Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Caro ir carienės interviu

opera_Yrtp5N0KD1/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

       Nesipiktinkite tokiu straipsnio pavadinimu. Kai laidos vedėjas R.Malinauską pristatė caru, o Ž.Pinskuvienę – cariene – šie linksmai juokėsi. Patinka matyt būti carais vadinamais.

      Tačiau kai pradėjo šmeižti neteisėtai atleistą Širvintų ligoninės direktorę Laimą Meškauskienę – pasibaisėjau. Merė teigė, kad viena iš atleidimo priežasčių yra pasibaigusio galiojimo vaistų skyrimas pacientams. Ei, širvintiškiai, priminkite man, kada buvo ta istorija? Juk tuomet Laima Meškauskienė dirbo paprasta sesute. Ar ji privalo atsakyti už kažkieno klaidas?

     Merė piktinasi, kad sausio mėn. prasidėjo STT ir Prokuratūros puolimas. Neva tai tyčinis veiksmas prieš rinkimus. Bet ji rodo vedėjui dokumentą su į tarnybas besikreipusiųjų pavardėmis. O ten juodu ant balto parašyta kreipimosi data, kurioje šviečia metai – 2017. Tai ar šis veiksmas priešrinkiminis?

       Ar šitaip gali sau leisti meluoti rajono vadovas? Kaip galima juo tikėti?

      O merė stengiasi. Po rinkimų pasiėmusi dienos atostogas. O kitomis dienomis, pagrindiniai darbotvarkės reikalai – dalyvavimas televizijos laidose.

       Pažiūrėkite video patys        Caro ir carienės interviu


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. Radau sako:

  Moteris iš aukštuomenės yra pagarbi ir geranoriška kitiems, retai šaukia arba tampa agresyvi. Ji paprastai sprendžia problemas dialogo pagalba. Tai moterys, žinančios, kaip reikia laukti ir yra pakankamai kantrios. Jos puikiai supranta, kad tai, kaip ji kreipiasi su prašymu, atsispindi tame, ką ji gauna mainais

 2. Su kovo 11 sako:

  Gyvenam 21 amžiuje, o carus ir carievnas toleruoja.

 3. Džiugas Marysiai sako:

  Bijau, kad komentatorė „Kleopatra“ mano komentarą apie Egipto karalienę labai jau asmeniškai priėmė, bet kiek žinau, rajone nėra nė vienos moterų giminės atstovės vardu Kleopatra. Poniai komentatorei patarčiau paskaityti apie šią istorinę moterį, jos likimą. Gal tada nelabai norėtų rinktis tokį įmantrų pseudonimą, jau geriau „Marysia…“

 4. Marysia sako:

  Na, manau, kad medžiagos paduoti į teismą už šmeižtą sočiai, tai laukiam apšmeižtųjų veiksmų. Jei reiks advokatams sakykit, mesim po truputį, kad vieniems tos kupros nešti nereiktų.Sekmės

 5. Džiugas Kleopatrai sako:

  Kleopatrinis rajonas, gėda prisipažint. kur gyveni, bet jaučiu, linksmai gyvensime. Tarp kitko, Kleopatra buvo pati garsiausia tų laikų k….Jeigu Beržėje kaminai rūks, tai visoms kleopatroms bus proga kokį suomį pakabint…Išgarsėsime, su jais susigiminiavę…

 6. Hitleris ir opozicija sako:

  H.Murray aiškino, kad žydai buvo tinkamiausia grupė, ant kurios A.Hitleris galėjo išlieti asmenines frustracijas ir nesėkmes, nes jie „ginasi ne su kumščiais ir ginklais“. Žydai buvo lengvas, nesukarintas taikinys ir A.Hitleris juos galėjo kaltinti dėl absoliučiai visko, įskaitant dėl pražūtingų Versalio sutarties pasekmių.
  Antisemitinės karikatūros taip pat susiejo žydus su keliais A.Hitlerio nemėgstamais dalykais, įskaitant verslą, materializmą, demokratiją, kapitalizmą ir komunizmą. Jis taip pat nekantravo iš kai kurių žydų atimti turtą ir galią.

  O dabar įsivaizduokime, kad Žydai- tai išsilavinę ir protingi, kurie negali sau leisti elgtis bet kaip. O ar nėra panašumo su opozicija? Bjauru, kai su ja reikia diskutuoti?
  Hitleris surinkdavo milžiniškas, iki to nematytas, gerbėjų minias. Minios buvo laimingos, jos TIKĖJO. Tegyvuoja Hitleris, šalin seną Vokietijos valdžią, kuri sėdėjo ir nieko neveikė.
  Komanda surinkdavo milžiniškas, iki to nematytas, gerbėjų minias. Minios buvo laimingos, jos TIKĖJO. Tegyvuoja Krikštolinė, šalin seną Rajono valdžią, kuri sėdėjo ir nieko neveikė.
  Praėjo ir dar pas mus praeis keli metai… Visi išsigins, kad kažkada priklausė Komandai. Sakys, kad juos privertė…
  O kol kas POGROMAI…

 7. Hitleris 1 sako:

  229 puslapių ataskaita „Adolfo Hitlerio asmenybės analizė“:
  Vienas žiauriausių pasaulio tironų Adolfas Hitleris sirgo šizofrenija ir siekė atkeršyti už vaikystės metais užgniaužtą pyktį.
  H.Murray apibūdino A.Hitlerį kaip „visiškai žlugusį“, paranojos apsėstą žmogų, kuriam „buvo svetimi normalūs santykiai“.
  A.Hitlerį kankino nepakeliamas nevisavertiškumo kompleksas, daugiausia kylantis dėl trapios ir liguistos išvaizdos vaikystėje.
  A.Hitleris savo nevisavertiškumą suvaldė garbindamas „gyvulišką stiprumą, fizinę jėgą, negailestingą dominavimą ir užkariavimą“.

