. Be jokios abejonės, natūralūs audiniai visuomet yra geriau dėl daugelio priežasčių. Sintetinis satinas labai lengvai sintetinasi, yra ne toks malonus liesti, taip pat blogesnis jo atsparumas skalbiant. Tai tik dalis skirtumų. Natūralumas visuomet gerai, net kai kalbame ne apie medžiagą.

     Satinas yra labai geros kokybės medvilnės medžiaga, pasižyminti puikiomis priežiūros bei naudojimo savybėmis. Taip jau yra su kokybiškais daiktais, kad jie beveik neturi trūkumų, todėl didžiausias jų – aukšta kaina. Satino paklodės, dėl savo savybių, vertinamos tiek namų ūkiuose, tiek viešbučiuose.

 Užsakymo Nr. ŠS 19-44


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]