Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Atleistas Širvintų kultūros centro direktorius

20150430_111105

E. Druskinas Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdžio metu prieš pradedant dirbti Kultūros centre, 2015 04 30. Krašto naujienų nuotr.

Padirbęs vos 1,5 mėnesio iš pareigų atleistas Širvintų kultūros centro direktorius E. Druskinas. Praėjusią savaitę Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro ir jo filialų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir 35 jos nariai kreipėsi į LR Prezidentę, Seimo pirmininkę, Ministrą pirmininką, LR Kultūros ministrą, ES Parlamento narius, kitus aukštus valdininkus su prašymu padėti spręsti situaciją, kuomet galimai dėl politinių motyvų buvo svarstoma atleisti E. Druskiną iš pareigų.

Šiandien Krašto naujienas pasiekė informacija, kad Kultūros centro direktorius, kurio CV ir nuveikti darbai Kultūros labui užima ne vieną puslapį, atleistas.

“Krašto naujienų” informacija

P.S. Netrukus Krašto naujienose – pokalbis su atleistu Kultūros centro direktoriumi E. Druskinu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

51 Komentarai (-ų)

 1. šeškui sako:

  Tikrai labai aktyviai cia “dirba”….

 2. šeškas sako:

  pažįstamas stiliukas, komentarus kiek spėdama atmušinėja profpir, nepersistenk cha cha …

 3. to dar 1 nuomonei sako:

  Kulturoje visi darbuotojai tamstos ziniai dirba diplomuoti. Nezinai -nedestyk savo kvailos nuomones.

 4. Antanas sako:

  mano nuomonė šventė ŽIVILĖ ir be kultūros darbuotojų gerai suorganizavo .Miesto šventė buvo labai graži – AČIŪ .Mano nuomonė kam reikalingas tas visas Širvintų kultūros centras.

 5. dar 1 nuomone sako:

  Kazkodel nesigirdėjo apie problemas ir kazkokius mistinius persekiojimus nei miessto ir rajono bibliotekose, nei svietimo istaigose, vien tik kultura ant bangos. Vienas direktorius keicia kita, pries tai gal 10 metu jokio nebuvo. As manau, kad cia problema pacioje kultūroje, patį kolektyvą reikia reorganizuoti, pertvarkyti, priimti diplomuotus zmones ir baigtusi tos visos intrigos. Ko pries tai buvusi direktore isejo??? Ko tada reportazu nebuvo. Vadinasi, apendicitas yra viduje, kuri reikia skubiai isoperuoti. O gera pradzia tik puse darbo.

 6. nuomonė sako:

  gal balsavusieji savivaldybės taryboje bus paduoti į teismą. Tada ir paaiškėtų atleidimo teisėtumas

 7. Goga sako:

  nei Vasiliauskienės, anei Valkausko Chrizantemai dabar jau nereikia. Pasinaudojo barščių paskaninimui ir išmetė iš barščių. Ir dar savo laikraštyje kaip išsityčiojo, liepė savo rogutes patiems į kalną tempti :) Vaikšto dabar galvas nuleidę. O kad išmetė direktorių, tai jau tikrai dėl vietos atlaisvinimo “savam”. Žiūrėsim, kas tas savas į atlaisvintą kėdę atsisės.\quote\Kas,kas??????Aisku kas atsises….STIOPAAAAAA :D

 8. palauk sako:

  >paklausykite, verta

  Superinė žurnalistė kalbasi.
  Įdomu, ar tikataką užvalgė? Nes kitaip Druskinui būtų amen.

 9. Nu sako:

  Ponas Druskinas pašokdino anykštėnus, jau spėjo ir Širvintose pasireikšti…. Nėr ko stebėtis.

 10. na ir sako:

  rasys, nes labai paranku ieskoti sensacijų, o patikliai liaudziai proga pletkus skleisti.
  Na ir kas tos regalijos. Jos nera mero nuosavybe. Šaindien jai uzkabins, po 4 metu kitam merui. Na ir kas cia tokio? Ar jinai sau tas regalijas susides i spinta? Tikrai nemanau. Sociai ji ir be tu regaliku turi sidabro. O mintis isteigti regalijas yra labai grazi , nes mes turime Kernave, ten vyksta tarptautiniai festivaliai. Tegul tik buna tokie dalykai, tik sveikinti reikia, o ne tyciotis ir nesamones rasyti.