  Iš pradžių A.Hitleris emociškai pratrūkdavo, kildavo pykčio priepuolis ir jis pasipiktinęs visus kaltindavo – tai baigdavosi ašaromis ir savęs gailėjimu.
  Tada ateidavo laikas, kai jis būdavo inertiškas, išsekęs, melancholiškas ir negalėdavo priimti sprendimų. Iškart po to A.Hitleris jausdavosi prislėgtas, sapnuodavo nerimastingus košmarus.
  ačiau po kelių valandų jis atsigaudavo, vėl būdavo pilnas pasitikėjimo ir tvirtai priimdavo sprendimus. H.Murray ataskaitoje rašoma, kad šis A.Hitlerio penkių žingsnių ciklas galėdavo tęstis nuo dienos iki kelių savaičių.

 8. Leninas sako:

  „Revoliuciją įvykdė beprotis su sifiliu smegenyse.“ Tačiau sovietų valdžia Lenino ligos simptomus – staigius nuotaikos pokyčius, netikėtus pykčio protrūkius – priskyrė aterosklerozei. Jos požymiai šiek tiek panašūs į sifilio atmainos neurosifilio, kuris pirmiausia pažeidžia galvos smegenis, simptomus.
  Gal kas norit parašyti apie Staliną?

 9. Kaip faina! sako:

  Su trenksmu atėjo, su trenksmu ir išeis. Toks judų likimas.

 10. birutes sako:

  apsisikit jus komentatoriai kniupsti is pavydo,o mes isrinkom mere o ne koki pustakiausi

 11. žvenge sako:

  Ryčka žvenge iš Živylkos sakė. kad erkę lengviau atsikratit. matiošaitis nesusideda jau

 12. Sėkminga verslininkė sako:

  Tai štai koks vaistų su pasibaigusiu galiojimu poveikis? Stipriai pakeičia žmogės mierės elgesį ir išvaizdą? Bet tikriausiai pasenusius vaistus vartoja nuo vaikystės? Gal ne veltui taip paseno? STT duos pačių naujausių vaistų.

 13. pažiūrėjau sako:

  pažiūrėjau, pasibaisėjau, pasijuokiau ir padariau išvadą- toli mūsiškei iki Malinausko. ir apimtys ne tos, ir ryšiai kitokie. plius- bobiškumas, kompleksai, apsimelavimai, skysti argumentai, žaidimai su partijom.

 14. Kleopatra 5 sako:

  O ką reikėjo rinkti juk šitie dar didesnė blogybė o Živilė dirba stengiasi tai ir sėkmės jai gana to pavydo ir smeizto3

 15. Tikrai jūs tokie sako:

  Gal dievas ir yra,gal renimacijos ir neuždarys,matosi,kad josios dar prireikti gali.Su Kovo 8 moterytės!

 16. Skaitytojas sako:

  AŠ ABSOLIUČIAI NEKERŠTINGA- įdomu kiek žmonių patikėjo šiais skambiais žodžiais.
  Nors…..gal ir ne , tiesiog turi gerą atmintį mūsų carienė. Ir ant mozolio jai geriau nelipt.

 17. tikrai jus tokie sako:

  ir toliau smeiziate visa rajona dievas yra dirbkite vienyngai ir bus gera draugyste sarmatos turekite viena karta

 18. Ура! sako:

  Победа будет за Нами !

 19. Atsakymas sako:

  Krištolo karalystės

 20. >Anupras sako:

  Idomu, kokios valstybės DIPLOMATĄ ji vežiojasi?

 21. aaa sako:

  nervai tai pakrike pas cariene kaip reikalas :) ))

 22. Gerbėjas sako:

  Pinskuvienė užstrigo laiko ir savo melagysčių rate. Gal reiktų ponią pratraukti už šmeižtą? Lipa ant grėblio kaip Astikas. O jei meškauskienė vėl užsimanys po teismus tave patampyti. Dabar jau tave, Pinskuvien, tiesiogiai. Tai būt bajeriukas, šast ir baudžiama byla už šmeižtą ir bac – mero kėdė iš po šykynės pabėga. Kaip tau tai? Pinskuvien?

 23. Anuprui sako:

  Juk merė sakė, kas pasirašė ieškinį, ir užsiminė apie atleidimus. Tai ir nusprendžiau, kad čia šita byla

 24. Anupras sako:

  Smalsu ar čia tikrai viešojo intereso byla juda? O gal ji kur nors susijusi su teisėjų byla, gal kur su pakišom lakstė? Dėl viešojo intereso bylos, nesivežiotų diplomato (? – kas tai per daiktas) bagažinėje ir šiltų rūbų. Ko ji taip bijo? Kaži? Net trūkčioja visa, sveikata šlubuoja?

 25. Vaje sako:

  Pinskuvienė nesivaldo. Kokia ji juokinga. Negi ji vis dar galvoja kad kas nors ja tiki arba žavisi. Pajuokos objektas ant Lietuvos. Ne visiems gi taip babkes rūpi kaip jai. Idomu, kiek per šiuos rinkimus ji užsikalė? Galvą guldau kad ir savus ji reketavo kai partinių pinigų neturejo. Drebekit savivaldybes klapčiukai, naujas valymas prasidės

 26. Švenčiu sako:

  Kaip supratau iš Pinskuvienės pasakymo, Viešojo intereso gynimo byla juda. Puiki naujiena. Džiaugiuosi, kad ir aš prisidėjau keliais eurais

 27. Vargelis sako:

  Jau kad išsirinko širvintiškiai… mažai nepasirodys

Jūsų komentaras:


du − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]