Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kokius papuošalus turėtų turėti kiekviena moteris?

 

    xdrUT7xFNjPapuošalai nėra tik geriausi moters draugai, jie yra tikri gyvenimo partneriai. Juvelyrinių dirbinių meistrai atlieka svarbią misiją, į kurią reikia atsižvelgti labai rimtai. Tad, metas pamiršti visas trumpalaikes tendencijas. Geriausia yra investuoti į tuos papuošalus, kurie išliks stilingais amžinai. Žinoma, kiekvienai moteriai patinka skirtingi dalykai. Tačiau, yra keli pagrindiniai papuošalai, kurie jau yra tapę klasika.

Laikrodis

    Kaip moteris gali madingai vėluoti, jei nežino kelinta valanda? Laikrodis jau nuo senų laikų yra vienas svarbiausių moters papuošalų. Jei investuosite į tikrai gerą, kokybišką klasikinį laikrodį, šis pirkinys jums tarnaus metų metus ir niekada neišeis iš mados. Šis papuošalas puikiai tiks ir kasdieniam stiliui paįvairinti, ir pasipuošti vakare. Minimalistinio stiliaus klasikinis laikrodis puikiai tiks bet kokio amžiaus moteriai, norinčiai nuolat atrodyti stilingai.

Auskarai

    Mažiau reiškia daugiau – ši frazė skamba kaip puikus patarimas moterims, ieškančioms prie visko tinkančios tobulos auskarų poros. Paprasti auksiniai auskarai su mažais deimančiukais puikiai tiks prie kiekvienos moters amžiaus ir stiliaus bei subtiliai pabrėš veido bruožus. Minimalistinio stiliaus auskarai niekada netaps nebemadingais ir tarnaus jums visą likusį gyvenimą.

Patarimas – netaupykite klasikiniams papuošalams

    Juvelyrinių dirbinių gamyba yra brangi industrija, todėl, savaime suprantama, ir papuošalai yra brangūs. Kiekvienas taurusis metalas ar brangakmenis yra vertas tos kainos, kurią už juos mokame. Juvelyriniai dirbiniai reikalauja kruopštaus darbo, laiko ir žinių, tad už kokybišką prekę teks susimokėti. Tačiau, jūs niekada nepasigailėsite, kad išlaidavote ir nusipirkote gerą kokybišką laikrodį ar pora klasikinio stiliaus auskarų su deimančiukais. Šie du papuošalai jums tarnaus visą gyvenimą ir jūs juos galėsite nešioti kone kasdieną.

ziedelis.lt

Užsakymo numeris ŠS 19-59


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× aštuoni = keturiasdešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]