 11. Naujienos sako:

  Kultūros centro direktoriaus klausimas jau praėjęs etapas, Širvintų merės laukia nauji, dar svarbesni darbai, apie kuriuos rašo net respublikiniai interneto portalai

  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/geliu-negana-zivile-pinskuviene-nori-tikru-meres-regaliju-kurioms-susimesti-turi-verslininkai-56-511623

 12. > aga sako:

  tiesiai į dešimtuką!

 13. to 789 sako:

  Taip. Pritariu. Viską padarė Majerienė. Ji tikrai moka organizuoti šventes. Ačiū jai.

 14. 789 sako:

  Graži šventė įvyko tik Kultūros skyriaus ir savivaldybės specialistų dėka. Visur mačiau tik juos.

 15. beje sako:

  Merė suvaidino gerą ir Taryboje ataukino Druskino klausimo svarstymą. Po visko pasikvietė ir pasakė ČIAU

 16. viskas ok sako:

  Žmogaus reikėjo, kad gerą politinę reklamą prieš rinkimus padarytų. O Druskinas tai sugebėjo. Nu bet kam reikia geriau suprantantis ir geriau darantis. Va ir išmetė, kaip panaudotą nosinę. Toks valdymo stilius.

 17. ........................................ sako:

  kai kas ir pykcio, jeigu galetu, tai sau i rūra isikastu. Bet niekaip to padaryti nebegali. Jau tiek priskusta buvo, tiek visur prirasyta buvo, bet va nieko neisejo. Tai ir toliau vandeneli makaluoja ir politika daro. Buvo rinkimai gal tris kartus, isrinko nauja mere taip kaip dauguma norejo. Tai ko dabar sakotis ir dar pykti. Gal ir tas Druskis butu dirbes, jeigu ne anos valdzios padarytas bardakas su tais skundais. Juk laikinoji mere negalejo isleisti vaziuoti ten, kur koks ponas nori. Jeigu butu buvusi tikra mere po antro turo, tai gal visos sitos nesamones nebutu. Bewt na, vel apvercia kitaip, ji kalta, nors tu ka. Pirmiau reikia ziureti i savo darbus, nedaryti visokiu nesamoniu ir kitu nekaltinti.

 18. .... sako:

  be komentarų. Kodėl žmonės dar naiviai galvoja, kad mere mums padės. Jau biudžete lėšų nėra…o dar darbo vietų kiek visiems pažadėta…absurdas kas darosi rajone….Rusija ne kitaip

 19. tragedija sako:

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais atleido Sigitą Butkų ir Romualdą Vaišnorą iš Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojų pareigų.

  Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidente-atleido-du-vsd-direktoriaus-pavaduotojus.d?id=68325572

 20. isvada sako:

  Jeigu atleido, vadinasi, buvo uz ka.
  Be reikalo neatleidzia.
  Netgi pakartotiniai rinkimai, sako , ne be reikalo buvo.
  Ir ką?
  Ir nieko.

 21. to malinarka sako:

  …tai tu tas vienas iš tu deputatu kuris balavai už atleidai….jau l.gerai padarei maladec, a po polsku zasraniec

 22. dvigubi standartai sako:

  Jei sakot, kad kultūros darbuotojas, menininkas, kūrėjas turi visuomet sėdėti savo kabinete, tai galiu atsakingai pareikšti, kad meras taip pat turi kabinetą!!!!!! Kodėl radijo laidoje ji giriasi, kad darbo valandomis dalyvaus renginyje – laidojimo namų atidaryme!!!!!! Kas čia per monai, kodėk jos nėra darbo vietoje!!!! Ar jai viskas galima!!!!! O kodėl tada Druskinui negalima dalyvauti kultūriniame renginyje!!!! Kas man atsakys, kodėl nuo šiol mūsų rajone vieniems galima viskas, o kitiems nieko??????

