Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 6 rajono abiturientai gavo 100 balų įvertinimus

652__936f0c_1/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Šiomis dienomis abiturientai atsisveikina su savo mokyklomis ir renkasi tolimesnį savo kelią. O, kaip žinia, tolimesnis jauno žmogaus gyvenimo kelias visada priklauso nuo mokykloje sudėtų pagrindų. Pasidomėjome, kaip jiems sekėsi laikyti egzaminus.

   Širvintų rajono savivaldybės administracija mus informavo, kad Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje egzaminus laikė 91, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje – 30, Gelvonų gimnazijoje – 32 abiturientai. Abiturientai rinkosi anglų kalbos, istorijos, geografijos, matematikos, rusų kalbos, informacinių technologijų, chemijos, fizikos egzaminus.

   Už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą vienas abiturientas gavo 100 balų, už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 6 abiturientai gavo 100 balų įvertinimus. Deja, savivaldybės administracija atsisakė atskleisti šimtukininkų pavardes teigdama, kad „mokinių vardų ir pavardžių negalime viešinti dėl asmens duomenų apaugos“.

   Domėjomės, kokie šios egzaminų sesijos rezultatai lyginant su ankstesniais metais? Kuriuose dalykuose Širvintų rajono abiturientai buvo stipriausi, kuriuose silpniausi? Mums atsakyta: „Šių metų egzaminų rezultatai nelabai skiriasi nuo praėjusiųjų metų. Yra abiturientų, gavusių šimtukus, yra mokinių, kuriems nepasisekė išlaikyti egzamino. Daugiausiai mokinių, gavusių 36-85 balų įvertinimus.“

    Biologijos valstybinio brandos egzamino neišlaikė 14,29 %, matematikos – 30,23 %, anglų kalbos –3,49 %, lietuvių kalbos ir literatūros –8,99 %.

    Džiaugiamės abiturientų sėkme ir linkime jiems sėkmės renkantis tolimesnį kelią.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

24 Komentarai (-ų)

 1. to pastebėjimas sako:

  Lietuvos universitetai už pinigus ir neišlaikiusius priima.

 2. pastebėjimas sako:

  neišlaikai matematikos – nematai universitetinio išsilavinimo

 3. stepas sako:

  kompetetingi matematikos mokytojai nevažiuoja dirbti į Širvintų savivaldybės mokykloje. Tikriausiai suprantate kodėl. Kitais metais neišlaikys matematikos pusė laikiusiųjų. Puikus signalas jaunoms šeimoms, kad nėra ko važiuoti gyventi į Širvintų miestą.

 4. to Baikit sako:

  Ne tik jauni mokytojai ir gydytojai neatvažiuos, bet ir zurnalistai profesionalai. Nera zurnalisciu pas mus ir dar ilgai nebus, informacija pateikiama neprofesionaliai, profaniskai, panaudojami šaliskai atrinkti faktai, propagandine informacija daugiau atstumianti nei daranti emocini poveiki.

 5. Pasutiniam sako:

  Širvintos eina atgal, o ne pirmyn. Ne veltui visoje Lietuvoje mus vadina Šiaurės Korėja. Ar tikrai gyvenime svarbiausia fiestos ir suoliukai?

 6. ja ja sako:

  Jeigu Pinskuviene dar pabus poste, tai dar kiek aptvarkys miesta, o jei iseis , tai vel 20 metu niekas nejudes pirmyn.

 7. Siuvėja sako:

  Galima nukreipti į profesines mokyklas. Bet atsiranda gyvenimiškai labai galios fėjos, kurios pabaigusios profkes, sėkmingai išteko už to, už ko reikia. Nusiperka bakalaurą, vėliau magistrą. Pabučiuoja seimo durų rankeną, nepasiduoda, ir vėliau savivaldoje sukinėja europinių pinigų ruletę. Ir daro visus iš eilės, tiek su aukštaisiais, tiek, be.

 8. Fest sako:

  Beveik kas trečias gimnazistas smigo per matematikos egzaminą. Rodikliai išties baisoki, bet…. Būkim biedni, bet teisingi – tie rodikliai rodo, kad gimnazijoje ne visi gali mokytis – vieniems noro mokytis nulis, kitų galvelės netraukia, nieko čia nepadarysi. Vakarų Europa tokių kazusų neturi – ten gimnazijose mokosi tie, kuriems mokslas yra vertybė, kurie geba ir nori mokytis. Jau seniai laikas po pagrindinės mokyklos nukreipti dalį moksleivių į profesines mokyklas, kolegijas ar tiesiog dirbti. Tada ir švietimo prestižas pakils, ir valstybei tiek nekainuos , ir mokytojų mažiau reikės, ir jų atlyginimai bus kitokie….

 9. Deja sako:

  Viskas iš eilės. Abiturientai, nors ne visada jie vaikai, parneša sutikimus namo. Juos pasirašo patys, arba jų tėvai. Sutikimus gražina klasės auklėtojams. Apie tai žino mokyklų direktoriai, švietimo skyriaus vedėja ir visa administracija. Kitaip- savivaldybė. Žmonės puikiai supranta arba jiems užsiminta, kad su „Bloga žiniasklaida, žurnaliste“ geriau bendrauti. Taip kad, nėra prasmės kreiptis tiesiogiai į direktorius, nes jie tikrai „negalės sau leisti“ bendrauti su „bloga žiniasklaida“

 10. dėl sėkmės paukštės sako:

  jūs neteisus, kiekvienas vaikas tėvams parnešė sutikimą fotografuoti ir platinti nuotraukas viešoje erdvėje bei žiniasklaidoje. Todėl platino kas norėjo, pleškino kas norėjo ir dėjo į savo fb kas norėjo. Ir jokio nusižengimo niekas nepadarė ;)

 11. Tadas sako:

  Atsiprašau. Merginos

 12. Tadas sako:

  Ar ir šios perginos gaus paskata iš savivaldybes?

