Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Antrasis šio mėnesio posėdis truko penkiolika minučių (VIDEO)

DSC_0006/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Šį mėnesį jau antrą kartą renkasi Tarybos nariai į posėdį. Šį kartą jiems pateikti šeši klausimai. Posėdyje dalyvavo visi Tarybos nariai, kurie vienbalsiai patvirtino darbotvarkę.

     Nuo pirmų dviejų klausimų nusišalino Jūratė Šiukštienė, nes jie susiję su Širvintų ligonine, kurioje ji dirba.

Pagrindinė darbotvarkė:

 • Nutarta atlikti VšĮ Širvintų ligoninės 2015–2017 metų nepriklausomą auditą pagal sutartas procedūrų užduotis. Pavesti Širvintų rajono savivaldybės administracijai teisės aktų nustatyta tvarka parinkti audito įmonę. Susilaikė K.Pakalnis, J.Purvaneckas, G.Jozonis, A.Jozonis ir V.Šimonėlis. Visi kiti pritarė sprendimo projektui.
 • Valdančiųjų balsais pritarta siūlymui leisti  Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Elonai Pečiukaitienei dirbti VšĮ Širvintų ligoninės direktore nuo 2018 m. kovo 21 d. iki 2018 m. birželio 20 d. Jonas Purvaneckas domėjosi, ar E.Pečiukaitienė turi parengusi programą, kurią įgyvendins vadovaudama ligoninei. Ji atsakė, kad programą turi, o patirtis – dveji metai atliekamų savivaldybės gydytojo funkcijų. Merei nutraukus E.Pečiukaitienės pasisakymą, Kęstutis Pakalnis pasiteiravo, kokius tris pagrindinius darbus ji ketinanti įgyvendinti ligoninės vadovo poste. Čia vėl įsikišo merė teigdama, kad ji į šias pareigas eina tik trims mėnesiams. (O tai tris mėnesius vadovaujant nereikia numatyti darbų? Koks tokio vadovavimo tikslas? – red.past.) Giedrius Jozonis domėjosi, kas tuo metu atliks administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas. Ir gavo atsakymą. Merės. Kadangi labai stipri mūsų administracijos direktorė, tai ji puikiai susitvarkys. (Klausimas. Tai gal išvis atsisakyti pavaduotojo pareigybės, jei jau tokia stipri administracijos direktorė?- red.past.) A.Kuznecovienė, G.Jozonis, A.Jozonis ir R.Tamošiūnienė balsavo PRIEŠ, V.Mateika, K.Pakalnis, J.Purvaneckas ir V.Šimonėlis susilaikė, visi dvylika valdančiųjų balsavo UŽ.

     DSC_0010Beje, jau ne pirmą kartą merė “užmiršta” po balsavimo į salę pakviesti nusišalinusį Tarybos narį. Šį kartą J.Šiukštienę pakviesti nuėjo V.Šimonėlis.