 23. Aleksas sako:

  Geriau dirbtumėt amžinieji komentuotojai, o ne tą patį per tą patį rašinėtumėt.Surenkat tris bobeles, parėkaujat – ir jau kultūra? Tokių kultūrų mes visi galim pridaryt. Gal pagyvenusiom bobelėm šviežiena pakvipo, kad taip gina?

 24. aga sako:

  vieniems laisvamaniams net ir už vykdymą kultūrinių (su jų darbu susijusių) projektų, įrašas darbo biografijoje. Kitiems už darbo metu sėdėjimą televizijos laidose ir piarinimąsi- gausios apsiseilėjusių padlaižių padėkos :)

 25. malinarka sako:

  Netgi laisvamaniai privalo ateiti į darbą, už kurį gauna algą.

 26. nei sako:

  anei Vasiliauskienės, anei Valkausko Chrizantemai dabar jau nereikia. Pasinaudojo barščių paskaninimui ir išmetė iš barščių. Ir dar savo laikraštyje kaip išsityčiojo, liepė savo rogutes patiems į kalną tempti :) Vaikšto dabar galvas nuleidę. O kad išmetė direktorių, tai jau tikrai dėl vietos atlaisvinimo “savam”. Žiūrėsim, kas tas savas į atlaisvintą kėdę atsisės.

 27. Pastebėjimas sako:

  Laisvas ir nestandartiškai mąstantis žmogus tikriausiai, tokių reikia mažiausiai. Kuo greičiau reikia tokių atsikratyti, dar išplis laisvamanybės dvasia. Tik ar pagalvojo kovos metodus pasirinkdami???
  Kultūros darbuotojų priedermė ugdyti žmones ir jie tą sėkmingai įrodinėja. XXI amžius,demokratinė valstybė, juokinga būtų bijoti.

 28. ahfhpohVDKLNJA;v';dk'JCV;LVHJLS;JDL;jdcf'asdipcJC sako:

  Turėtume suprasti, kad informacija apie merės priesaiką, daugybę sveikintojų Vilniaus apskrities informaciniame leidinyje KN nebus pateikta? Tai neparanku skelbti?

 29. kulturos veikejas sako:

  Vasiliauskine pastatys i direktorius. Pamatysit

 30. Klausimas sako:

  Dideli darbai prasideda nuo mažų. Kažkaip taip reklamavosi.

  Tai jeigu čia maži įsivaizduokime kas dar laukia. Oi reiks atsakyt už savo darbelius. Tikiuosi ilgai neteks laukti.

 31. xxx sako:

  ,, gerosios merės – geri darbai”, ką ji darys tada, kada tas žmogus grįž su trenksmu, laukiu. lazda turi du galus, ir kartą per gyvenimą iššauna

 32. Vasara sako:

  Sutinku su rinkėjo nuomone 100%. Viskam savo laikas ir kiekvienam pagal nuopelnus grįžta bumerangu. Duokim jai pasiardyt, nuoširdžiai tikiu neilgai ta laimė tęsis. O žmonės rusiuojami i savus ir ne savus akivaizdžiai. Neisivaizduojat kaip man gaila garbintojų ir pagalbininkų nesvariuose darbuose, bet tikiu kad ateis laikas ir supras kaip klydo ir kaip jais manipuliuojama.

 33. a sako:

  Bravo to skaitytojai ir to rinkėjui, kad daugiau tokių žmonių. Ačiū .

 34. to Rinkėjas sako:

  Tvarka bus , mes atėjom

 35. Rinkėjas sako:

  Aš manau, kad Mero priesaika įpareigoja tarnauti žmonėms ir jų išreikštai valiai. Bet šių dienų realijos parodo, kad tie, kurie išreiškė palaikymą ir norą toliau dirbti vadovaujami Širvintų kultūros centro direktoriaus Eriko Druskinio, kurie prašė, kad jis liktų šiose pareigose, valia nebuvo išgirsta. O paskaičius komentarus netgi radau įvardijimų, kad jie ne žmonės, jie kultūrsčikai. Tai ką jūs komentatoriai norite pasakyti, kad yra žmonių ir ne žmonių, kad yra nuomonių, kurios “alia” svarbios ir yra nuomonių, kurios alia nesvarbios. Gaunasi taip, kad, yra žmonės ir ne žmonės. Kurie tada žmonės, tie kurie pritaria DP, o tie kurie nepritaria, tai jau ne žmonės,, tai kaip čia dabar bus, prie ko mes prieisime, vietoje laba diena, sakysime “garbė darbo partijai”, o jeigu nepasakysime, tai jau ką, labanaktis, emigruok iš Širvintų:))))))

