Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Barskūnų pagrindinėje mokykloje šurmuliavo Derliaus šventė

Saulėtą spalio 9-osios dieną, kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokykloje vyko Derliaus šventė. Visi mes: mokiniai, mokytojai, tėvai, kaimo gyventojai galėjome pasigirti ir parodyti, kokį derlių šiemet surinkome.

Renginys prasidėjo nuo mažo koncerto. Nors švietė saulė, buvo labai šalta. Kad žmonės nesušaltų, neliūdėtų, mūsų nuostabūs renginio vedėjai ir koncerto dalyviai praskaidrino nuotaikas savo gražiais, rudeniškais eilėraščiais, žaismingais šokiais bei užvedančiomis dainomis.  O mūsų gerosios valgyklos darbuotojos pavaišino minią karšta ir skania arbata.

Kad šventėje nesušaltume  ir nenuobodžiautume, Julita, kūno kultūros mokytoja, paruošė mums linksmąsias estafetes. Taigi taigi taigi, teko ir pasportuot, bet juk sportas – sveikata! Visos klasės turėjo įvykdyti keturias estafetes laikui. Tai bulvių mėtimas į kibirus, bulvių krepšinis, bulvės pernešimas šaukšte, bulvių sodinimas lankuose. Estafetės buvo lengvos, įdomios, netgi pasakyčiau, labai šaunios. Tai ir laimėti buvo nesunku. Aktyviausi ir greičiausi – 1,2,4  mokytojos Laimos klasės mokiniai, jie užėmė 1-ąją vietą. Šaunuoliai!

Renginio pabaigoje visi ėjome ragauti pagamintų rudens gėrybių patiekalų (juos gamino visi, kas norėjo ir galėjo). Stalai buvo pilni visokiausių skanėstų: pyragų, pyragaičių, salotų, patiekalų iš daržovių ir t.t. Žodžiu, labai skaniai ir sočiai pasivaišinome. Džiaugiamės, kad naudingai ir smagiai leidome laiką.

Šventės metu mokykloje vyko „Rudens gėrybių paroda“, kuriai linksmų, originalių eksponatų paruošė mokyklos mokiniai bei jų tėveliai. Parodos metu atsakinga komisija išrinko spalvingiausius, linksmiausius bei originaliausius eksponatus. Už kūrybingumą, išradingumą mokiniai buvo apdovanoti Padėkos raštais.

Kviečiame pasigerėti renginio akimirkomis.

Informaciją paruošė: Liana (10kl.), Aurelija (10kl.), Rafalas (10kl.), Arijana (7kl.)

 

1 2 3 4 5 6 7


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. sako:

    Smagu. Graži ir jauki šventė, šaunuoliai.

Jūsų komentaras:


septyni + = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]