Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Duona, žaidimai ir kraujas

AMFITEATRAS/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /

Spardo Vytą – žmonės tyli.
Spardo Virginijų – žmonės tyli.
Spardo Vidmantą – žmonės tyli.
Spardo Kęstutį- žmonės tyli.
Spardo Anną – žmonės tyli.
Spardė atleistuosius – žmonės tylėjo.

    Trinkelines aikštes turim, tai puikus pagrindas amfiteatrui įrengi.

   Puiki pramoga miestelėnams. Pradžiai bent kartą per mėnesį,  būtų galima rengti miesto šventes. Pagrindinis renginys – gladiatorių kovos. Susirenka miestelėnai, vyksta kokia nors eilinė 152-ta mugė. Žmonės nusiperka duonos ir dešros. Pavakarį visi su pledais renkasi miesto aikštėje, pasitiesia, valdo maisto gėrybes, dėkoja valdovei: “Skaidriosios kūnas”. Bet trūksta kraujo.

    Užsidega šviesos, į aptvarą visiškai nuogas basas išstumiamas vienas iš pasmerktųjų. Žmonės švilpia ir rėpia: “Rėkavai, buvai viskuo nepatenkintas, kažką įrodyti norėjai. Tai dabar parodyk, ką gali. Pažiūrėsim”. Gaudžiant fanfaroms link aptvaro artėja du Daugumėnai. Apsiginklavę reglamentais, administraciniais resursais. Vienas rankoje laiko ŠEIMOS LAIKRAŠTĮ, kitas – REPREZENTACINIUS  IR VIEŠINIMO PINIGUS. Tribūnoje sėdi ADMINISTRACIJA. Pirmoje eilėje – ūsuoti bebrai, ūsuoti teisėjai, ūsuoti prokurorai, ūsuota ESTĖTĖ. Jie teisėjaus. Atsistoja valdovė ir galvos linktelėjimu duodą ženklą. Nuskamba gongas, uždaromi aptvaro vartai.

    Prasideda kova ir smūgiai be taisyklių – per galvą, per kepenis, per inkstus, žemiau juosmens. Pasmerktasis bando šaukti, kad tai neteisinga. teisėjai juokiasi: “Tylėk mulki, viskas gerai, pražangos nėra”. Vienas DAUGUMĖNAS kalbančiam pasmerktajam smūgiuoja per veidą- ir kraujuotas liežuvis ant grindinio. DAUGUMĖNAS pakelia ir rodo publikai. Ta krykštauja – žinos, kaip skųstis. Kova tęsiasi, ir kitas DAUGUMĖNAS pasmerktajam smūgiuoja per galvą. Ir abi ausys ant grindinio. Vėl publika krykštauja – “Žinos, kaip girdėti ir suprasti daugiau negu reikia”. Dabar pasmerktasis nei girdi, nei kalba. Vakaras artėja ir dangus bei amfiteatro aikštė nusidažo raudonai. Publika išgeria raudono vyno: “Skaidriosios kraujas”.

    “Grėsmė praėjo, vienas sutvarkytas, gal kiti žinos ir susipras”. Švieslentėje sušvinta rezultatas: “94-6″.

     Ateinančiai savaitei lažybų punktai pranašauja dar geresnį rezultatą: “95-5″.

     Gyvenimas gerėja, rajonas atsigauna. Biudžetinių darbo vietų daugėja. Žmonės džiaugiasi.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Kleopatroms, Birutėms ir t.t. sako:

  Su Jumis diskutuoti apie demokratiją savivaldoje tai yra tas pats, kas mėtyti perlus kiaulėms …

 2. Ragana sako:

  Oi jūs mažutėliai. Bijot to Sarpausko. Ir gerai darot. Ramus žmogus, bet kaip knisa popierius! Sulauksit. Oi sulauksit laiškų…

 3. birutes sako:

  kas tas pasakas skaidruoliui kuria?na ,apsivogei tai ir nesiok ta deme ir vaikam perduok,nemanau kad jiems buvo ziuret reportaza apie tamsta,norejai kitam ikast,o ikando ir skaudziai paciam,negerbiu sito rasytojo

 4. Kleopatra 5 sako:

  Gana jau nusibodo jūsų blevyzgos

 5. Jurga Sarpauskienė sako:

  Valdantieji yra tokios visuomenės didžiodios dalies atspindys, tik mažoji dalis – jų įkaitai. Tokia, deja, realybė.

