Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ar įmanoma sutaupyti renkantis kalėdines verslo dovanas?

   opera_VA2LR4lh9Z Kalėdinis laikotarpis reikalauja gerokai ištuštinti piniginės turinį. Tikriausiai tai didžiausias dovanų metas per visus metus, kai norima pasveikinti draugus, artimuosius, šeimos narius. Tiesa, ties tuo dovanos ne visuomet pasibaigia. O kaip kolegos, vadovai, darbuotojai ar verslo partneriai? Verslo dovanos ne ką mažiau reikšmingos tiek fiziniams asmenims, tiek pačioms organizacijoms. Tokios dovanos gražiu žiemos švenčių laiku parodo ypatingą dėmesį ir maloniai nuteikia. Daugeliui kyla svarbus klausimas – ar yra būdų sutaupyti renkantis verslo dovanas?

Kalėdų laikas nėra netikėtas – ruoštis pradėkite anksčiau 

     Kad ir kaip juokingai nuskambėtų, kartais galima pamanyti, kad Kalėdos užklumpa staiga, niekam nespėjus net pagalvoti. Galbūt reikėtų mėginti keisti dovanų ieškojimo įpročius ir nustoti šturmuoti parduotuves paskutinę minutę. Pradėjus ieškoti dovanų anksčiau, nepatirsite didelio streso, nes turėsite pakankamai laiko pagalvoti ir nuspręsti, kur ieškoti reikiamų sprendimų.

Svarbu įvertinti galimybes

     Norint išrinkti tinkamą dovaną, labai svarbu atsižvelgti į finansines galimybes: tiek asmenines, tiek įmonės. Jei norite pasveikinti vadovą ar bendradarbius, apgalvokite, kiek pinigų tam galite skirti. Nereikia jaustis įpareigotai ar menkinti savęs dėl mažesnių galimybių. Atminkite, kad svarbu pats dėmesys, kurį norite parodyti, ir nuoširdumas. Kartais labiau vertinamas atviras palinkėjimas ir rankos paspaudimas, negu brangi dovana.

     Kalbant apie dovanas darbuotojams, verslo partneriams, svarbiems klientams ar įvairių reikšmingų konferencijų dalyviams, prasminga iš anksto pasiruošti žmonių sąrašą, pagal kurį bus lengviau nuspręsti, kiek išlaidų galima skirti, ir kokias dovanas geriausia rinktis. Išlaidų planavimas padės išvengti galimų netikėtumų.

Rinkitės pirkti internetu 

      Dažnu atveju apsipirkti internetu yra ne tik patogiau, bet ir pigiau. Kadangi internetinės parduotuvės, kitaip nei fizinės, nereikalauja vietos išlaikymo, nuomos mokesčių, aptarnaujančio personalo atlyginimų ir įvairių kitų mokesčių, paprastai prekės jose kainuoja mažiau. Be to, neretai internetinėse parduotuvėse galima rasti platesnį įvairių verslo prekių asortimentą, kuris leis nustebinti ir bendradarbius, ir viršininkus. Kalėdinės dovanos verslo partneriams internetu – protingas pasirinkimas, padedantis sutaupyti ir laiką, ir pinigus. Svarbu išrinkti tinkamas dovanas pagal kiekvieno galimybes bei poreikius. Beje, perkant internetu, ypač kalėdines dovanas, turėkite omenyje, kad siuntimas gali užtrukti, todėl ir čia galioja ta pati taisyklė – ruoškitės iš anksto!

Užsakymo numeris ŠS 19-60


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]