Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Bandytas priregistruoti vogtas automobilis

polic -2019-09-17,  buvo gautas VĮ “Regitra ” Vilniaus filialo Ukmergės grupės  pranešimas, kad 2019-09-17  kreipėsi vyras (g. 1968 m.), gyv. Ukmergėje, pageidaudamas registruoti a/m TOYOTA VERSO. Sutikrinus paaiškėjo, kad užsienyje vogtas automobilio registravimo dokumentas.

Kiti ikiteisminiai tyrimai

2019-09-17, apie 22 val. 30 min. sodo namelyje, Ukmergėje, neblaivus sugyventinis (gim. 1999 m.) naudojo fizinį smurtą prieš sugyventinę bei sukėlė jai fizinį skausmą.

2019-09-16, apie 16.50 val. iš Vilniaus VPK OVS budėtojo gautas pranešimas, kad Ukmergės r.,  Balagano k. sodyboje, prūde rastas vyro (gim. 1946 m.) plūduriuojantis kūnas. Nuvykus greitajai medicinos pagalbai konstatuota mirtis. Vyras – sodybos šeimininkas.  Pradėtas ikiteiminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

2019-09-16, apie 10 val. vyras ( gim. 1943 ) namuose, Ukmergėje, norėdamas pasiimti pinigų kelionei pas gydytoją , atidaręs dėžutę, kuri buvo padėta spintelėje, pasigedo sutaupytų 2500 eurų.

2019-09-15, apie 22 val. 40 min. namuose Ukmergėje, neblaivus vyras (gim. 1968m.) mažamečio sūnaus (2,5metų amžiaus) akivaizdoje sudavė žmonai kumščiu apie tris kartus į rankas, kuriomis ji buvau užsidengusi veidą. Moteriai sukėlė fizinį skausmą.

2019-09-13,  apie 18 val. Pabaisko mstl., Ukmergės r.,  neblaivus vyras (gim. 1952 m.) konflikto metu sudavė man vieną kartą dešinės rankos kumščiu į skruostą bei sukėlė fizinį skausmą. Į tą pačią šeimą pareigūnams teko vykti dar sykį.
2019-09-14, apie 21 val. 30 min. namuose, esančiuose Pabaisko mstl., Ukmergės r., buitinio konflikto metu, moteris (gim. 1958 m.), būdama neblaivi (2,22prom), sudavė iš vieno litro talpos stiklainio savo vyrui (gim. 1952 m.) (1,93prom.) į galvą taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Dešinės galvos pusėje plaukuotoje dalyje atsirado žaizda. GMP apžiūrėjusi vyriškį paliko namuose. Į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių atsisakė vykt.

2019-09-15, apie 6 val. Ukmergėje, Kauno g.108, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, sargas pastebėjo, kad yra išdaužtas pirmame aukšte esančio kabineto plastikinio lango stiklo paketas. Išsiaiškinta, kad atstūmus šį langą, buvo patekta į Personalo tarnybos kabineto vidų. Iš kabineto pavogti trys nešiojami kompiuteriai ir dėklas kompiuteriui. Padaryta žala tikslinama. Tą pačią dieną buvo sulaikyti ir į policijos komisariatą pristatyti šio nusikaltimo padarymu įtariami du nepilnamečiai.

2019-09-14, apie 20.22 val. įsibrauta į mėsos paviljoną ir šalia esantį priestatą, priklausantį Ukmergės paslauga – UAB “Turgavietė”, Vasario 16-osios 33, Ukmergėje.  Materialinė žala tikslinama.

2019-09-13, apie 19 val., po išgertuvių Krikštėnų k., Pivonijos sen., Ukmergės r.,  vyrui (gim. 1995 m.), užmigus pas pažįstamą, staiga pajuto fizinį skausmą ir prabudęs pamatė smilkstančias sportines kelnes ir marškinėlius. Rugsėjo 14 d. dėl nepakeliamo skausmo kreipėsi į GMP, po medikų apžiūros išleistas. Prašo policijos minėtą nubausti asmenį, kurį įtaria uždegus jo drabužius.

 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Paskaičiau sako:

    baisu, kiek klaidų.Kaip galima taip publikuoti? O gal galvojama, kad niekas neskaito?

Jūsų komentaras:


+ penki = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]