 36. man rodos sako:

  Aš manau, kad yra tam teismai, kurie išsprendžia tokius ginčus

 37. skaitytoja sako:

  Labai blogas ženklas Širvintoms: tą pačią dieną, kai merė priėmė priesaiką, iš darbo atleidžiamas žmogus, vos prieš mėnesį pradėjęs dirbti, ir jau įgijęs savo pavaldinių pasitikėjimą ir palaikymą, daugybės širvintiškių, mačiusių jį šventės metu, susižavėjimą. Atleidimas iš darbo, dėl kokių tai pažeidimų, uždeda antspaudą žmogaus biografijoje, o jeigu tai iš ties nepelnyta bausmė, tai dar palieka ir dideles nuoskaudas, ne tik jam, bet ir aplinkiniams, o nuoskaudos, sukelia neigiamas emocijas, kurios niekur nedingsta, jos grįžta tam, kuris jis sukėlė. Ar galima šventė neigiamų emocijų fone?….

 38. Humanoidas sako:

  o taip BBBLL…..t jums ir reikia .Viskas bus tik gerai , mes gyvensime tik geriau ?????????????? mano nuomonė šia kultūra reikia griaut ir sukurti nauja visu musu kultūra .

 39. Andželika sako:

  http://lrvab.lrt.lt/lt/archive/23006/
  pakomentuokite, kuris sakinys yra netiesa, norisi sužinoti?

 40. dešinysis rinkėjas sako:

  didžiausia gėda Širvintų konservatoriams ir liberalų sąjūdžiui

 41. to skaitytojai sako:

  Manau, kad reikalinga jo vieta, todėl ir atleido

 42. skaitytoja sako:

  O tai už ką jį atleido, nesuprantu, taigi kiek žinau gavo jis padėką, už šventės organizavimą, tai dėl ko taip greitai atleido?…O kas jį atleido …? Labai daug klausimų kyla skaitytojams?

 43. to www sako:

  kokios dar netiesos buvo pasakyta

 44. povilas sako:

  tiesiog netinkamu laiku įvyko konkursas į direktoriaus pareigybę. Kaltos aplinkybės, o ne žmogus

 45. www sako:

  Girdėjau tą laidą. Daug netiesos buvo pasakyta. Nesuprantu, kaip galima taip viešai kalbėti. O kultūros dirvonuose reikia stiprių pertvarkų. Kad dirbantys žmonės ne tik dirbtų, bet ir uždirbtų.

 46. ??? sako:

  Ką turėjo padaryti ar nepadaryti žmogus, kad po pusantro mėnesio darbo būtų atleistas?

  Girdėjau šeštadienį per respublikinį radiją reportažą iš Širvintų tuo klausimu. Galiu pasakyti, kad mūsų kultūros žmonės yra verti didelės pagarbos.

  O visa kita, ką čia ir vertint…

 47. Aleksui ir mmmm sako:

  Visų pirma čia yra Kultūros centras, o ne kultūrkė, o visų antra ne tamstų reikalas kur koks taifūnas reikalingas.

 48. mmmm sako:

  LR Švietimo ir kultūros ministrą??????????????????????
  Tokio išvis nėra.

  Negi prezidentei turi rūpėti kažkokios kultūrkės direktorius? Ar ji kitų darbų neturi?

 49. Aleksas sako:

  Seniai kultūrnamyje taifūno reikėjo, o kai pakvimpa tvarkos reikalavimais, visos poniutės sukyla. Tik prie ko ten a la žurnalistė?

Jūsų komentaras:


vienas + du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]