Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Daina apie Širvintas

      Visi pasaulio dainiai mėgsta apdainuoti gražiausius, tyriausius jausmus, nuoskaudas ir savo skausmą.

      Šį kartą “Dviračio žinių” kapela dainuoja apie Širvintas ir ne tik. Klausytis nuo 22.04 min

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013712094/dviracio-zinios

 

20190208_081042


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Nekenčinčiam reklamos sako:

  O nepagalvojot, kad rimtai paršiau?
  Kiekvienas apie kitus galvoja pagal savo sugedimo laipsnį. Taigi, balsuosiu kaip ir parašiau. Jei būtų Šimonėlis, mano balsas būtų už jį

  P.S. Jokiai partijai ar judėjimui nepriklausiau ir neketinu priklausyti

 2. NEKENČIU REKLAMOS sako:

  Styro reklamos ausys. Rezultatas gali būti visiškai priešingas. Pvz:
  “Nelabai tikiu, kad perspjaus Živiliuką, bet aš NEbalsuosiu už Matieką kaip merą, dėl tarybos irgi apsisprendžiau – NEbalsuosiu už Mateikos arba Šimonėlio sąrašą”

  Arba:

  “Tikiu, kad perspjaus Živiliuką, ir aš balsuosiu už ******* kaip merą’-ę, dėl tarybos irgi apsisprendžiau – balsuosiu už ******* arba ******* sąrašą”

 3. Apie vyrus sako:

  Nelabai tikiu, kad perspjaus Živiliuką, bet aš balsuosiu už Matieką kaip merą, dėl tarybos dar neapsisprendžiau – Mateikos arba Šimonėlio sąrašą

 4. Nu sako:

  Darbščios moterys,pasak Valerijos,ir gražios,pasak dvračių dainos,o renimacija gali ir vėl užimti keletui dienelių,vardan grožio,vardan širvintiškių gero gyvenimėlio,juk rinkimai čia pat.O gal gi vyras mieras bus šį kart gražesnis,tik kuris,paspėliokime?

 5. Vox sako:

  Žmonės supranta, ką galima padaryti turint gerą humoro jausmą…
  Dviratininkai, kad juos kur paraliai, vėl pasistengė, kad būtų gėda prisipažinti, kad esi iš Širvintų….

 6. IP ADRESAS sako:

  Žali žmogeliukai neveltui sugalvoti. Persirengi žalia uniforma, kitaip sakant pasivadini vienu komentaro “Vardu”, parašai komentarą. Pasivadini kitu vardu, parašai kitą komentarą. Supykdai du žmones, dvi partijas. Ir žiūri. Ir pasakai, kad jie neadekvatūs, kaip galima už tokius balsuoti, kaip galima tokia redakcija pasitikėti?
  Nuolatiniai “Krašto Naujienų” skaitytojai, kurie bent du paskutinius metus čia lankosi ir skaito, žino visas aktualijas. Žino, ką galvoja Neringa, kaip ir apie ką ji rašo. Tą patį galima pasakyti ir apie Kęstutį Pakalnį, Vidmantą Mateiką, Vytą Šimonėlį, Virginijų Sarpauską, Joną Purvanecką, Juratę Šiukštienę ir kitus. Jų nuomonių nesumaišysi. Per du metus buvo galima susidaryti nuomonę, ką jie nori pasakyti, ką siūlo keisti. Komentarai po straipsniais irgi būdavo suprantami. Kiekvienas nepraustaburnis buvo pastatomas į vietą. Arba išprašomas.
  Ką matome dabar? Tai, ko ir buvo galima tikėtis. Puolama Neringa, Šiukštienė, Mateika ir visi kiti. Matosi naujai užplūdę komentatoriai. Aiškiai matosi naujas komentavimo stilius, nauji išvedžiojimai. “Nauja daina apie Širvintas”

 7. Geras sako:

  Kažkaip užtikau seną straipsnį. Jau taip gerai parašyta! Skaičiau ir ašaras iš juoko braukiau

  https://www.krastonaujienos.lt/2015/11/vizitu-tikslas-smeizti-ir-diskredituoti-arba-mere-mes-su-direktore-esame-kristolo-skaidrumo/

 8. jau girdėta ..... sako:

  Pritariu komentatoriaus( Paskutiniam
  2019-02-08 16:32) išsakytam teiginiui..
  cituoju ,,Ar patys nors suprantat ka paraset? Aisku tik tiek, kad esat konservatoriai ir jau dabar bijot visu ir visko”
  Konservatorių tokios didelės baimės akys ,kad pradėjo ,,gintis ” nusavindami komentuojančio žmogaus pasivadinimą ,,ir vėl aš ” ir rašo jo vardu. ;)
  Jei ,taip elgiamasi dėl nereikšmingos smulkmenos ,tai apie kokią moralę galima kalbėti ,jei konservatorius priremtų didelės bėdos ? Na ,bet kokiu atveju jiems geriau matyti . :)
  Kaune ir Kėdainiuose ,konservatoriai jau prisižaidė .

