Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Carienei paliepus, carienei panorėjus…

0dcc672316c85436f429c35c97afc731_xbig/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Ar pamenate pasaką „Lydekai paliepus, lydekai panorėjus…“ Žabų krūva keliauja, būgnai muša, net krosnis važiuoja vien lydekos noru. Panašiai vyksta Širvintų rajone. Bent jau pastebima tokia siekiamybė.

    Tarybos posėdžio metu Tarybos narys nori nusišalinti nuo balsavimo. Balsuojama. Valdančioji dauguma (merės komanda) nusprendžia, kad jis privalo dalyvauti balsavime. Žmogus susigūžia (o gal taip tik pasirodo?).

     Tuomet vyksta balsavimas teikiamu svarstyti klausimu.  Akivaizdu, kad Tarybos narys sutrikęs (gal sunku su savimi kovoti?) ir… nepakelia rankos.

    Carienė (taip merė leido save vadinti žurnalistui vienoje laidoje) pakelia galvą ir griežtai rėžia: „kodėl jūs, …, nebalsavote? Jūsų nenušalino, tad jūs turite balsuoti.“ Balsavimas skelbiamas iš pradžių. Šį kartą Tarybos narys supranta nurodymą ir balsuoja.

    Kitas „demokratinis“ vaizdelis. Po patyčių ir grasinimų posėdžio metu kitam Tarybos nariui įteikiamos gėlės jubiliejaus proga. Šis ima ir palieka jas ant stalo.  Tačiau carienė įsižeidė…

     Gal ir Jūs įsižeidėte?

     O tuomet kaip reaguotumėte, kai iš Jūsų priima dovaną ir iškart parašo skundą? Manote nebūna? Būna. Priminsiu. Taip pasielgė šiandien paskutines dienas darbe skaičiuojanti  vicemerė Irena Vasiliauskienė. Turint omenyje merės žodžius, kad be jos žinios ir lapai nekrenta, galima manyti, kad vicemerė taip pasielgė su merės žinia. Vieną dieną abi priėmė „Krašto naujienų“ padėką, po kelių dienų atsirado skundas Vyriausiai tarnybinei etikos komisijai ir Visuomenės informavimo etikos komisijai. https://www.krastonaujienos.lt/2019/02/skundikai-smeizikai-pagaliu-i-ratus-kaisiotojai-kas/

    Beje, pasirodo, ne visos dovanos patenka į stebuklingąją vietą – už stiklo savivaldybės antro aukšto foje. „Krašto naujienų“ padėka, matyt, pasirodė per prasta. Atsiprašome, savivaldybės biudžeto dovanoms neturime.

     Taip kad nėra, ko pykti. Koks pavyzdys rodomas, taip ir elgiamasi net ir su valdžia. Tik štai klausimas, ar ilgam kantrybės pakaks?

    O gal jau atėjo metas dėti tą baudinį?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

30 Komentarai (-ų)

 1. Už nuopelnus sako:

  Mūsų savivaldybės vis dar merė, ankstesnėse tv. laidose nuogąstavo, kad prokuratūra ėmėsi veiksmų prieš ją neva tas būtų be jokios priežasties, politinio susidorojimo pagrindu… O man atrodo, kad institucijos kaip tik tuo metu, pagaliau pradėjo dirbti savo darbą. Tad ir kyla pagrįstas klausimas, kada gi pagaliau bus naikinama merės Ž. Pinskuvienės teisinė neliečiamybė.

 2. Anonimui sako:

  Matyt daug tiesos parašyta, kad tai ščyrai skaitai

 3. Anonimas sako:

  kazkokios pievos surasytos

 4. Anonimas sako:

  Ko reikejo prirukyt , kad taip parašyt ?

 5. Neklaidinkit kitų sako:

  Naudojant nuotrauką būtina nurodyti autorystę. Tas padaryta. Ne taip, kaip nekurie, ima foto ir deda kaip savo

 6. to as sako:

  kaip ir negalima imti kitu….. autoryste ir visa kita

 7. As sako:

  Todėl kad carienė yra pigi todel ir foto iš ten

 8. ??? sako:

  kodel foto paemet is portalo pgu.lt? :)

 9. diagnozė sako:

  birutems aiškiai asmenybės susidvejinimas (gal susitrejinimas ar dar kaip), tik akivaizdu, kad rašyti nemoka nei viena…

 10. birutes sako:

  pirma mere apsikat o po to padekojat,tai reikia apsispresti,o ne verkslenti kad kokio popiegalio po stiklu nepadejo,o tas susiguzes balsuotojas gal persivalges buvo

 11. Juokas ima sako:

  Merė neišdrįso pati Šimonėliui gėlių įteikt? Kaip kitaip suprast, kad buvo nusiųsta patarnautoja?

 12. Niekinei Ritai sako:

  Kai tamstą žemins, bučiuokit žemintojui kojas, kai tamstelę skųs, paduokit daugiau popieriaus skundui. Šiandien iš tamstos nesityčioja. O kaip bus rytoj?

 13. Rita sako:

  Niekinis straipsnis apie nieka, nesupratau kur pagrindine mintis kas noreta pasakyti….

