Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atsakomybė suteikia sparnus

      69863120_546361822570071_1320529158769475584_nRugpjūčio 31 d. Bagaslaviškio vaikų dienos centre lankėsi porų psichologas, konsultantas, šeimų išsaugojimo specialistas  Mykolas Truncė. Jis susirinkusiems  dalyviams vedė mokymus pagal sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą „Stipri šeima“. Ši programa susideda iš 10 mokymų.

    Pirmojo mokymo tema buvo „Atsakomybė suteikia sprnus“.  Lektorius susirinkusias šeimas mokė kaip atkurti darną ir išsaugoti šeimą, kaip bendrauti tarpusavyje, išsakė priežastis, kodėl šiais laikais didėja skyrybų skaičius, kaip atstumiamas sutuoktinis ir kada tai vyksta, ką turi daryti kiekvienas sutuoktinis, kad jų santuoka būtų darni, pastiprinanti ir ilgalaikė. Mykolas Truncė pabrėžė, kad santuoka būtų darni, pastiprinanti, ilgalaikė,  reikia pažinti save ir kitą, įvertinti skirtingumus, išmokti  tarpusavyje bendrauti taip, kad po pokalbio tarp sutuoktinių būtų emocinė trauka.

    Porų psichologas supažindino mokymo dalyvius skirtumus tarp vyrų ir moterų, kalbėjo kaip veikia vyro ir moters smegenų pusrutuliai, gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos, kiek mes kiekvienas turime protėvių, kaip formavosi žmogus, kodėl atsirado santuoka, koks buvo moters ir vyro vaidmuo per eilę metų. Kiekvienas svajoja apie stiprų šeimos namą ir jis buvo sukurtas mokymų metu. O koks bus Jūsų namas, priklausys  nuo Jūsų pačių: kiek įdėsite kiekvienas pastangų sprendžiant konfliktus, bendraujant su priešinga lytimi, koks Jūsų bus bendras tikslas ir kaip jo sieksite, kaip laikotės sukurtų taisyklių, kokios Jūsų vertybės ir gebėjimai.

    Kiekvienas turime turėti atsakomybę už tai, kas vyksta mūsų  gyvenime, kas vyksta tarp sutuoktinių, kokius vaikus išugdysime, kaip užtikrinsime šeimos finansinę gerovę, kaip tvarkysime namus, kokius gyvenimo tikslus pasieksime.

Bagaslaviškio vaikų dienos centro informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Nežinojau sako:

    Klausytojų mažai. Viešinkite tokius susitikimus. Daug kam aktualu

Jūsų komentaras:


devyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]