Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų dienos centro vaikai antrą kartą vaidino Vokietijoje

    IMG_5051Liepos 16 diena, išvažiavome į Vokietiją. Kelionė buvo pakankamai ilga, bet mes visi labai stiprūs ir iškentėme.
Liepos 17 diena atvažiavome į Viešbutį. Apsidžiaugėm, nes pasiekem tikslą. Puolėm išsikrauti daiktus. Ir lėkėme sužinoti, kas su kuo kelintam kambaryje. Buvo didžiulis sambrūzdis. Ėjome ilsėtis iki vakarienes laiko. Laiko buvo ilsėtis daug, per tą laiką įvyko įvairių įspūdžių – ir gerų, ir blogų . Kurie norėjo, galėjo susiruošti ir keliauti į baseiną. Po vakarienes laukėme Žiurkių gaudytojo-Michaelio. Tada ėjome į kalvą, į Bismarko bokštą, pamatėme didžiulį bokštą! Galėjome matyti miestą iš kalvos!
IMG_4980Liepos 18 diena, papusryčiave ruošėmes važiuoti pažiūrėti kažko turistinio kaip Bad Meinberge ir Hermano paminklą Detmolde. Lipome  į aukštus akmenis, buvo daug įspūdžių! Grįžtant planavome važiuoti į ežerą pasimaudyti, pažaisti, bet dėl kažkokių priežaščių ežere maudytis buvo uždrausta. Labai nusiminėme. Grįžę turėjome kelias minutes pasiruošti vakarienei. Pavakarieniavom ir puolėm repetuoti iki tol kol sutems. Štai ir dienos pabaiga!
Liepos 19 diena . Papusryčiavome, susiruošėme ir išėjome į Hamelno miestą. Tada su žiurkių gaudytoju vaikščiojom po miestelį – buvo trumpa ekskursija. O po to dvi valandas plaukėme laivu ir dainavom, šokom, grojom gitaromis, buvo gimnastikos pasirodymas, vyko repeticija! Apsirengėme gražiais drabužiais ir su gražiom dainom pagrindinėje Bad Pyrmont alėjoje dainavome ir šokome! Rinkome aukas! Pavakarienevom ir diena baigta!
oznorLiepos 20 diena. Papusryčiavome ir turėjome laiko iki trečios valandos, vieni ėjo į baseiną, kiti ilsėjosi, ėjo į miestą ir t.t. 15:00 buvo repeticija, o poto mergaitės bėgo ruoštis, puoštis. 17:00 pavakarienevom ir išvažiavome vaidinti. Po vaidinimo grįžome ir šokome, nes buvo diskoteka! Diena baigta!!
Liepos 21 diena. Papusryčiavome ir išvažiavom į Hamelno miesta, ten vaidinom, šokom, dainavom, bet vaidinom be žodžių, nes tik pritarėm vokečių aktoriams! Po vaidinimo turėjome valandėlę sau! O antrą judėjome į muzikinį spektaklį. Po vakarienės iškart į pilį važiavome! Vykdėme įvairias užduotis! Diena baigta!
Liepos 22 diena. Anksti ryte papusryčiavome ir važiavom į Safariland – zoologijos sodą! Zoologijos sode buvo įvairiausios karusėles NEMOKAMAI, kas vaikus ir suaugusius pradžiugino!! Visi liko patenkinti . Vakare išvažiuojame į gimtinę Lietuvą.
cofLiepos 23 diena. Grįžimas į Lietuvą.

SAULĖ KAUPAITĖ

* * * * * * *

    Renginio organizatorius Reinhard Burkart, jis mus ir pakvietė  į Vokietiją  (16 metų draugystė ), kelionės  rėmėjai iš Vokietijos: Jurgen Lohmann, Ecekhard-  Fritz Sticher , dr. Dietz, Ralf Schmid.
    Nuoširdžiai dėkojame mūsų veiklos ir šios kelionės rėmėjams: Janinai ir Bronislavui Vošteriams, Kazimierui Jakubickiui, Astai Aleksandravičienei, Vadimui Glinevičiui, Širvintų VK „Veivera“, UAB „Baltoji Savingė“, UAB „Ježvitas“, UAB „Puorių mediena“, UAB „Juodelių akmens apdirbimas“, Ilonai Kronbergai, Vyteniui  Šidlauskui, AB „Liutomera“ , UAB „Helanas“, Žiuko IĮ, UAB „Ruptela“, Ingridai Saveikienei, Suzanai ir Gračikui Simonjan , Rokui Galvonui,  UAB „Alekniškis“, VO Gelbėkit vaikus ir Širvintų r. savivaldybei. Ramūnas Pocevičius iš Palangos ( Vila Gražina ),  prisidėjo ir prie kelionės, ypač jam patiko mergaitės su tautiniais, kad dainuoja liaudies dainas
    Ačiū mūsų informaciniam rėmėjui laikraščiui „Širvintų kraštas“, „Krašto naujienos”
    Ačiū visiems, mūsų veiklai neabejingiems žmonėms.
Širvintų vaikų dienos centras


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− keturi = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]