Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergė. Liepos 15-18 d. įvykių suvestinė

polic2019-07-15, apie 22 val. 12 min. Ukmergės r. PK patruliai Ukmergės m., Nuotekų g. sustabdė automobilį MAZDA 323F, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1973 m.). Alkoholio kiekio matuokliu jam buvo nustatytas 1,82 prom. girtumas.

2019-07-13, apie 17 val. patebėta, kad apvogtas P.Cirkos g. negyvenamas pastatas. Dingo pilnaviduriai strypai, įvairaus diametro kampuočiai, metaliniai U raidės loviniai profiliai, įvairaus diametro metaliniai vamzdžiai . Visas metalas buvo sudėtas pastato viduje. Žala tikslinama. Turtas nedraustas. Vaizdo kamerų nėra.

2019-07-15, 7.30 val. Tulpių g. , Ukmergėje pastebėta, kad pavogtas jam šalikelėje prie gatvės stovėjęs automobilis Hyundai Galloper. Automobilis buvo neužrakintas, raktai gulėjo tarp sėdynių smulkiems daiktams skirtoje vietoje. Padaryta žala – 1000 eurų.

2019-07-16, apie 15.07 val. Vilniaus g. 100B namo kieme, Ukmergėje, moteris (gim. 1994 m.), vairuodama automobilį SEAT ALTEA atbuline eiga nedavė kelio pėsčiajai (gim. 1946 m.) ir ją partrenkė. VŠĮ “Ukmergės ligoninė” priėmimo skyriuje apžiūrėję medikai nukentėjusiajai diagnozavo lūžimą ir sumušimius. Dėl patirtų sužalojimų moteris paguldyta į VŠĮ “Ukmergės ligoninė” Ortopedijos-traumatologijos skyrių.

2019-07-18, apie 2 val. nakties Taujėnų mst., išgertuvių metu, kilus žodiniam konfliktui, vyras (1970 m.) ( 2.36 prom. ) metė dalinai nugertą degtinės butelį į sugyventinę (g. 1974 m.) ( 1.62 prom. ) bei sudavė rankos kumščiu 4-5 kartus į veidą, tuo sukeldamas fizinį skausmą

Ukmergės r. Policijos komisariatas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× devyni = aštuoniasdešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]