Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kažkam tai tik pieštukas, o vaikas galbūt nupieš ir įgyvendins savo svajonę

    dav Jau vienuoliktus metus visoje Lietuvoje organizuojama socialinė akcija ,,Būk pirmūnas”. Akcijos tikslas surinkti kuo daugiau mokyklinių priemonių, kurios padėtų sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams pasiruošti naujiems mokslo metams. Per visus akcijos metus savanoriai daugiausia padėjo mamoms, kurios vienos augina vaikus ir darbus praradusioms, daugiavaikėms šeimoms.

    Šiemet akcijos organizatoriai, kaip ir kasmet, lankys sunkiai besiverčiančias  šeimas, vaikų dienos centrus. Šių apsilankymų tikslas – ne tik padėti mokyklinio amžiaus vaikams geriau pasiruošti artėjantiems mokslo metams ir padovanoti jiems būtinų mokyklinių reikmenų: nuo sąsiuvinių iki sportinės aprangos ar kuprinės. O svarbiausia – užmegzti kontaktą su šeimomis ir vaikais, motyvuoti mokytis ir siekti tikslų, svarbu, kad kiekvienas galėtų jaustis bendruomenės nariu.

    LSDP Širvintų rajono skyrius tradiciškai jungiasi prie akcijos ,,Būk pirmūnas”. Moksleiviams Širvintose daugiausiai paaukota sąsiuvinių, rašiklių, flomasterių, plastilino, kuprinių, penalų, bei kitų būtinų mokyklinių prekių. Vaikus, surinktos mokyklinės prekės, pasieks dar iki naujų mokslo metų pradžios. Lankydami būsimus mokinukus svečiai ne tik įteiks dovanas, bet ir bendraus su vaikais, domėsis jų svajonėmis, pasiekimais, pasakos apie tai, kaip jiems pavyko siekti savųjų svajonių. Skyriaus pirmininkė Anna Kuznecovienė dėkoja visiems partiečiams, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo. Juk kiekvienas vaikas visuomenei yra reikalingas ir brangus, o visi kartu turime siekti, kad vaikai tikėtų ir pasitikėtų saugusiais, svajotų ir siektų savo svajonių įgyvendinimo.

       davNeveltui sakoma, kad kažkam tai tik pieštukas, o vaikas  galbūt nupieš ir įgyvendins savo svajonę, kuri nuspalvins gyvenimą gražiausiomis spalvomis.

       Gerų naujų mokslo metų, smagių atradimų ir neįtikėtinų nuotykių kiekvienam!

LSDP Širvintų rajono skyrius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Klausimas sako:

  Gerbiamieji,ar tikrai šios dovanos pasiekia šeimas,kurioms šių priemonių tikrai reikia?

 2. na sako:

  tai yra didelė dovana,šaunuoliai.

 3. Mama sako:

  Reikalinga parama ne vienai šeimai. Mums yra padovanoję mokyklinių prekių anksčiau, jaučiamės dėkingi. Šiemet lai pasiseka kitoms šeimoms.

 4. Doniella sako:

  Živiliukas nebuvo pirmūnė, tai pasilikusi po pamokų dar renka. Daugiausia trintukus.

 5. Dovydas sako:

  Kaip čia socdemai aplenkė Živiliuką?

 6. Šaunuoliai sako:

  Šaunuoliai socdemai. Graži akcija

Jūsų komentaras:


devyni + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]