Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pagrindiniai LED, OLED bei LCD televizorių skirtumai

    televizoriaiKineskopiniai televizoriai jau seniai dingo iš parduotuvių lentynų. Kuomet atsirado LCD bei plazminiai televizoriai, nedrąsiai prognozavome, kuri technologija išliks, o kuri pasmerkta būti pamiršta. Ne ilgai trukus šią kovą pralaimėjo plazminiai televizoriai. Laikui bėgant skystųjų kristalų technologija yra tobulinama ir atsiranda skirtingų žymėjimų, tad reikėtų į tai atkreipti dėmesį ir žinoti pagrindinius skirtumus.

    LCD technologija. Tai pati pirmoji technologija, kuri buvo pradėta taikyti skystųjų kristalų televizoriams. Bėgant laikui ši technologija dar buvo tobulinama ir paskutinieji modeliai su šiuo ekrano tipu yra tikrai ploni bei suteikia gerą vaizdą. Ekrane esantys pikseliai keičia spalvą, o šviesos šaltinis, esantis už jų apšviečia visą ekrano plotą ir tokiu būdu gaunamas vaizdas. Rekomenduojama šio tipo televizorius rinktis iki 40 colių skersmens.

    LED technologija. Tai yra ta pati LCD technologija, tik atliktas vienas pakeitimas. Šio tipo televizoriuose pikselius apšviečia kitokio tipo šviesos šaltiniai, kurie apšviečia tolygiau ir naudoja mažiau energijos. Dar galima pamatyti prierašą Edge LED, kuris reiškia, kad apšvietimas išdėstytas ratu ir Full LED, kur apšvietimas įmontuotas visame plote. Dėl savo konstrukcijos šio tipo televizoriai suvartoja mažiau elektros energijos ir yra plonesni.

    OLED technologija. Šio tipo ekranai stipriai skiriasi nuo anksčiau aptartų. Kiekvienas pikselis pats iš savęs skleidžia šviesą, o prireikus gali būti išjungtas. Taip pasiekiami ypač tamsūs juodos spalvos atspalviai. Kontrastas bei skiriamoji geba taip pat yra labai dideli. Ekrano plotas nėra riba šiai technologijai, todėl yra modelių su didesne nei dviejų metrų įstrižaine. Tai tikrai tobuliausia technologija šiuo metu ir nebent gali nepatikti tokių įrenginių kaina.

    Skirtingų technologijų ekranai turi nevienodas savybes. Įrenginių kainos taip pat skiriasi. Televizoriai turi daug įvairių funkcijų, kurias reikia pasirinkti bei ekrano tipus. Pigu.lt galima neskubant ir išsamiai palyginti televizorių parametrus bei kainas.

Užsakymo Nr. ŠS 19-52


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]