 6. O kaip? sako:

  Autoriaus rašo savo tikru vardu ir pavarde. O skystablauzdžiai daugumos gerbėjai anonimiškai.

 7. Anonimas sako:

  Kodel nenurodyta , kad siu kliedesiu autorius yra tarybos narys. Ar ponui autoriui istatymai negalioja?

 8. Vox sako:

  Į rajono politiką atėjo mąstantis ir jautrus žmogus, kuris netylės, o kalbės su savo rinkėjais apie tai, kas turi rūpėti mums visiems .

 9. Opozicijai sako:

  Suprantu, kad ėjote į politiką, o patekote po buldozeriu. Suprantu, kad sunku jums. Dar sunkiau jūsų šeimoms, nes jie juk nėjo. Kiekvieną kartą, kai nusvirs sparnai, kai norėsis į viską spjauti, pasižiūrėkite į rinkimų rezultatus. Po kiekvienu balsu – žmogus. Tas, kuris tiki ir pasitiki jumis. Trečdalis rinkėjų jūsų pusėje. Mes tikime jumis ir tikimės, kad garbingai dirbsite. Laikykitės.

 10. pyyyp sako:

  ypatingo žiaurumo taip vadimnama Ponia Padla

 11. vieno blogerio mintys sako:

  išbujojo dvąsinis daužymas .Papulkit į kokią bėdą, pradėkite teistis, tai taip sudaužys su nusikaltėlių teisėm, kad neturėsit kur dėtis arba mažame miestelyje pašokinėkit prieš kokią vietinį karaliuką, irgi pamatysit kas lauks.

 12. Aš - ui sako:

  Tamstai, matyt, turite labai nedaug gebėjimų suprasti rašytinį tekstą… Bet diagnozes nustatyti kitiems labai greitas. Neskubėkite to daryti.
  O man patinka Virginijaus Sarpausko nuomonė, išsakyta ne standartiniu stiliumi, o meniniu vaizdu.

 13. Virgiui sako:

  tu tikras, stiprus ir teisingas žmogus. Be reikalo su tuo teistumu prasitarei- padlos net lekuoja iš kaifo ant tavęs stumdamos. Kažkaip Spadviliškio viražų ir mokyklos baigimo ar diplomo nusipirkimo niekas nevadina nusikaltimais, net jaunystės šėlionėm bijo įvardint. Daugumėnai net patyčias ne tik toleruoja, bet jomis meldžiasi. šlykštu- per švelnus žodis.
  o durniai daugumėnai lankstosi iki padlagių ne be reikalo- visi vienu šniūreliu surišti, ant visų po kompromatą ar kelis priarchyvuota. visiem davė, visus patepė, neklusnius ir nedurnus ištaškė. Šiaurės Korėja ilsisi, matydama Širvintų super skaidrų ir nepriekaištingos reputacijos valdymą.
  Gerbiu tave, Virginijau

 14. Virginijus sako:

  Suprantu, kad atrodo keistai- rašau, pinigų nežadu, nieko “Nemokamo” nesiūlau. Tikiuosi, kad bent vienas žmogus perskaitys. Tai jam ir rašau. Tą patį, tik kitais žodžiais galima parašyti taip:
  Ar kas nors, kada nors, kur nors buvo susitikęs nors su kuo nors, su bent vienu Širvintų rajono savivaldybės opozicijos atstovu? Ar yra nors vienas, ar keli žmonės, kuriems įdomu, kaip sekasi opozicijai, kokia jos padėtis, kokios jos galimybės? Ką su opozicija išdarinėja valdantieji?
  Šiandien baigiasi trečia diena, kai nuskambėjo tiesioginio valdymo Širvintose galimybė. Ar kam nors įdomu, kodėl taip vyksta?
  Net neabejoju, kad tikrai labai plačiai pagarsėsim. Pirma savivaldybė Europos Sąjungoje, savo noru įsivedusi vienpartinę sistemą.

 15. sako:

  Stiprus poveikis tas pilnaties. Diagnozė aiški. Labiau nusikalbėti nėra kur…..

Jūsų komentaras:


trys × = dvidešimt vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]