Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Balsų pirkimo bylą nagrinės Ukmergės teismas

download (3)* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

        Artėjant rinkimams vis dažniau sulaukiame skambučių ir klausimų gatvėje, tai kaip gi baigėsi balsų pirkimo byla? Pripažino balsų pirkimą ar ne? Sklando įvairių gandų apie tai, kaip ketinama bylą vilkinti ir išvengti atsakomybės. Gyventojai nuogąstauja neva nežinomybė yra palanki balsų pirkimu kaltinamai partijai – juk kaltino, bet nenuteisė. Neva tai tik dar labiau atriša rankas ir leidžia pažeidinėti įstatymus.

        Pavasario pradžioje ši byla buvo pradėta nagrinėti Širvintų rajono apylinkės teisme. Tačiau nors rinktasi į keturis posėdžius, bet nagrinėjimas toliau nepažengė. Priežastys – advokato negalėjimas dalyvauti posėdyje, kaltinamųjų ligos. Galiausiai pareikštas nepasitikėjimas teisėjais ir byla perduota Vilniaus apygardos teismui.

         Pasidomėję sužinojome, kad liepos 5 dieną  baudžiamoji byla „Trukdymas asmeniui realizuoti teisę rinkti“ – LR BK 172 str. 1d., kurioje du  kaltinamieji yra A. Šarmavičius ir S. Bartusevičius, perduota Ukmergės rajono apylinkės teismui. Kol kas posėdžių darbotvarkėje ji nėra įtraukta.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. klausimas Neringai ir ne tik jai sako:

  Skaitau visas Krašto naujienas labia sąžiningai. Neringos stilius paprastas, verčiantis pamąstyti, pamatyti įvykius kitu kampu. Tik vienas klausimas neduoda ramybės (turėtų labai patikti DP)- ar kas nors tave pačią palaikė, pastiprino, paguodė tavo teismuose? Ar sulaukei pagalbos ne iš DP, bet iš opozicijos ir neteisėtai atleistųjų? Kartais atrodo, kad paprasto žmogiškumo trūksta ne tik merės klikai, bet ir visiems mums. Pasigardžiuodami komentuojam, stebimės, smerkiam, kaltinam, …. O ką patys darom, kad kažkas pasikeistų?

 2. rinkėjas sako:

  Visisms kandidatams į seimą reikia susivienyti ir kreiptis į Prezidentę, kad ši byla būtų išnagrinėta skuboz tvarka. O pažeidėjai eliminuoti iš rinkimų. Pirkę balsus turi netekti teisės kandidatuoti, o pardavę balsus – netenktų teisės balsuoti. Greitai tvarka sugrįžtų.

 3. tai sako:

  turbūt supratote, kad norėjau parašyti obuolis nuo obels netoli ritasi..

 4. tai sako:

  obelis nuo obels netoli ritasi…gaila kad gyvenimo pamokos neišmoko jaunuoliai.

Jūsų komentaras:


šeši + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]