 • Vienbalsiai nutarta pripažinti netekusiu galios Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2012 m. rugsėjo 27 d. sprendimą Nr. 1-191 „Dėl kompleksiškai teikiamos pagalbos Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams (globėjams) tvarkos aprašo patvirtinimo. Įsigaliojus įsakymui, nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. koordinuotai teikiamos švietimo pagalbos, socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugos turi būti organizuojamos vadovaujantis Koordinuotai teikiamų švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų tvarkos aprašu, kurį 2017 m. rugpjūčio 28 d. patvirtino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras.
 • Vienbalsiai nutarta išnuomoti hidroenergetikai viešo konkurso būdu 10 metų laikotarpiui valstybei nuosavybės teise priklausantį, Širvintų rajono savivaldybės administracijos patikėjimo teise valdomą ir melioracijos statinių kadastre apskaitomą žemės ūkio paskirties hidrotechnikos kompleksą – užtvanką ant Širvintos upės, sklypo plotas – 6185 m2, upės vidutinis daugiametis debitas – 3,29 m3/s, esančią Totorių g. 8a, Širvintų mieste. Nustatyti pradinį hidrotechnikos komplekso nuomos hidroenergetikai metinį nuomos mokestį – 2 100,73 eurai. Naują viešą hidrotechnikos komplekso nuomos konkursą reikia organizuoti, nes 2009 m. gruodžio 8 d. su UAB „GP Auto“ sudaryta „Širvintų rajono Širvintų miesto žemės ūkio hidrotechnikos komplekso valstybės materialiojo turto nuomos“ nuomos sutartis Nr. 354, 2017 m. gruodžio 12 dieną buvo nutraukta ir hidrotechnikos statinys (užtvanka) perduotas Širvintų rajono savivaldybės administracijai, kadangi UAB „GP Auto“ bankrutavo.
 • Vienbalsiai nutarta suteikti Širvintų rajono savivaldybės Jauniūnų seniūnijos Bartkuškio kaimo gatvėms pavadinimus: Malūno gatvė, Vėjo gatvė, Užtvankos gatvė. Suteikti Širvintų rajono savivaldybės Jauniūnų seniūnijos Medžiukų kaimo gatvei pavadinimą: Klonėnų gatvė. Pratęsti Širvintų rajono savivaldybės Širvintų seniūnijos Vindeikių kaimo Didžiąją gatvę.
 • Taryba pritarė pateiktai Širvintų rajono savivaldybės korupcijos prevencijos 2015–2017 metų programos priemonių įgyvendinimo 2017 metų ataskaitai. Trylika UŽ, aštuoni susilaikė. Tiesa, G.Jozonis pastebėjo, kad balsuojant Daiva Puzinienė nepakėlė rankos, bet buvo priskaičiuota prie balsavusiųjų UŽ. Tad ji buvo perklausta, koks jos sprendimas.

    Tarybos posėdis truko trumpiau, nei kai kuriems Tarybos nariams teko į jį vykti. Beje, kalbėta, kad šį mėnesį gali įvykti dar vienas posėdis. Po posėdžio pasisakė V.Šimonėlis. Jo pasisakymus skelbsime atskirai.

TARYBOS POSĖDŽIO VIDEO ĮRAŠĄ PATEIKIAME.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. Gali sako:

  Taigi „krištolinės” šutvėje visi ”universalai”.

 2. Stasė sako:

  Kaip Pečiukaitienė gali būti savivaldybės gydytoja, ji ką, gydytoja? Ar čia Braškienės variantas?

 3. Kultūrai sako:

  Tureciau tokia dukra issikraustyciau is Sirvintu, kitaip is gedos numirciau…

 4. To Kultūra 2018-03-21 08:55 sako:

  Pažiūrėkit į savo maitintojo kultūrą ir aroganciją. Vien sėdėsena kaip chamo.

 5. Kultūra sako:

  Nu bet merės arogancija posėdžio metu. Ar negėda Gudonienei?

 6. Opozicija sako:

  Ir taip žino, o avinų bandai jokio skirtumo: kas, kur, kada. Svarbu ėst duoda

 7. Kodėl sako:

  Kodėl merė per tarybą neinformavo tarybos apie avariją ir jos pasekmes? Ar tarybos narisi tik rankų kilojimui tinkami?

 8. X sako:

  Tai jau taip

 9. Tai bent pareiškimas! sako:

  Ne tą pastatėt ligoninei laidot. Jei merė už ją į klausimus atsakinėja, tai pati tegu vadovauja

 10. Pečiukaitienė sako:

  Užkištukas – kitaip pampersas, tampaksas ir t.t. ir pan. Nėra tikslo klausti kokius darbus atliks pirmiausiai. Ką merė lieps- tą užkiš: šiukšles, atliekas, medicinines atliekas… Kur lieps ten ir lis: o labiausiai į ligoninės finansus, kad skolas savivaldybės įmonėmd už šilumą ir kitus patarnavimus grąžintų…

Jūsų komentaras:


aštuoni − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]