Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Susitikimas Dzięcioluvkoje

   66692890_405296023419731_8571815623921762304_n2019 m. liepos 11-13 dienomis Neįgaliųjų globos namai „Dom Gościnny“ Dzięcioluvkoje (Lenkija) pasikvietė Paberžės Globos namų direktorę Rasą Tamošiūnienę ir Vilniaus rajono Vaikų ir šeimos gerovės centro direktorę Justiną Turbienę į susitikimą, kurio pagrindinis tikslas buvo bendradarbiavimas, pasidalinimas patirtimi.

   Kartu į susitikimą vyko ansamblio „Czerwone Maki“ dalyvės, kurios turėjo pasirodyti „I Legendų fastivalyje“.

   Legendų festivalis yra skirtas neįgaliųjų pasirodymams. Kiek mes supratome, tai žmonės su proto negalia. Kiekviena grupė turėjo pristatyti po vieną legendą. Iš viso atvyko 6 grupės iš įvairių Lenkijos kampelių, buvo net grupė iš Varšuvos.  Grupės varžėsi tarpusavyje.

   Legendas „artistai“  pateikė įvairiais būdais. Vieni  šoko, kiti vaidino  su pagalba paveikslų, dar kiti skaitė, buvo tokių, kurie tik kartojo vedančiojo garsus mimika, judesiais, buvo ir tokių, kurie sugebėjo tekstą perteikti mintinai. Stebint tuos žmones kyla klausimas, kiek reikia kantrybės ir darbo, kad išmokinti juos pasiekti tam tikro lygio ir perteikti savo mintis kitiems. Reikėjo pamatyti jų laimingus veidus po apdovanuojimų gavimo. Jie džiaugėsi labiau už vaikus.

   66720082_2856981284317167_6070451555771875328_n„Czerwone Maki“ jiems buvo kaip dovana už pasiekimus. Po mūsų koncerto visi nuvykome susipažinti su Koricino-Milewszczyznos parku, kuriame ir vyko „I Legendų festivalis“. Mus sužavėjo vėjo malūnas, vienas ir gražiausių visoje Lenkijoje. Apžiūrėjome seną akmeninį rūsį, šiaudais dengtą klojimą, kuriame vyko festivalis, kitus parko pastatus, gynybinę sieną.

  Šventę vainikavo bendros vaišės, po kurių išvykome į Balstogę, o vakare susitikome su Dzięcioluvkos Globos namų savininkais (globos namai yra privatūs), su kuriais pasidalinome patirtimi ir aptarėme tolimesnį bendradarbiavimą.

Stefanija Tamošiūnienė ansamblio „Czerwone Maki“ vadovė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ trys = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]