Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dakaro ralio „pragarą“ atskleis išskirtinio dydžio nuotraukos

Įspūdingiausios Dakaro ralio akimirkos suguls ant milžiniško dydžio nuotraukų ir jau šeštadienį, sausio 24 d., 15 val. rengiamoje jungtinėje Lietuvos fotografų parodoje bus pristatytos visuomenei. Visos parodos nuotraukos bus eksponuojamos ant Vilniaus „Akropolio“ fasado (iš Ozo g. pusės).

Parodos atidaryme laukiama apsilankant trečią kartą Dakaro ralyje dalyvavusio bei šiemet 24-ąją vietą užėmusio lietuvio Benedikto Vanago ir kito lietuvių ekipažo narių – lenktynininko Antano Juknevičiaus ir jo šturmano Edvardo Duobos.

Dakaro ralio parodoje bus eksponuojama 14 šalies fotografų – Tomo Tumalovičiaus, Gedmanto Kropio, Ramūno Stulgos, Mariaus Kibildžio ir Dariaus Janušo – darytų nuotraukų, kuriose užfiksuoti vaizdai iš 13 dienų Bolivijoje, Čilėje ir Argentinoje vykusių prestižinių lenktynių. Fotografui pavyko įamžinti pačias efektingiausias ralio akimirkas – nuo skrendančių ir į dulkes panirusių automobilių bei motociklų iki iškalbingų ralyje dalyvavusių Lietuvos lenktynininkų portretų.

„Labai džiugu, kad Dakaro trasose galima sutikti vis daugiau fotografų iš Lietuvos. Aš pats per tas kelias ralio savaites padariau ne vieną tūkstantį kadrų, tačiau parodai atrinkau tik kelioliką fotografijų – tokių kadrų, kurie yra labiausiai išgryninti ir, mano supratimu, stipriausi emociškai. „Akropolio“ fasadą papuošiančios nuotraukos taikliausiai atspindi Dakaro nuotaiką: džiaugsmą ir liūdesį, nusivylimą ir viltį, rūpestį ir susijaudinimą, pavojų ir riziką“, – įsitikinęs fotografas T. Tumalovičius.

Šiemet Dakaro ralio dalyviams teko įveikti beveik 9 tūkst. kilometrų, kurių kiekvienas buvo kupinas netikėtumų ir, kaip visuomet, pragariškai sunkus tiek lenktynininkams, tiek jų automobiliams.

„Šiemet susidomėjimas šiuo lenktynių maratonu buvo milžiniškas, tūkstančiai lietuvių sekė naujienas iš B. Vanago ir A. Juknevičiaus stovyklų, sekė kiekvieną jų važiuojamą kilometrą. Todėl lenktynininkams grįžus į Lietuvą norime žmonėms suteikti galimybę juos dar kartą pasveikinti pasiekus finišą, padėkoti už jaudulį ir suteiktas gražias emocijas, taip pat dar kartą prisiminti Dakaro vaizdus ir atsakymus į klausimus sužinoti tiesiai iš lenktynininkų lūpų“, – pasinaudoti unikalia galimybe, apžiūrėti parodą ir susitikti su žvaigždėmis kviečia Vilniaus „Akropolio“ rinkodaros skyriaus vadovas Justas Razmus.

Spaudos pranešimas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]