 13. Palangė sako:

  Pas tokią vieną, vis dar vaikystėje užstrigusią, FACEBOOK radau. Pati pirma įkėlė, mėgaujasi. Manau šita panelė būtų tarp tų, kurie neišlaikė biologijos, matematikos, anglų bei lietuvių kalbos ir literatūros egzaminų.
  Lūzerės neturėtų sveikinti šimtukininkų.

  O merginoms VALIO:

  KAROLINA JOČYTĖ.
  DEIMANTĖ STANKEVIČIŪTĖ.
  NEDA ČERNIAUSKAITĖ.
  VAIVA TRIMONYTĖ.
  EGLĖ POCIŪTĖ.
  JUSTĖ RUTKAUSKAITĖ.
  GABIJA SUCHOCKAITĖ.

 14. Virginijui sako:

  Manau, priežastis kita: laiko informaciją straipsniui savame laikraštyje.

  Kažkaip per Sėkmės paukštės apdovanojimus nepamenu, kad kažkas klaustų, ar gali vaiką fotografuoti, bet fotografavo ir nuotraukas platino… O gal aš nieko nesuprantu ir taip galima daryti?

 15. Virginijus sako:

  Šeštadienį vyks miesto maratonas. Dalyvaus N+1 bėgikų. Kiekvienoje iš šešių distancijų bus po tris nugalėtojus. “Deja, savivaldybės administracija atsisakys atskleisti bėgimo prizininkų pavardes, neviešins nuotraukų, teigdama, kad „bėgikų vardų ir pavardžių, bei atvaizdų negalime viešinti dėl asmens duomenų apaugos“.

 16. Kazimieras sako:

  Poniai matematikos ir gyvenimo ekspertei metas į pensiją, tikrai laikas jau. Nepakeičiamų nėra

 17. Šaunuoliai sako:

  Šaunuoliai visi išlaikę egzaminus

 18. Manau sako:

  Kai neišlaiko du-trys, galima kalbėti apie mokinių nesimokymą. Trečdalis neišlaikiusių vieno egzamino, tai jau rodiklis. O juk tėvų ir mokyklų sutartyse, kiek pamenu, yra punktas apie kokybišką mokymą. Merei derėtų kviestis ant kilimėlio mokyklų vadovus ir matematikos mokytojus. Didelio NU NU NU čia tikrai reikia

 19. Vox sako:

  Nemanau, kad valstiečių „lempelė“ užgesino matematikos rezultatus. Tik ,va, klausimėlis mokytojams ekspertams, už ką jie pinigus gauna…Vos ne trečdalis gimnazistų neišlaikė – trečdalį algos ekspertams nurėžt…Visus mokina gyvent, o rezultatai tik savoje kišenėje…

 20. Baikit sako:

  stebuklų Širvintose nebus. Kol tokia ‘klestinti’ valdžia bus ir persekiojimai mokyklose ir gydymo įstaigose įr kartu toks akivaizdus valdžios bukumas jauni mokytojai ir gydytojai neatvažiuos. Taigi visi apsiklausia situaciją. FB grupėse nagrinėjasi šiuos dalykus jaunimas. Teks jums ir toliau džiaugtis tik naujomis plytelėmis ir išcementuota aikšte. Sėkmės!

 21. Realistas sako:

  Matematikos mokytojų kaita progimnazijoje, pavargę arba užsiėmę politikavimu matematikos mokytojai gimnazijoje, nemotyvuoti labai sunkiam ir nuosekliam darbui mokiniai – va ir visas „bukietas” priežasčių. Dar po kelerių metų bus aišku, kad naujų, gabių, labai talentingų jaunų matematikos mokytojų, svajojančių dirbti mažų savivaldybių mokyklose kaip ir nėra. O gal įvyks koks nors stebuklas, ką čia gali žinoti…

 22. Pastebėjimui sako:

  Ką 2005 m. turi bendro su šiųmetiniais abiturientais? Juk mokyklose po reformos nebuvo “panaikinti” nei mokytojai, nei mokymasis. Tiesiog manau, kad per tiek metų pakito ir vienų, ir kitų motyvacija. Ir taip visoje Lietuvoje. Na, o mūsų miesto kai kurie pedagogai užsiėmę politikavimu ir pataikavimu, vaikams mažai lieka laiko.

 23. pastebejimas sako:

  Švietimas zemyn nuriedejo 2005 metais, kai rajono valstieciai su Simoneliu priesaky padare mokyklų reformą. Už tai jam ir jiems esame „labai dekingi”. :( Tai yra graudi tiesa! Nuo to s dienos ir uzgeso rajuono valstieciu lempele.

 24. Kaimietis sako:

  Tragedija ir gėda rajono švietimui – kas trečias abiturientas neišlaikė matematikos egzamino. Švietimas rajone rieda žemyn kosminiu greičiu, bet bus dar prasčiau jei ir toliau švietimui vadovaus “aukščiausios kompetencijos” skyriaus vedėja.

Jūsų komentaras:


× vienas = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]