Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

994,06 eurų. Tiek savivaldybė sumokės už bylinėjimąsi su širvintiškiu

Temide1/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Širvintų rajono savivaldybės administracija paklos dar beveik tūkstantį eurų bylinėjimosi išlaidų su savo rajono gyventoju ir savo įstaigos darbuotoju.

   Kaip „Krašto naujienas“ informavo Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė, Teismas tenkino širvintiškio Ričardo skundą ir panaikino 2019 m. vasario 8 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą Nr. 10-163 „Dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo“. Taip pat pareiškėjui iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos priteista 994,06 Eur (devyni šimtai devyniasdešimt keturi eurai šeši euro centai) bylinėjimosi išlaidų.

    Pareiškėją atstovavo advokatė, kuri gynė daugelį Širvintų atleistųjų, Gitana Gudaitė.

Pateiktoje Teismo nuasmenintoje nutartyje teigiama (ištraukos):

 • Pareiškėjas R. P. kreipėsi į teismą su skundu, prašydamas panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. vasario 8 d. įsakymą Nr. 10-163 „Dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo R. P.“ bei priteisti bylinėjimosi išlaidas.
 • Pagrįsdamas savo reikalavimą nurodė, kad eina Širvintų rajono savivaldybės administracijoje Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas.
 • Paaiškino, jog 2019 m. sausio 4 d. pareiškėjui buvo įteiktas pranešimas apie tarnybinį nusižengimą. Pranešime nurodyta, jog buvo gautas gyventojo A. S.  prašymas išsiaiškinti konfliktinę situaciją, pradėti tarnybinį patikrinimą dėl pareiškėjo neteisėtų veiksmų.
 • 2019 m. vasario 8 d. įsakymu pareiškėjui buvo paskirta tarnybinė nuobauda – pastaba.
 • Pareiškėjo manymu, paskirta tarnybinė nuobauda skirta nesant tarnybinės atsakomybės sąlygų bei pažeidžiant tarnybinių nuobaudų skyrimo tvarką.
 • Atsakovė Administracija atsiliepime į pareiškėjo skundą su pareiškėjo išdėstytais argumentais nesutiko ir prašė skundą atmesti.
 • Nurodė, kad Administracijos direktoriaus pareiškėjas buvo paskirtas atsakingu Mišrių komunalinių atliekų surinkimo Širvintų rajono savivaldybėje ir jų vežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius paslaugų teikimo sutarties vykdymą. Šiuo įsakymu pareiškėjas paskirtas kontroliuoti tinkamą sutarties dėl mišrių komunalinių atliekų surinkimo ir jų vežimo vykdymą tarp Administracijos ir UAB „VSA Vilnius“. Pareiškėjas neišsprendė atliekų išvežimo klausimo iš A. S. valdos iki 2019 m. kovo 18 d.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. aha... sako:

  Man tai kažkaip keista. Sąmokslo teorija? Gali būti taip ir taip: greit iškrapštys tą RP arba čia kompensacija valdiškais pinigais už tą papeikimą (kad “atimazint” prieš klientą – gal reikėjo parodyti, kad reaguojam, baudžiam)

 2. Sveikinu sako:

  Laimėjus prieš „teisingąją” šutvę.

 3. ? sako:

  Kaip ten Širvintų šiluma gyvena?Kada susijungimą švęsim?

Jūsų komentaras:


aštuoni × trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]