Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Musninkiečiai atsisveikino su vasara

aDSC_0100/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Video ir foto autorės /

    Savaitgalį Musninkų Alfonso Petrulio aikštėje vyko Vasaros palydų šventė. Nenoriai, labai nenoriai musninkiečiai ėjo atsisveikinti su vasara ir jos teikiamais malonumais, lyg tikėtų, kad neatsisveikinusi ji neišeis. Tačiau tie, kurie atvyko vasarą palydėti – tuo nesigailėjo.

   Mažieji mėtė lankus, sliuogė “šeimyninėmis slidėmis”, šiaudais kimštais maišais kovojo, ruošėsi bulviakasiui – bulves į maišus mėtė. Suaugusieji neatsiliko nuo mažųjų. Vyresnieji pavėsyje šnekučiavosi ir džiaugėsi šėlstančiu jaunimu.

Mažoji musninkietė, padėjusi "Krašto naujienoms" fotografuoti šventę ir noriai spaudusi fotoaparato mygtuką

Mažoji musninkietė, padėjusi “Krašto naujienoms” fotografuoti šventę ir noriai spaudusi fotoaparato mygtuką

   Prie mikrofonų stojus Musninkų kaimo kapelai, vadovaujamai Zigmanto Mikalajūno, vieni dainavo, kiti šoko, treti dainuojančius ir šokančius plojimais ragino nesustoti.

    O viena pagrindinių šventės viešnių – panelė Pelargonija (Edgaras Orlovas), vaikams saldumynus ir balionus dalijo, vyreniuosius kalbino, šokdino ir atvirai prisipažino – ji atvykusi sau vyro ieškoti. Pasakodama savo gyvenimo istoriją prajuokino ne vieną musninkietį.

     Šventės organizatorė Dalia Kiaulevičiūtė gaspadinėms, panelei Pelargonijai ir “Krašto naujienoms” įteikė dovanų. Taip sakant – mažos dovanėlės stiprina draugystę.

    Musninkų gaspadinės čia pat bulvinius blynus kepė ir svečius vaišino. O šventės pabaigoje dar ir kiaušinienės su spirgais prikepė. Visi smagiai pasilinksminę ir gardžiai prisivaišinę nenoriai skirstėsi namo.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]