Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VMI Kvitų žaidimas: širvintiškis prizą laimėjo nusipirkęs kelionės bilietą į Vilnių

   download VMI Kvitų žaidimas: septyni širvintiškiai jau laimėjo piniginius prizus

    2019 m. birželio 27 d., Vilnius. Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, jog nuo kvitų loterijos paskelbimo pradžios paskelbta daugiau nei 2400 Kvitų žaidimo laimėtojų: 2440 savaitinių prizų laimėtojų ir 18 mėnesio prizų laimėtojų. Vilniaus regione kvitų loterijoje prizus jau laimėjo 640 gyventojų, tarp jų 7 laimingieji – Širvintų r. gyventojai. Naujausiais duomenimis žaidime iš viso užregistruota 3,56 mln. kvitų. Iš jų kvitų už paslaugas – 1,6 mln., už turgavietėse įsigytas prekes – 1,95 mln.

     Pastebimas padidėjęs aktyvumas registruojant kvitus pasikeitus žaidimo taisyklėms: praplėtus žaidime dalyvaujančių prekybos ir paslaugų vietų sąrašą, padidinus prizinį fondą iki 300 tūkst. eurų bei savaitinių prizų laimėtojų skaičių (vietoj anksčiau renkamų 10 savaitinio prizo laimėtojų, dabar kas savaitę jų išrenkama po 100), gyventojų, registruojančių kvitus ir dalyvaujančių kvitų loterijoje skaičius padvigubėjo – jei prieš pakeičiant taisykles vidutiniškai per dieną būdavo užregistruojama apie 5 tūkst. kvitų, šiuo metu skaičius išaugo iki 10 tūkst. kvitų per dieną. Be savaitinių prizų laimėtojų, kiekvieną pirmąjį mėnesio antradienį renkamas vienas 5 tūkst. eurų laimėtojas. Kaip ir anksčiau, laimingi kvitai skelbiami kiekvieną antradienį per „Lietuvos ryto“ televiziją, nuo 18 val. 50 min., informacinės laidos „Reporteris“ metu. 

 širvintiškis prizą laimėjo nusipirkęs kelionės bilietą į Vilnių

       „Šios iniciatyvos tikslas – skatinti gyventojus prašyti kvitų už įsigytas prekes bei jiems suteiktas paslaugas ir taip garantuoti tinkamą pajamų apskaitymą bei mažinti šešėlinę ekonomiką Lietuvoje. Norėdami užtikrinti, jog dalyvavimas žaidime ir kvitų registravimas būtų dar paprastesnis, taip pat išplėtėme žaidime dalyvauti galinčių prekybos vietų sąrašą – kvitų žaidime gali būti registruojami ne tik kvitai už turgavietėse įsigytas prekės, bet ir už suteiktas paslaugas, kaip pavyzdžiui grožio salono, autoplovyklos paslaugos.“, – teigia Vilniaus AVMI Mokestinių prievolių departamento vyriausioji patarėja Rima Sėliukienė, kartu pažymėdama, jog kvitų žaidimo dėka vien viešojo maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota apie 4,77 mln. eurų PVM.

      Pažymima, kad ženkliai išplėtus žaidime dalyvauti galinčių kvitų kiekį, siekiant sudaryti lygias galimybes žaidėjams laimėti žaidime, nustatyta, kad žaidime dalyvauja tik pirmi trys šimtai penkiasdešimt per savaitę vieno gyventojo užregistruotų kvitų.

      Primename, kad žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu www.kvituzaidimas.vmi.lt.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Atsakau sako:

    Ne labdaros noriu. Čekį išduoti PRIVALO. Ko gero, kaskart negavęs čekio skambinsiu VMI

  2. To čekiai sako:

    O paprašyt nepagalvojot? Aš visur juos gaunu,

  3. Čekiai sako:

    Širvintų kirpyklose ir autoservisuose niekas jokio čekiuko neduoda. Dirbkit, VMI

Jūsų komentaras:


penki × trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]