Merė pusdienį skyrė kandidato žmonai    Vilniaus oro uoste sulaikytas 5 metus teisėsaugos ieškotas širvintiškis     Širvintų atstovai lankėsi Molėtų ligoninėje    Įspėja nepasitikėti siūlančiais papildomą darbą: jie gali būti internetiniai sukčiai    Administracijos direktoriumi išrinktas Darius Varnas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apie Krašto Naujienas

www.kraštonaujienos.lt – internetinė svetainė, skirta Vilniaus apskričiai, savo kokybe bei apimtimi prilygstanti daugeliui kitų Lietuvoje veikiančių interneto vartų. Svarbiausi www.kraštonaujienos.lt privalumai yra šie: aktualios, išsamios žinios bei įvairūs skaitiniai, orientuoti ne į sostinės, kas vyrauja kituose didžiuosiuose internetiniuose portaluose, o į apskrities periferijos gyvenimą. Žinoma, neužmirštamas ir Vilnius.

Naujienos iš visos Lietuvos ir Vilniaus apskričiai priklausančių savivaldybių yra atnaujinamos nuolat. Čia taip pat galite rasti ne tik operatyvių naujienų, bet ir skaitinių įvairiomis temomis, pramoginio bei specializuoto turinio, įvairių nuotraukų, garso bei vaizdo reportažų.

www.kraštonaujienos.lt išskirtinis bruožas yra tas, kad čia laukiamas kiekvienas, norintis pasidalinti savo naujienomis su visais skaitytojais. Galite siųsti naujienas apie savo organizaciją, NVO, bendruomenę, kaimą ar miestą el.paštu [email protected]

www.kraštonaujienos.lt informacija pateikiama patogiais filtrais – galite matyti patinkančius straipsnius pagal jų kategorijas bei pagal geografiją – yra kiekvienos savivaldybės filtras.

www.kraštonaujienos.lt – unikali vieta skaitytojams išsakyti savo nuomonę ir taip dalyvauti portalo turinio kūrime. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai.

Lietuvos Konstitucijoje rašoma:

„Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.“

www.kraštonaujienos.lt neredaguoja skaitytojų komentarų nei prieš, nei po to, kai jie pasirodo portale, tai yra grynai skaitytojų sukurtas turinys. Tačiau www.kraštonaujienos.lt prižiūri komentarus ir pašalina netinkamus – vulgarius, skatinančius smurtauti, grasinančius, užgaulius, reklaminius ir pan. www.kraštonaujienos.lt išduoda komentaro IP ar kitą informaciją apie komentaro autorius TIK teisėtvarkos struktūroms, esant teisės aktais numatytoms aplinkybėms.

www.kraštonaujienos.lt organizuojami konkursai – konkursai ne profesionalams, o mėgėjams, todėl visuomet bus lygiuojamasi į originalumą, nuoširdumą, novatoriškumą.

100 proc. www.kraštonaujienos.lt pajamų sudaro reklama – reklaminiai skydeliai bei užsakomieji straipsniai, pažymėti atitinkamais ženklais. Straipsnių, naujienų, nesiekiančių įtakoti skaitytojų (reklaminių, agitacinių, politikų pasisakymų) talpinimas www.kraštonaujienos.lt yra nemokamas.