Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas    Opozicija prieš pažeidimus Taryboje protestuoja nebalsuodami    Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ralio „Aplink Lietuvą“ šventė Širvintose

AP LIET 188/ Juozas MAŽEIKIS /

/ ralio „Aplink Lietuvą 2019“ spaudos centro vadovas /

    Rugsėjo 13-ąją Kaune, Rotušės aikštėje, bus duotas startas tradiciniam raliui „Aplink Lietuvą 2019“, kurį nuo pat pradžių rengia 1926 m. įkurtas Lietuvos automobilių klubas (LAK).

     Šio ralio, vieno iš nedaugelio sportinių varžybų šalyje, dalyviai tradiciškai varžosi dėl garbingiausiojo trofėjaus – Lietuvos Respublikos Prezidento taurės.

     Raliai „Aplink Lietuvą“ – seniausios automobilių sporto varžybos šalyje. Jų istorija tai kartu ir šalies automobilizmo istorija. Pirmasis toks ralis surengtas 1931 m. liepos 24 d., o jį šalies  automobilių sporto federacija laiko oficialia automobilių sporto pradžia Lietuvoje.

    Per bemaž devynis jo istorijos  dešimtmečius raliuose „Aplink Lietuvą“ važiavo visa šalies grietinėlė – ambasadų, užsienio kapitalo įmonių atstovai, nusipelnę šalies ir užsienio sporto meistrai ir eiliniai mėgėjai automobilistai.

    AP LIET 196Kuris ekipažas taps pirmuoju Prezidento Gitano Nausėdos taurės laimėtoju, sužinosime rugsėjo 15-ąją, kai ralio dalyviai, per tris dienas įveikę 1150 km maratoną aplink Lietuvą, finišuos Vilniuje, S. Daukanto aikštėje.

    Trijų dienų ralio batalijos apims per dvi dešimtis šalies miestų ir rajonų.

     Prieš lenktynių finišą Vilniuje ralio dalyviai užsuks ir į Širvintas, kur jie dalyvaus tądien tik antrosiose varžybose.

    Jos prasidės sekmadienį, rugsėjo 15 d, 10.00 val. P. Cvirkos gatvėje, o po šių lenktynių sportininkai jau skubės į Vilnių, kur jų aikštelėje prieš LITEXPO rūmus lauks ralio epilogo varžybos.

    „Džiaugiuosi, kad ralio „Aplink Lietuvą“ varžybos Širvintose jų merės Živilės Pinskuvienės ir vietinių sporto organizatorių dėka tampa tikra ralio švente tiek lenktynininkams, tiek miesto ra rajono žmonėms, – sako ralio pagrindinis organizatorius, LAK prezidentas Rolandas Dovidaitis. – Taip buvo pernai, manau, ne prasčiau bus ir šiemet.

    Kita vertus, varžybos Širvintose – priešpaskutinė galimybė lyderiams dar labiau sutvirtinti savo pozicijas ir „pabėgti“ nuo varžovų, o juo besivejantiems – pabandyti susigrąžinti prarastas sekundes ir pasivyti juos“.

      Lenktynių Širvintų mieste nugalėtojams Vilniuje, ralio finiše prie prezidentūros, bus įteikta rajono savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės taurė.

    Ralyje varžosi sportininkai profesionalai ir mėgėjai, teisėjai, automobilių sporto veteranai ir kitų įskaitų dalyviai.

    Tęsiama graži, kartu su atgaivintu raliu 1996-aisias gimusi tradicija, kai kartu su visų kitų įskaitų dalyviais varžosi ir žmonės su negalia, kuriems būtent raliai „Aplink Lietuvą“ tapo vienintele tokia galimybe metuose išbandyti jėgas.

Algimanto BRAZAIČIO nuotr.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]