Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė

DSC00003-620x264ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBA

2019-08-29 POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis vyks 2019 m. rugpjūčio 29 d. 15.00 val. Širvintų rajono savivaldybės pastate (Vilniaus g. 61, Širvintos) esančioje salėje.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto dalinio pakeitimo. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos pirmininko skyrimo. Pranešėja – Živilė Pinskuvienė, Savivaldybės merė.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininko skyrimo. Pranešėja – Živilė Pinskuvienė, Savivaldybės merė.
 1. Dėl pavedimo Ritai Sinkevičienei laikinai vykdyti Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus funkcijas. Pranešėjas – Justinas Kontrimavičius, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
 1. Dėl Lados Kriščiūnienės atleidimo iš Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų. Pranešėjas – Justinas Kontrimavičius, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
 1. Dėl pritarimo projekto „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Širvintų rajone“ įgyvendinimui. Pranešėja – Eglė Piškinaitė, Investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas.
 1. Dėl pritarimo rengti projektą „Širvintų miesto Sodų ir Paupio gatvių apšvietimo modernizavimas“. Pranešėja – Eglė Piškinaitė, Investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. 1-138 „Dėl vietinių rinkliavų nustatymo ir jų nuostatų patvirtinimo“ dalinio pakeitimo. Pranešėja – Dovilė Romaškienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus specialistė.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 31 d. sprendimo Nr. 1-7 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2019 metų melioracijos darbų, finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, prioritetinių darbų programos patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja – Dovilė Romaškienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus specialistė.
 1. Dėl sutikimo perimti valstybės turtą. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl turto perėmimo iš viešosios įstaigos Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir perdavimo Širvintų sporto centrui. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl leidimo pirkti butą su rūsiu. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų sporto centro mokesčio už neformalųjį vaikų švietimą tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 1. Dėl 2019–2020 mokslo metų (ugdymo proceso) pradžios ir trukmės pagal neformaliojo švietimo programas Širvintų rajono savivaldybės neformaliojo švietimo įstaigose nustatymo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.

15. Dėl Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro nuostatų patvirtinimo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.

www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. To ops sako:

  Neieskok ir neprisigalvok priezasciu. Ne pasaulio bamba ta mokykla. Kaip psichologas sake. 30 metu atgal…..geriau auginkit kopustus ar morkas. Nusiraminsit greiciau. Vaikam didesnese mokyklose daugiau galimybiu. O mokytoju truksta. Suras darbus. Aisku tie, kas profesionalai….

 2. To o kam? sako:

  Nes neatsiranda ne tik Sirvintose, bet ir visoj Lietuvoj naivuoliu, dirbanciu uz tokias algas. Aisku, jei jums tik kliuna Sirvintos. Neklausote ir neziurite ka sako zinios

 3. ops sako:

  Barskūnų mokykla iširo nuo vidinių kolektyvo nesutarimų, vaikai jau mokslo metų eigoje išėjo į kitas ugdymo įstaigas, dalis darbuotojų buvo atleisti…Prie direktorės Lados taip nebūtų atsitikę.

 4. O kam? sako:

  O kam tuos konkursus skelbti? Manau, kad geriau jau tais postais targavoti.

 5. Naivuoliui sako:

  Gal kad neranda potencialių “laimėtojų”?

 6. Kodėl sako:

  Kodėl neskelbiami švietimo įstaigų vadovų konkursai?

 7. > Rinkėjas sako:

  Dėl mokyklų jūs teisus, o va dėl įstatymų… tai prieš rinkimus galioja vieni įstatymai, o po rinkimų- jau visai kiti. Bent jau Širvintose.

 8. Rinkejas sako:

  Prie ko ta Jagminiene, jei vaiku truksta iki nustatyto ministerijos skaiciaus, tai ir uzdaro. O beto, kuo ji kitokia kaip Bagaslaviskis, Zibalai, Alionis ir kitos. Visiem vienodi istatymai galioja

 9. Rinkėja sako:

  Greitai uždarė Barskūnų mokyklą, o Jagminienė tvirtino kad bus kaip buvo.

Jūsų komentaras:


− aštuoni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]