Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

IšLikimas – patyriminė-pažintinė stovykla

   044Įvairiose filosofijose, mokymuose dažniausiai sutinkamos keturios stichijos – oras, vanduo, ugnis ir žemė. Neretai įvedamas ir penktasis, abstraktus, nematerialus elementas – erdvė, eteris, mintis. Šiemet dienos centro ,,Aitvarai“ vaikams organizuota stovykla turėjo labai intriguojantį pavadinimą ,,IšLikimas“. Jos pagrindinis devizas buvo ,,Svarbus Kiekvienas“. Per 5 stichijas buvo gvildenama asmenybės, tautos, žmonijos, Žemės išlikimas. Daug dėmesio skirta dvasiniam bei fiziniam kiekvieno tobulėjimui, ekologijai, patriotiškumui, pilietiškumui.

    Kiekvieną rytą vadovai pateikdavo įvadą į temą, t.y.,  informacinę-pramoginę media prezentaciją, kuriai stichijai bus skiriamas pagrindinis dėmesys.

   OLYMPUS DIGITAL CAMERAStovyklos metu vaikai plaukė baidarėmis Neries upe, keliavo pėsčiomis į ,,Vikingų kaimą“ Družuose, buvo organizuota aktyvi sporto diena, naktinis žygis su nuotykiais ir pasakų personažais.

   Džiugu, kad drauge šaunūs jaunieji vadovai , kurie kas vakarą dainuodavo prie laužo su vaikais, išmokė juos naujų dainų.

   Vakarais prieš miegą vyresnieji vaikai (vadoviukai), skaitė pasakas mažiesiems. Visos stovyklos metu kiekvienas galėjo jausti Angelo sargo globą… Per 5 dienas vyko kūrybinės dirbtuvės, viktorina, linksmieji žaidimai.

   Zygis (1)  Stovyklautojai smagiai leido laiką. Malonu išgirsti gerus vaikų atsiliepimus: ,,Patiko viskas, kas kūrė bendrystę – žygis, baidarės, pasakos, gražūs vaizdai, namelių šiluma, kompanija, skanus maistas, laužas gamta, grupelės susitikimai, visos veiklos,  vaikų tolerancija, gražus vaikų priėmimas stovykloje, geraširdžiai vadovai, vadoviukų bei vadovų bendrystė, supratingumas“.

   Atsidusti po sunkaus, bet malonaus darbo ir pagalvoji – buvo gerai…

  P7126792 Vaikų dienos centras Musninkuose ,,Aitvarai“ yra finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Širvintų rajono savivaldybės bei rėmėjų lėšomis. Taip pat norisi pabrėžti neįkainojamą nuoširdų ir geranorišką savanorių indėlį. Esame dėkingi visiems prisidedantiems prie vaikų svajonių išsipildymo, plėtojant ir gerinant dienos centro galimybes ir veiklas.

Vaikų dienos centras Musninkuose ,,Aitvarai“


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ šeši = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]