 14. TARYBAI sako:

  Kaip atkurti Širvintose demokratiją? Akivaizdu, kokia čia įsigaliojusi asmeninė diktatūra! Nepriklausomybės pradžioje su Norvegijos savivaldybės partneriais vyko bendradarbiavimo projektai demokratijos vystymo srityje. Merui Vytui vadovaujant buvo vykdomi projektai savivaldos vystymo, sveikatos, socialinėje, kultūros, švietimo ir kt srityse. Demokratijos reikėtų mokyti naujai išrintus. Vytas paskutinime posėdyje parodė, kad teisinėje valstybėje žmogaus orumas NELIEČIAMAS!

 15. kur nepasisuksi sako:

  ten patyčios liejasi laisvai. ir seime, ir savibledybėj. o mes bandom patyčias tramdyt mokyklose. Aukštas pilotažas išsityčioti ir paskui įteikus gėlytes šypsotis lyg niekur nieko. Stipriai graudu- įžeidinėt ir suvaidnt, kad žmogus dar ir skolingas liko

 16. Ingai sako:

  Labas rytas, aūū prabuskite. Tai buvo ne pirmas Tarybos posėdis, buvo paskutinis buvusios Tarybos posėdis, ir manau tie rankų kilnotojai per 4 metus jau galėjo suprasti visą sistemą, bet matyt kai dirba „svetimu protu” tai nelabai kas ir išeina?

 17. Ingai sako:

  Tik dorai išauklėtas žmogus niekada neįžeis ir nesumenkins kito pastangų. Tamstelei to nesuprast

 18. Inga sako:

  O kam reikėjo imti tas gėles ?! Galėjo pasakyti, ačiū, bet nepriimu. Tačiau neišdrįso…geriau tyliai paliko…
  Ir kas toks tas susigūžėlis? Kokia iš jo nauda, jei jau pirmo posėdžio metu bijo.

 19. 1 mln. eurų sako:

  Straipsnis labai geras. Viskas paremta faktais, nesivadovauta pletkais.

 20. Pastebėjimas sako:

  Pastebėjimui
  2019-04-05 13:04

  Parašysiu naują bajerį ,, Sveikas agnostike ” ;)

 21. Pastebėjimui sako:

  Laikas suprasti, kad visokie Irr vėll ašai, bei Pastebėjimai, bei Lauros, bei Valdos yra senas bajeris, visiems aišku, kad tai viena ir ta pati davatka, kuri per pagrabus gieda. Nes vien ko vertas “Sveiki parapijiečiai..

 22. Pastebėjimas sako:

  Laba diena panele LAURA :)
  Ir man tas ankstesnis ,mano pasivadinimas tiko ir patiko ,bet jis netinka laikraščio ,,KN” redakcijai ,kuri ,,demokratiškai ”blokuoja ,bet kokį pasisakymą minėtu pasivadinimu . ;)

 23. LAURA sako:

  Pailsėjo “Irr vėll ašš”, dabar tik kitu vardu “Pastebėjimas” ir savo davatkiškus išvedžiojimus tiražuoja. Jeigu tikrai pilvą skauda, kas atrodo kaip teisybė, galėtumėt sau artimesniame “Širvyje” komentuoti.

 24. Pastebėjimas sako:

  cituoju ,, Žmogus susigūžia (o gal taip tik pasirodo?)” ;)

  Nelabai suprantamas, šis temos autorės klausimas . Kam čia pasirodo ,ar žmogus susigūžia ar ne ? Skaitytojas apie šį epizodą iš vis negali spręsti ,nes žmogus susigūžti gali ir nuo pilvo sukimo :)
  Tai gal temos autorė nori pasitikslinti ar jai pačiai pasirodė ? Net ir čia skaitytojai nepadės ,reikia specialisto . :)

 25. Pastebėjimas sako:

  labas rytas geranoriškiems komentatoriams . ;)
  cituoju ,, Tarybos posėdžio metu Tarybos narys nori nusišalinti nuo balsavimo. Balsuojama. Valdančioji dauguma (merės komanda) nusprendžia, kad jis privalo dalyvauti balsavime. Žmogus susigūžia (o gal taip tik pasirodo?).”
  Tarybos nariai turi teisę spręsti ,apie savo kolegos Tarybos nario pagrįstumą nusišalinti nuo balsavimo (pvz ,dėl galimo interesų konflikto ) ir pritarti arba ne .
  Tai kas čia pagal temos autore blogai ? :)
  Geriau gal būtų ,kad kiekvienas Tarybos narys darytų ką sugalvojęs ? :)

 26. Naglas sako:

  Naglas būtų jų nepriėmęs. O Vytas išauklėtas žmogus.

 27. Šaunuolis Šimonėlis sako:

  Jau geriau ant stalo palikt, nei už durų šiukšliadėžėn sugrūst. Juk yra ir tokių

 28. Manau... sako:

  Dorai ir garbingai pasielgė Šimonėlis palikęs gėles. Po tiek žeminimų kitaip negalėjo būti…

 29. Naujovė sako:

  Skundas tai padėkos forma

 30. ***** sako:

  Visi žino kad Anonimas-LOCHAS

Jūsų komentaras:


trys − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]