Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintos. Liepos 3-9 d. įvykių suvestinė

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. LIEPOS 3 D. – LIEPOS 9 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

    66242722_619701101854525_3153120441875300352_n 2019 m. liepos 3 – liepos 9 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 5, iš jų: dėl viešosios tvarkos pažeidimo – 1, dėl vagystės – 1, dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1, dėl rastų lavonų – 1. Buvo sulaikyti 1 asmuo.

Viešosios tvarkos pažeidimas

      2019 liepos 5 d. užregistruotas M. Ž., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., Liukonių k., pareiškimas, kad 2019 m. liepos 5 d. apie 23.20 val. viešoje vietoje Širvintose, Kalnalaukio g., konflikto metu bei matant kitiems asmenims iš matymo pažįstamas D. G., apie 21 metų amžiaus, metaliniu įrankiu, skirtu atsukinėti automobilių ratus, išdaužė jam priklausančiam automobiliui AUDI A6 AVANT, valst. Nr. JJL 223, trys langų stiklus, dėl ko jis patyrė 370 eurų žalą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Vagystė

      2019 m. liepos 6 d. užregistruotas G. R., gyv. Anykščių r., Kavarsko sen., Pumpučių k.,  pareiškimas, kad Širvintų r., Kernavės sen., Kernavės mstl., Vilniaus g. pastebėjo, kad yra atsegta jos rankinė ir rankinėje nebėra piniginės, kurioje buvo 15 eurų ir dokumentai. Įtaria kišenvagystę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

     2019 m. liepos 5 d. užregistruotas M. P., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., pareiškimas, kad 2019 m. liepos 5 d. apie 00.10 val. prie buvusios mokyklos valgyklos, esančios Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., Bažnyčios g. 46, pažįstamas V. J., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., konflikto metu vieną kartą medine lenta sudavė M. P. į ranką, tokiu būdu sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

     2019 m. liepos 3 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019 m. liepos 3 d. apie 22.20 val Širvintų r., Širvintų sen., Puorių k., Pasienių g., J. S., gyv. Širvintų r., Puorių k., vairavo automobilį MAZDA MPV, valst. Nr. KOU 611, būdama neblaivi, kai nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas (patikrinimo metu pareigūnai nustatė 2,36 prom. neblaivumą). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. J. S. sulaikyta.

Rasti lavonai

     2019 m. liepos 6 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintose, Nepriklausomybės a. 3-6, mirė Baltarusijos Respublikos pilietė M. K., gim. 1932 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti pagal kodą 555000.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]