Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Algirdas Kuzma ir Širvintų rajonas

Algirdas Kuzma paminklai/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /
    Lygiai prieš dvejus metus, 2017 rugpjūčio 19 dieną, Musninkuose atidengtas paminklas, skirtas Musninkų valsčiaus savanoriams atminti. Jį kūrė skulptorius Algirdas Kuzma ir architektas Tumas Mazūras, archeologė Birutė Lisauskaitė. Užsimezgusi graži draugystė tarp skulptoriaus Algirdo Kuzmos ir Musninkų bendruomenės, bei žmonių rado įsikūnijimą ir kitame projekte.
   Čiobiškyje planuojama pastatyti monumentą, skirtą Lietuvos laisvės armijos Didžiosios kovos apygardos Ukmergės “A” rinktinės partizanams, ryšininkams ir jų rėmėjams iš Čiobiškio, Lapelių, Pigonių ir kitų, buvusio  Musninkų valsčiaus vietų atminti. Projekto iniciatoriai – Čiobiškio, Lapelių ir Musninkų bendruomenės. Skulptūros autorius Algirdas Kuzma, architektai Ričardas Krištapavičius ir  Ričardas Krištapavičius jaunesnysis.
    Praeitų metų pabaigoje spalio 2 dieną Lietuvos radijo laidoje “Darbas ne vilkas” viešėjo skulptorius Algirdas Kuzma. Jį kalbino Marijonas Mikutavičius. Ramų brandžios vasaros sekmadienio rytą siūlau pasiklausyti įdomaus pokalbio ir dar kartą peržvelgti anksčiau skaitytus straipsnius apie minėtus paminklus.

Virginijus Sarpauskas yra Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]