Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

DĖL APKLAUSOS DĖL UAB “RetroPlast”

1a96dd9a5cab9a588d8e8d514bc28527ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIAI

2018-03-05

Širvintų rajono savivaldybės

Administracijos direktoriaus pavaduotojai

E. Pečiukaitienei

DĖL APKLAUSOS DĖL UAB “RetroPlast”

     Širvintų rajono savivaldybės administracija elektroniniu paštu paprašė pareikšti nuomonę dėl UAB „RETROPLAST“ gamybos įrengimo ir vykdymo.

      Atkreipiame dėmesį, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) ir atskirų Savivaldybės tarybos narių veiklos tvarką ir formas reglamentuoja  Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentas, patvirtintas Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-228 (toliau – Reglamentas).

        Pažymime, kad, vadovaujantis Reglamento 236 punktu ne Savivaldybės administracija, bet Tarybos narys turi teisę „kreiptis su paklausimais į Savivaldybės administracijos <…> vadovus ir valstybės tarnautojus; gauti iš Savivaldybės administracijos <…> visą tarybos nario veiklai reikalingą su Savivaldybės taryboje nagrinėjamais ar rengiamais nagrinėti klausimais susijusią informaciją“.

      Atsižvelgiant į tai, reikalaujame organizuojant Tarybos veiklą, laikytis Reglamente nustatytos organizavimo tvarkos.  Tuo atveju, jeigu teisės aktai numato, kad Taryba turi priimti sprendimą dėl privataus investuotojo planuojamos veiklos Beržės g. 1, Beržės k., Širvintų rajone prašome pateikti klausimą svarstymui Reglamento IV skyriuje nustatyta tvarka ir išsamiai išdėstyti informaciją, susijusią su svarstomu klausimu.

     UAB „RETROPLAST“ rašte Širvintų rajono savivaldybei pateikti deklaratyvūs pareiškimai dėl galimų mokesčių, bei tai, kad pradėjus veikti, bus įdiegta LST EN ISO 9001:2015 standartą atitinkanti kokybės vadybos sistema bei LST EN ISO 14001:2015 standartą atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistema, kurią turi didžioji dalis Lietuvoje veikiančių įmonių ir kurių veikla toli gražu neturi tokios įtakos gyvenamajai aplinkai, nėra pakankamas pagrindas vertinti ir pareikšti nuomonę. Standartų turėjimas neparodo vykdomos veiklos kokybės, o įrodo tik tai, kad įmonėje yra įdiegta ir sertifikuotos kokybės, aplinkos apsaugos vadybos sistemos.

Pagarbiai,

Tarybos nariai:

Kęstutis Pakalnis

Jonas Purvaneckas

Jūratė Šiukštienė

Vidmantas Mateika

Vytas Šimonėlis

Giedrius Jozonis

Andrius Jozonis


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Naujos formos sako:

  Kas čia per naujos darbo formos. Gal dar anoniminę apklausą galima organizuoti.

 2. Dėl lenkų atstovės sako:

  Lenkų atstovė palaiko tik gerus sprendimus, reikalingus rajono žmonėms, o dėl nuomonės, tai kokia gali buti nuomonė, čia nuomonę turi tik vienas žmogus, kiti tik jam pataikauja ir ploja, net kunigas …cha,cha,cha. Kam juokint save su ta nuomone.

 3. x sako:

  Specialistė :)

 4. Klausimas sako:

  Tai Pečiukaitienė vis dar nežino ką ji ten veikia tame savivaldybės name ar čia ŽP taip liepia ir galvoja, kad prakiš dar vieną suktybę?

 5. O kur sako:

  lenkų atstovė? O kokia jos nuomonė?

 6. žžž sako:

  naujas žaidimas? gal ne ten kreiptis reikia, o į aplinkos apsaugos ministeriją?

Jūsų komentaras:


× aštuoni = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]