 9. Ir vėl aš... sako:

  Mierės Komanda ;) :
  Komitetas, LSDDP, Liberalų sąjudis, Krikščioniški demokratai, Darbo partija ;) .
  Per vidurį stovi Lenkai :) .
  Opozicija:
  Laisvės sąjunga Liberalai, Valstiečiai, konservatoriai, socialdemokratai ;)
  Prisiminkit, kas vyko nuo 2013 pabaigos ;) . O ypatingai, nuo 2014 pradžios ;) . Dvi Ponios ir vienas Pusbrolis (RomZib) sėkmingai ėmė, ėmė ir paėmė skyrių į savo rankas ;) O kaip pagalvoji, kokios varkės, kokios dėlionės buvo iki rinkimų ;) Kas kokią partiją į nagą paima ;)
  O dabar pagalvokit, atimam konservatorius ir opozicija susilpnėja :) Su liberalais ir socialdemokratais nepasiseks :) Tai matematika paprasta, imti silpniausią ;) Bet ėmė ir išsprūdo ;( Ir pasakė- su Miere niekada… :( Nieko gudraus.

 10. O gal čia sako:

  O gal čia asmenybės susidvejinimas? Pasikalba su protingiausiu žmogum – savim. Sakyčiau – durnius. Ale iš ligonių nesijuokiu.

 11. Du ožiai sako:

  Susitiko ant kalnelio du ožiai ir bliana. O gal ožkos?

 12. Paskutiniam sako:

  Ar patys nors suprantat ka paraset? Aisku tik tiek, kad esat konservatoriai ir jau dabar bijot visu ir visko

 13. Ir vėl aš... sako:

  ,,Ž.Pinskuvienė labai gera merė ”

  Mačiau, kaip šuniukai elgiasi :) Apibėga teritoriją, pažymi :) tai ir mano antrininkas kopijuotojas taip pat :) Apibėgo, patikrino visus straipsnius… :) Pažymėjo ;) Taip baisu, jeigu opozicija gerai pasirodys? :( Bus blogai :( Mierė nepagirs, o ir patys neturėsit, kur pasireikšti… ;) o juk taip norisi kokią nors partiją išgelbėti ;) Aišku, kad labiausiai rūpėtų konservatoriai ;) Nepaėjo korta ;) Manėt, kad nuo mierės nepabėgs? ;) Arba norėjote patys užimti skyrių ;) Gal netgi ne vieni? :) Su brenduomenės pagalba? ;) Tiesa, kaip ***** pusbrolis laikosi? ;) Ną patys suprantat? ;) Jeigu pas pinskiečius viena Giminė, tai pas konservatorius turėtų būti kitas Giminė? ;) Ir tada, koks netikėtumas, staiga du Giminės susijungia į valdančią daugumą? ;) Bendras laisvalaikis, ir giminystės jausmas žmones sujungia, netgi į koalicijas? ;) Gaila, bet traukinys jau išvažiavo…
  Taip, kad parapijiečiai, kai balsuosite, žiūrėkite, kad tarp opozicijos nebūtų Daugumiečių, Giminaičių, pusbrolių, sugėrovų, sugulovų… ;) Rinkit tikrą opoziciją. Tuos, kurie Daugumiečiams niekada nepasiduos :)

 14. jau girdėta ..... sako:

  Ir vėl aš…
  2019-02-08 09:48

  O jums rašant ,kito komentatoriaus vardu vidurių nesuką ? ;)

 15. šlovė sako:

  Vat tuo dabar Širvintos ir garsėja. Teisi buvo senė Šapokliak iš multiko apie Kūlverstuką ir krokodilą Geną – “Кто людям помогает, лишь тратит время зря – хорошими делами прославиться нельзя”.

 16. Ir vėl aš... sako:

  ,,Ž.Pinskuvienė labai gera merė ”

  Visuomeninio komiteto himnas. :) Žodžiai leudies :) “Suka net į kairę” :)

Jūsų komentaras:


aštuoni × = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]