Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

A.Sargelis: vienas pagrindinių mano prioritetų – pagarba žmogui

politinė reklama

/ ALGIRDAS SARGELIS, kanditatas į Širvintų raj. tarybos narius /

     8. Algirdas SargelisGimiau 1961 m. Pasadnykų (dabar Pasodninkų) kaime, Širvintų rajono savivaldybėje. Mokiausi Pasadnykų pradinėje, Liukonių aštuonmetėje ir Gelvonų vidurinėse mokyklose.

      1981 – 1983 m. tarnavau kariuomenėje.

      1983 – 1992 m. dirbau vairuotoju tuometiniame „Gegužės 1-osios kolūkyje“ ir „Lesčiūnų ŽŪB“.

      1993 – 1997 m. dirbau Gelvonų agrarinės reformos tarnyboje žemėtvarkininku. Bedirbdamas Gelvonų agrarinės reformos tarnyboje, 1996 m. įstojau mokytis į tuometinę Kauno aukštesniąją žemės ūkio mokyklą (dabartinę Kauno kolegiją), kurią baigiau 2000 m. ir įgijau geodezijos ir žemėtvarkos inžinieriaus profesiją.

     1997 – 2010 m. dirbau projektu vyresn. techniku, projektu autoriumi Lietuvos Respublikos žėmės ūkio ministerijai pavaldžioje valstybės įmonėje „Valstybinis žemėtvarkos institutas“.

      2010 – 2017 m. dirbau Širvintų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje, vyresn. specialistu. Bedirbant Širvintų rajono savivaldybės administracijoje buvau neteisėtai atleistas, bet teismo sprendimu grąžintas į darbą. Grįžęs į darbą išėjau iš darbo savo noru.

     2016 m. rudenį, besitęsiant teismo procesui dėl neteisėto atleidimo, pradėjau dirbti apsaugos darbuotoju UAB „Agrima“, vėliau toje pačioje įmonėje dirbau operatoriumi ir vadybininku. Dirbau iki 2018 m. rudens. Šiuo metu ūkininkauju, namie slaugau pagyvenusią mamą.

    127957f2483fac7d773fa024f30ccf44 Laisvalaikiu domiuosi Lietuvos politinėmis aktualijomis, aktyviai leidžiu laiką gamtoje, grybauju. Nuo 2017 m. su šeima pradėjome aktyviai keliauti.

        Žmona Lionė dirba buhaltere, sūnus medicinos projektų vadovu.

     Jei būčiau išrinktas į Širvintų rajono savivaldybės Tarybą siekčiau suvienyti visus Širvintų rajono savivaldybės gyventojus, mažinti atskirti tarp Širvintų miesto ir kaimo gyventojų, skiriant vienodą dėmesį gatvių ir kelių priežiūrai, apšvietimui. Skatinčiau bendruomeninę veiklą, padėdamas didesnėms kaimo gyvenvietėms turėti erdvę susirinkti vietos gyventojams, kurtis bendruomenėms ten, kur dar jų nėra. Sieksiu, kad kokybiškos asmens sveikatos priežiūros paslaugos būtų prieinamos kiekvienam rajono gyventojui. Rūpinsiuosi, kad kiekvieno Širvintų rajono savivaldybės gyventojo namai turėtų kokybišką geriamąjį vandenį, turėtų aplinkai nekenkiantį nuotėkų surinkimą.

    Esu vienas iš atleistųjų. Niekam nelinkėčiau patirti to pažeminimo, bylinėjimosi nerimo ir bedarbystės. Todėl vienas pagrindinių mano prioritetų – pagarba žmogui, nepriklausomai nuo jo politinių pažiūrų, įsitikinimų, tikėjimo.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų)

politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-12.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Algi, nesupratau sako:

    O tai kur niekada neregėtos šventės, žaidimai, piknikai? Kur pažadai gražinti miestą, asfaltuoti visus (net valstybinius) kelius, kurti darbo vietas, bent jau saviems? Ne, Širvintose su pagarba kiekvienam žmogui toli nenueisi, mums reikia blizgučių, va taip!

  2. Migle sako:

    Tikrai balsuosiu uz jus geras, kvalifikuotas zmogus, nukentejo nepelnytai nuo zivilkos. Uz tave balsuos ir mano aplinkos zmones.tvirtybes ir sekmes.

Jūsų komentaras:


trys − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]